Zylion Logowanie

Logowanie w Zylion jest banalnie proste. Po wejściu na stronę należy kliknąć napis “Zaloguj się” i wpisać swój adres e-mail i hasło, które podaliśmy podczas rejestracji.

zylion login


Pożyczka w Zylion

zylion pozyczki

Warunki pożyczki w Zylion

Kwota 100 zł – 3500 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka 0,00%
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 min
 Szybkość nadania kredytu  15 min
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy 8:00 – 20:00
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 22 do 75 lat

 


O firmie Zylion

Zylion to pośrednik kredytowy kierowany przez firmę Fintredo Financial Technology Sp. z o.o. mającą swoją siedzibę w Warszawie. Spółka współpracuje z dwoma podmiotami Prosperial i Forial, które swoje siedziby mają w Krakowie.

Zylion to jeden z nowszych pożyczkodawców na polskim rynku szybkich pożyczek pozabankowych, ale radzi sobie dobrze na tle sporej konkurencji. Jest to z pewnością zasługa najwyższych standardów bezpieczeństwa czy jasnych i prostych umów pożyczkowych. Firma nie jest członkiem PZIP, czyli Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych ze względu na swój krótki staż  na rynku (2017 r.), ale trzeba wspomnieć o tym, że Zylion swoje standardy opiera na etycznym finansowaniu, a co za tym idzie, jest członkiem w Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Kolejnym faktem przemawiającym za wiarygodnością instytucji to współpraca z wyżej wspomnianym spółkami, które znajdują się w rejestrze instytucji pożyczkowych prowadzonych przez  Komisję Nadzoru Finansowego.

Na obecną chwilę z usług firmy skorzystało ponad 100 000 klientów. Firma daje możliwość, refinansowania pożyczki, co oznacza możliwość przedłużenia okresu spłaty o kolejne 30 dni.

Oferty pożyczek w Zylion

Instytucja daje możliwość pożyczenia krótkoterminowych chwilówek do 30 dni na maksymalną kwotę 3500 zł, ale dla nowych klientów są ograniczenia w postaci maksymalnej kwoty wynoszącej 1500 zł. Może to być pewne utrudnienie dla osób, które potrzebują większej kwoty, ale to właśnie dla nowych klientów Zylion przygotował atrakcyjną ofertę w postaci pierwszej darmowej pożyczki do wcześniej wspomnianej maksymalnej kwoty.

Przy kolejnych pożyczkach kwota maksymalna wzrasta do 3500 zł. Trzeba pamiętać, że w każdym przypadku brania pożyczki maksymalna okres spłaty wynosi zawsze 30 dni. Firma daje możliwość wzięcia pożyczki nawet na okres 1 dnia – co w przypadku tego typu firm jest rzeczą rzadko spotykaną.

Wnioskowanie pożyczki w Zylion

Sporym ułatwieniem dla klienta jest prosta w obsłudze strona internetowa Zylion, dzięki czemu wzięcie pożyczki nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Po wejściu na stronę internetową firmy musimy wybrać kwotą i czas spłaty pożyczki. Kolejnym etapem będzie wypełnienie wniosku i podanie swoich danych osobowych w celu utworzenia swojego konta w serwisie Zylion.pl.

Kolejnym krokiem będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego w postaci 1 gr, aby potwierdzić nasze dane osobowe i rachunek bankowy. Następnie zostaje uruchomiony proces rozpatrzenia wniosku przez Zylion. Jeśli zostanie on pozytywnie zweryfikowany, po upływie około 15 min pieniądze trafią na nasze konto.

Podsumowanie:

 1. Wejście na stronę internetową firmy i wybranie kwoty i czasu spłaty pożyczki
 2. Wypełnienie wniosku i założenie konta
 3. Wysłanie przelewu weryfikacyjnego
 4. Pozytywne bądź negatywne rozpatrzenie naszego wniosku
 5. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia pieniądze trafią na nasze konto do 15 min.

 

Wymagania uzyskania pożyczki w Zylion

Zylion oferuje atrakcyjne warunki szybkich pożyczek, ale żeby z nich skorzystać, należy spełnić kilka warunków. Pierwszym z nich jest wiek. Dolną granicą jest 22 lata a górną 75 lat. Osoba zainteresowana wzięciem pożyczki musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz założyć własne konto w serwisie pożyczkodawcy. Klient może wziąć tylko jedną pożyczkę, a dopiero po spłacie może zaciągnąć kolejną.

Firma weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników, czyli: BIG, KRD, ERiF oraz KBIG. Co do wymaganych dokumentów to wystarczy posiadać aktualny dowód osobisty. Rzeczą niezbędną podczas wnioskowania będzie oczywiście rachunek bankowy i numer telefonu komórkowego.

Zalety Zylion

 • Darmowa pożyczka dla nowych klientów (do 1500 zł)
 • Szybkie wypłaty gotówki
 • Proste zasady udzielania pożyczki
 • Możliwość refinansowania
 • Możliwość wcześniejszej spłaty bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Wady Zylion

 • Weryfikacja w bazie dłużników
 • Wysoki minimalny próg wieku

Kontakt Zylion

Oficjalna strona zylion.pl
 Adres al. Stanów Zjednoczonych 51/612 04-026 Warszawa
 Telefon 12 345 29 99
 Adres e- mail  info@zylion.pl

Opinie o firmie Zylion

100,00 zł - 3500,00 zł
4.6

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.5/5

Jakość obsługi

4.5/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  4.5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  4.5

  Firma dla ludzi mają świetną ofertę a przede wszystkim proste i jasne warunki. Mimo małej rozpoznawalności na rynku jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *