Zaplo Logowanie

Logowanie w Zaplo.pl jest intuicyjne. Wystarczy kliknąć button “Zaloguj się” po czym zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie musimy podać adres e -mail i hasło podane podczas zakładania konta.

zaplo zaloguj sie


Pożyczka w Zaplo

zaplo login

Warunki pożyczki w Zaplo

Kwota 1000 zł – 15000 zł
 Termin od 3 miesięcy do 36 miesięcy
 RRSO 78,6%
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL, NIP
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 75 lat


O firmie Zaplo

Zaplo to marka międzynarodowej Grupy 4finance Group, która posiada kilkanaście spółek na całym świecie. Na przestrzeni kilku lat udzieliła w wielu krajach świata 12 mln pożyczek. Bez wątpienia wpływa to na prestiż firmy. Zaplo swój kapitał początkowy oparł na wysokiej kwocie 500 000 zł, co na polskie warunki jest pozytywnym sygnałem dla potencjalnego klienta. Swoją siedzibę posiada w Warszawie na ul. Żwirki i Wigury 16c.

Oprócz Zaplo w skład ogromnej grupy należy również dobrze znany w Polsce Vivus. Z pewnością zwiększa to wiarygodność firmy w oczach klientów. Ogrom doświadczenia na rynkach zagranicznych przełożonych na polskie warunki sprawiło, że firma bardzo szybko zyskała popularność w naszym kraju, a za sprawą wysokiego poziomu supportu klienci chętnie wracają po kolejne pożyczki.

Oferty pożyczek w Zaplo

Firma kieruje swoje pożyczki do klientów indywidualnych. Kwota waha się między 1000 zł a 15000 zł. Górna granica możliwej pożyczki jest bez wątpienia wielkim plusem, ponieważ na polskie warunki jest to bardzo korzystna oferta. Jeśli chodzi o termin spłaty, to wynosi on maksymalnie 36 miesięcy, minimum to 3 miesiące.

Oferta skierowana jest zarówno dla nowych jak i stałych klientów Zaplo. Ciekawą alternatywą dla osób mających problemy ze spłatą są tzw. wakacje pożyczkowe. Firma umożliwia przełożenie spłaty o 30 dni. Możliwość skorzystania z tej opcji jest zarezerwowana dla niektórych osób. Informację o możliwości wzięcia wakacji pożyczkowej są wysyłane drogą mailową do poszczególnych osób, dlatego nie wiadomo, jaki dokładnie jest wymóg otrzymania tej promocji. Podczas wyboru pożyczki, należy pamiętać, że jeśli termin spłaty będzie dłuższy, to nasza rata będzie mniejsza.

Wnioskowanie pożyczki w Zaplo

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Całą operację przeprowadzimy za pomocą internetu na stronie firmy, która jest przejrzysta i prosta w obsłudze. Pierwszym krokiem będzie kliknięcie dole buttonu z napisem “Złóż wniosek”, po czym zostaniemy przeniesieni na stronę pożyczkodawcy. Będąc na głównej stronie, wybieramy za pomocą suwaka kwotę i termin spłaty pożyczki. Poniżej znajdziemy automatyczne wyliczenie naszych kosztów, co z pewnością ułatwi nam podjęcie decyzji.

Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie formularza rejestracyjnego, podając swoje prawdziwe dane i akceptując wszystkie regulaminy. Podczas brania kolejne pożyczki nie będziemy musieli już tego robić ponownie, ponieważ profil klienta zakłada się tylko jeden raz. Można się domyśleć, że formalność przy kolejnym pożyczeniu będzie jeszcze mniejsza. Firma stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich klientów, dlatego nie należy się obawiać, że nasze dane wyciekną.

Wymagania uzyskania pożyczki w Zaplo

Jak to bywa w tego typu instytucjach, podczas ubiegania się o pożyczkę, należy spełnić szereg wymogów. Pierwszym z nich to polskie obywatelstwo oraz posiadanie stałego miejsca zameldowania na terenie Polski.

Kolejnym wymogiem jest wiek, który waha się między 20 a 75 lat. Potencjalny klient musi posiadać swoje konto bankowe, ponieważ pożyczka w Zaplo brana jest całkowicie online, czyli przez internet. Osoba zainteresowana pożyczką nie może posiadać żadnych zobowiązań finansowych. Jest to sprawdzane w:

 • Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor
 • Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej
 • ERIF
 • Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej
 • Związku Banków Polskich
 • BIK

Zaplo sprawdza każdego potencjalnego klienta w wyżej wspomnianych rejestrach. Jeśli jesteśmy świadomi faktu, że widniejemy w którejś  bazie powyżej, to nie możemy liczyć na pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku pożyczkowego.

Zalety Zaplo

 • Minimum formalności
 • Możliwość przedłużenia spłaty pożyczki (wakacje pożyczkowe)
 • Szybka i prosta rejestracja
 • Stabilna firma
 • Wysoka kwota maksymalnej pożyczki

Wady Zaplo

 • Wysoka dolna granica wieku
 • Weryfikacja danych w rejestrach dłużników
 • Brak oferty promocyjnej dla nowych klientów

Kontakt Zaplo

Oficjalna strona zaplo.pl
 Adres Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
 Telefon 222 673 000
 Adres e- mail kontakt@zaplo.pl

Opinie o firmie Zaplo

1000,00 zł - 15000,00 zł
4.7

Szybkość wydania pożyczki

4.7/5

Przejrzystość warunków

4.6/5

Jakość obsługi

4.8/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *