Zaliczka Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w firmie Zaliczka, należy kliknąć na stronie głównej firmy w niebieski przycisk z napisem “Zaloguj się”.

Następnie zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy nasz adres e – mail oraz hasło.

zaliczka logowanie


Pożyczka w Zaliczka

zaliczka login

Warunki pożyczki w Zaliczka

Kwota 100 zł – 2000 zł
 Termin 15 lub 30 dni
 RRSO Od 1969.83 % do 1971.20 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 godz.
 Szybkość nadania kredytu 30 min.
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 lat

wniosek o kredyt


O firmie Zaliczka

Zaliczka.pl udziela tak zwanych „chwilówek”. Firma posiada w ofercie pożyczki na dobrych warunkach. Popularnością wśród klientów cieszy się również dzięki udzielaniu pożyczek klientom wpisanymi w krajowe rejestry dłużników oraz wyjątkową możliwością wnioskowania pożyczki drogą SMS.

Zaliczka.pl oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 do 2000 złotych z koniecznością spłaty w dwóch wybranych terminach: 15 lub 30 dni.

Oferty pożyczek w Zaliczka

Firma oferuje pożyczkę krótkoterminową drogą online. Kwota pożyczki może wynosić od 100 do 2000 złotych. Konieczność spłaty to 15 lub 30 dni. W przypadku klientów ubiegających się o pożyczkę po raz pierwszy – pożyczka jest darmowa. Kolejne pożyczki niosą za sobą dodatkowe koszty prowizji, odsetek oraz RRSO. Kwota możliwa do pożyczenia jest ustalana indywidualnie, zależnie od możliwości finansowych potencjalnego pożyczkobiorcy.

Pożyczka może być wnioskowana na każdy cel, firma Zaliczka.pl nie wymaga określonego celu. Spłata zobowiązania w terminie umożliwi klientowi, przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę, łatwiejszą drogą jej otrzymania. W przypadku następnej pożyczki możliwe jest wnioskowanie drogą SMS-ową, z każdego miejsca pobytu, o każdej godzinie.

Ważna jest również możliwość spłacenia pożyczki przez inną osobę niż ta,  która pożyczkę zaciągnęła. Jedynym warunkiem jest podanie numeru pożyczkobiorcy w dokonywanym przelewie.

Wnioskowanie pożyczki w Zaliczka

Wnioskowanie pożyczki składa się z kilku prostych kroków. Pierwszym jest wypełnienie wniosku. Formularz wniosku, można znaleźć na stronie internetowej, dostępnej pod adresem takim samym jak nazwa firmy – zaliczka.pl. Wniosek należy uzupełnić danymi osobowymi jak imię nazwisko, data urodzenia, numer PESEL, numer dowodu, adres zameldowania oraz innymi informacjami standardowo wymaganymi przy wnioskowaniu o pożyczkę w większości firm na rynku instytucji finansowych.

Na tym etapie należy również wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Firma nie wymaga podania celu, w jakim wnioskowana jest pożyczka, a klient może przeznaczyć pieniądze na dowolne potrzeby. Kolejno należy zarejestrować osobiste konto w serwisie Zaliczka.pl. Po rejestracji konta musi zostać dokonana weryfikacja tożsamości klienta.

Aby zweryfikować swoje dane personalne, pożyczkobiorca musi wykonać przelew w symbolicznej wysokości 1 zł. Po pozytywnej transakcji wniosek zostanie wysłany do rozpatrzenia. O pozytywnej bądź negatywnej decyzji klient zostanie poinformowany drogą e-mailową oraz SMS-ową. W przypadku przyznanej wnioskowanej pożyczki, instytucja wypłaci pieniądze w czasie 30 minut od podjęcia decyzji przez firmę.

Wymagania uzyskania pożyczki w Zaliczka

Aby uzyskać pożyczkę, należy spełnić podstawowe wymagania, obowiązujące w większości firm pożyczkowych na rynku instytucji finansowych. Są to:

 1. Ukończenie 21 lat (należy zwrócić uwagę, że dolną granicą wiekową nie jest wiek pełnoletni)
 2. Posiadanie obywatelstwa polskiego
 3. Posiadanie dowodu osobistego Rzeczpospolitej Polskiej
 4. Stały adres zamieszkania oraz zameldowania na terenie Polski
 5. Posiadanie osobistego numeru PESEL
 6. Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail
 7. Posiadanie konta bankowego oraz możliwości dostępu do bankowości elektronicznej, gdyż wnioskowanie wymaga weryfikacji tożsamości drogą przelewu z osobistego rachunku
 8. Stały dochód miesięczny
 9. Brak niespłaconych pożyczek wziętych w firmie Zaliczka.pl
 10. Klient nie jest wpisany do krajowego rejestru dłużników (firma weryfikuje klientów w dostępnych rejestrach dłużników i sprawdza historię kredytową potencjalnego pożyczkobiorcy)

Zalety Zaliczka

 • Minimum formalności
 • Brak górnego limitu wiekowego
 • Prosta i przejrzysta strona internetowa

Wady Zaliczka

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Zaliczka

Oficjalna strona zaliczka.pl
 Adres ul. Toruńska 52/81, 03-226 Warszawa
 Telefon 22 206 21 49
 Adres e- mail info@zaliczka.pl

Opinie o firmie Zaliczka

100,00 zł - 2000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *