You Can Drive (Ergo Hestia) Logowanie

Logowanie w You Can Drive (Ergo Hestia)

Osoba zainteresowana, aby zalogować się na portalu firmy You Can Drive, musi wejść na stronę internetową youcandrive.pl i kliknąć przycisk Konto Klienta. Należy wpisać login bądź adres e-mail wraz z hasłem.

Logowanie po raz pierwszy w Portal Polisa Online

W tym celu klient musi podać nazwę użytkownika (numer ewidencyjny PESEL), kolejno otrzyma za pośrednictwem wiadomości SMS bądź adresu e-mail jednorazowe hasło. Warto pamiętać, że hasło trzeba zmienić po poprawnym, pierwszym zalogowaniu. W przypadku problemów należy skontaktować się z konsultantem za pomocą infolinii.

Logowanie i obsługa dla osób niesłyszących

Firma wychodzi naprzeciw osobom niesłyszącym, dlatego wprowadzili obsługę w języku migowym dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Aby skorzystać z usługi, wystarczy na podstronie www.ergohestia.pl/migamy uruchomić wideokonferencję z tłumaczem języka migowego, klikając w symbol międzynarodowego znaku pomocy głuchym – widnieje po prawej stronie witryny.

you can drive logowanie


Ubezpieczenie w You Can Drive (Ergo Hestia)

you can drive login

Warunki ubezpieczenia w You Can Drive (Ergo Hestia)

Możliwość rezygnacji z ubezpieczenia Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania ubezpieczenia 15 minut
Kalkulator online Tak
Obsługa klienta w domu Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie You Can Drive (Ergo Hestia)

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia to polska spółka akcyjna z siedzibą w Sopocie. Istnieje od 1991 roku. Wraz z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA tworzy Grupę Ergo Hestia. Firma specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych i na życie dla klientów indywidualnych.

Ubezpieczenia majątkowe to produkty 4 marek:

  • Ergo Hestia
  • MTU – spółka dla mieszkańców wsi i małych miast
  • mtu24.pl – kalkulator online OC i AC
  • YouCanDrive.pl – marka ubezpieczeniowa skierowana do młodych kierowców

You Can Drive wiąże się z internetową sprzedażą ubezpieczeń komunikacyjnych, podróżnych i majątkowych. Oferta dedykowana jest osobom młodym poniżej 30 roku życia – firma nie pobiera żadnych zwyżek ze względu na wiek.

O wiarygodności i rzetelności instytucji świadczy nagroda Teraz Polska (godło promocyjne) przyznana za najlepszy w kraju system likwidacji szkód.

Oferty ubezpieczeń w You Can Drive (Ergo Hestia)

Firma dla klienta indywidualnego przewiduje 3 pakiety ubezpieczeniowe o kilku rozbudowanych wariantach.

Ubezpieczenie komunikacyjne zabezpiecza kierowcę i pasażerów. Składa się z podstawowej polisy OC oraz dodatkowych opcji AC, Assistance (pomoc świadczona przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu), AC Mini, AC Maxi, ochrona szyb i opon. Współpraca z siecią warsztatów samochodowych InterCars upraszcza, a także przyspiesza czynności niezbędne do likwidacji skutków wypadku. W celu poznania dokładnej raty ubezpieczenia należy kliknąć przycisk Oblicz składkę. Konsument zostanie automatycznie przeniesiony do formularza online.

Szeroka sieć likwidatorów EPU (Ekspert Pomoc Ubezpieczeniowa) służy klientom zgłaszającym szkodę komunikacyjną bądź majątkową za pośrednictwem telefonu czy internetu. Konsultanci po zapoznaniu się ze sprawą, dokonują oględzin w miejscu i porze dogodnej dla konsumenta. W razie konieczności pomagają zebrać oraz wypełnić wymagane dokumenty.

Ubezpieczenie You Can Drive&Live zawiera bogaty przekrój produktów związanych z posiadaniem i użytkowaniem nieruchomości. Ergo Hestia zobowiązuje się wypłacić odszkodowanie lub pokryć koszty szkody w obliczu kradzieży, katastrof naturalnych, wypadków bądź zdarzeń losowych. Suma ubezpieczenia zależy wyłącznie od preferencji klienta, od 5 000 do 100 000 zł.

Ubezpieczenie You Can Drive&Travel skierowane jest do osób podróżujących rekreacyjnie, służbowo oraz konsumentów gustujących w sportach wysokiego ryzyka. W skład polisy wchodzą między innymi: pokrycie kosztów leczenia w razie wypadku, rehabilitacji, odszkodowanie za zniszczony sprzęt sportowy i szkody wyrządzone przez klienta (lub innych ubezpieczonych) osobom trzecim. W zależności od wybranego wariantu suma wynosi od 5 000 do 400 000 zł.

Zalety You Can Drive (Ergo Hestia)

  • Szeroki wachlarz ofert
  • Online
  • Stabilna firma

Wady You Can Drive (Ergo Hestia)

  • Pośrednik

Kontakt You Can Drive (Ergo Hestia)

Oficjalna strona youcandrive.pl
 Adres ul. Hestii 1, 81-731 Sopot
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie You Can Drive (Ergo Hestia)

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *