Yolo Logowanie

 

Logowanie w Yolo.pl jest bardzo łatwe. Pierwszym krokiem, jaki trzeba wykonać to kliknąć prawy górny róg – znaczek listy. Ukaże się nam napis “logowanie”.

Po kliknięciu pojawi się nam pasek z miejscem do wpisania naszych danych: adres e-mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji. Potwierdzamy wpisane przez nas dane przyciskiem “Zaloguj się”.

yolo logowanie


Pożyczka w Yolo

yolo login

Warunki pożyczki w Yolo

Kwota 1500 zł – 10000 zł
 Termin Od 6 do 30 mies.
 RRSO 37.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 22 do 70 lat


O firmie Yolo

Yolo to firma z bagażem doświadczeń na polskim rynku szybkich pożyczek, czyli tzw. chwilówek. Firmą Yolo zarządza spółka akcyjna pod tą samą nazwą, która powstała w 2010 r. w Warszawie.

W przeciągu dekady firma idealnie wpasowała się w potrzeby rynku dzięki ciekawym rozwiązaniom technologicznym oraz sprawnej obsłudze klientów. Trzeba przyznać, że strona internetowa firmy posiada jedną z lepszych szat graficznych na polskim rynku szybkich pożyczek. Na tym tle wyróżnia się na rynku. Kolorowa, prosta i przejrzysta strona maksymalnie ułatwia korzystanie z usług, jakie oferuje firma. Celem firmy jest ciągła dbałość o bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych swoich klientów.

Trzeba wspomnieć, że Yolo nawiązało współpracę z mBankiem. Firma dostarcza wyjątkowy produkt finansowy, jakim jest “Karta Trzynastka”. Jest to spory argument przemawiający za wiarygodnością i profesjonalizmem firmy, bowiem mało która instytucja tego typu jest w stanie nawiązać współpracę z tak dużym i znaczącym w naszym kraju bankiem. Zespół Yolo tworzą doświadczeni w branży finansowej specjaliści, którzy stale podnoszą rynkowy poziom polskich pożyczek.

Oferty pożyczek w Yolo

Instytucja posiada w swojej ofercie pożyczki długoterminowe, bowiem okres spłaty zobowiązania waha się między 6 a 30 miesiącem. Specjalizacją firmy jest przyznawanie tzw. pożyczek ratalnych i na tym opiera się jej działania. Kwota, na jaką możemy wziąć pożyczkę, wynosi od 1500 zł do 10000 zł. Yolo daje swoim klientom możliwość spłaty zobowiązania poprzez przelew na specjalnie wygenerowany rachunek bankowy.

Ciekawą opcją jest comiesięczne przypomnienie, o zbliżających się płatnościach.  Firma oferuje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki. Oznacza to, że możemy zwrócić pożyczone pieniądze jeszcze w trakcie okresu kredytowania, ale wcześniej należy skontaktować się w tej sprawie z biurem obsługi klienta. Co więcej, możemy liczyć na zwrot kosztów za niewykorzystany okres obowiązywania umowy pożyczki.

Wnioskowanie pożyczki w Yolo

Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki jest wybór interesującej nas kwoty na stronie firmy. Możemy to zrobić wygodnie za pomocą wbudowanego suwaka. Kolejnym krokiem jest wybór terminu spłaty. Po ukończeniu tych czynności automatyczny kalkulator wyliczy nam od razu koszty związane z pożyczką. Warto zastanowić się, czy wybrana przez nas oferta nam odpowiada.

Aby zatwierdzić nasz wybór, klikamy na czerwony przycisk “Start”. Zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego, gdzie musimy wypełnić wszystkie dostępne rubryki oraz zaznaczyć wszystkie zgody. Po tym etapie zostanie wysłany na nasz numer telefonu kod SMS, który należy wpisać w kolejnym kroku.

Po ukończeniu tych czynności należy już tylko zaczekać na informację od firmy. Jeśli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to możemy się niedługo spodziewać pieniędzy na koncie.

Wymagania uzyskania pożyczki w Yolo

Aby ubiegać się o pożyczkę, należy spełnić kilka wymogów, jakie stawia przed nami firma. Pierwszym z nich jest posiadanie stałego miejsca zameldowania oraz polskie obywatelstwo. Wiek, który musi wynosić od 22 do 70 lat.

Osoba zainteresowana pożyczką musi posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Yolo sprawdza każdego klienta w rejestrach dłużników (BIG, BIK). Jeśli figurujemy w jednym z nich, to nasz wniosek zostanie odrzucony. Ostatnim wymogiem jest brak zaległości wobec Yolo.

Zalety Yolo

  • Minimum formalności
  • Szybka decyzja pożyczkowa
  • Długie terminy spłaty zobowiązania
  • Proces wnioskowania całkowicie przez internet

Wady Yolo

  • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników (BIG, BIK)
  • Posiadanie pozytywnej zdolności kredytowej
  • Wysoka dolna granica wieku (od 22 lat)

Kontakt Yolo

Oficjalna strona yolo.pl
 Adres ul Twarda 18, 00-105 Warszawa
 Telefon +48 222 28 28 28
 Adres e- mail kontakt@yolo.pl

Opinie o firmie Yolo

1500,00 zł - 10 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *