Wonga Logowanie

 

Pierwszym krokiem, jaki trzeba uczynić, aby zalogować się na swoje konto firmy Wonga to wejście na oficjalną stronę internetową. Kliknij niebieski przycisk powyżej, a zostaniesz przekierowany/a na stronę.

Kolejnym krokiem jest kliknięcie prawym górnym rogu kolejnego przycisku “Zaloguj się”. Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie musimy podać PESEL lub adres e – mail oraz hasło. Wpisane dane zatwierdzamy przyciskiem “Zaloguj się”.

Gotowe! Zostaliśmy zalogowani do Wonga.

wonga logowanie


Pożyczka w Wonga

wonga login

Warunki pożyczki w Wonga

Kwota 50 zł – 20000 zł
 Termin od 1 dnia do 60 mies. (w zależności od oferty)
 RRSO 18.9 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie Wonga

Wonga to ceniona firma działająca w branży internetowych usług pożyczkowych. Powstała w Wielkiej Brytanii w 2007 roku. Firma systematycznie poszerza swoją działalność na zagranicznych rynkach. Obecnie jest to międzynarodowa instytucja, funkcjonująca na trzech kontynentach. Z jej usług można korzystać w tej chwili również w Polsce.

W swojej ofercie Wonga posiada zarówno pożyczki krótkoterminowe jak i pożyczki ratalne. Firmę Wonga wyróżnia szybki i nowoczesny sposób rozpatrywanie wniosków o pożyczkę – całość procesu odbywa się drogą internetową, bez wymogu kontaktu telefonicznego z konsultantem.

Oferty pożyczek w Wonga

Firma posiada bogatą ofertę pożyczek krótkoterminowych, jak i również pożyczek ratalnych. Dzięki swojej wysokiej pozycji wśród konkurencji, wielu klientów skłania się do wnioskowania o pożyczkę w ramach ofert, które przygotowała Wonga.

W ofercie pożyczek krótkoterminowych firmy można wnioskować o nawet 1500 zł z koniecznością spłaty w ciągu 60 dni. Mimo że nowym klientom nie przysługuje w pełni darmowa pożyczka, to opłata za nią wynosi niewiele – jedynie 10 złotych. Warto zaznaczyć, że opłata ta nie zmienia się wraz z wysokością wnioskowanej pożyczki. Na rynku jest to jedna z najniższych pobieranych prowizji.

W przypadku pożyczki ratalnej można liczyć na wysoką kwotę, aż do 20000 złotych  z RRSO 18,9 % z terminem 60 miesięcy na jej spłatę. Oczywiście jest to możliwe jedynie przy pozytywnym rozpatrzeniu złożonego wniosku. Dodatkowo istnieje możliwość darmowego przesunięcia spłaty jednej raty na koniec 12-miesięcznego okresu oraz możliwość spłaty raty 7 dni po terminie jednorazowo w ciągu 3 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w Wonga

Proces wnioskowania jest taki sam zarówno dla krótkoterminowych jak i ratalnych pożyczek oraz odbywa się w całości drogą internetową. Składa się on z kilku prostych etapów.

Pierwszym krokiem jest wybór kwoty pożyczki. Przy wyborze możliwe jest obliczenie kosztów pożyczki oraz wysokości raty miesięcznej przy pomocy suwaków odpowiadających za ustawienie okresu spłacania pożyczki, oraz wysokości pożyczki. Następnie należy kliknąć odpowiednio „chcę pożyczkę krótkoterminową” w przypadku ubiegania się o tak zwaną „chwilówkę” lub „Złóż wniosek i sprawdź ofertę” przy składaniu wniosku o pożyczkę ratalną. Kolejnym krokiem jest rejestracja indywidualnego konta w serwisie firmy Wonga – podanie adresu e-mail i hasła. Pozwala to na identyfikację potencjalnego pożyczkobiorcy.

Następnie należy uzupełnić swoje dane osobowe takie jak: imię i nazwisko, numer dowodu osobistego, PESEL oraz dane związane z dochodami i pracodawcą.  Po wypełnieniu wniosku należy dokonać przelewu w wysokości 10 groszy w celu weryfikacji tożsamości.

O pozytywnie rozpatrzonym wniosku firma Wonga informuje drogą e-mailową, bądź SMS-ową. W niedługim czasie po przesłaniu wiadomości pożyczona kwota trafia na konto bankowe wskazane we wniosku. Jest możliwe, że firma zaoferuje niższą kwotę niż wnioskowana początkowo – w przypadku zgody zostanie ona wypłacona.

Wymagania uzyskania pożyczki w Wonga

 • pełnoletność, brak górnej granicy wieku
 • posiadanie obywatelstwa polskiego
 • posiadanie ważnego dowodu osobistego
 • zamieszkanie oraz zameldowanie na terenie Polski
 • posiadanie osobistego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail
 • otrzymywanie regularnych, odpowiednio wysokich dochodów
 • chęć przeznaczenia pożyczki na prywatne cele (przykładowo nie można przeznaczyć pożyczki na działalność gospodarczą)
 • posiadanie konta bankowego oraz korzystanie z bankowości w formie elektronicznej
 • pozytywna weryfikacja przez biuro informacji gospodarczej
 • spłacone wszystkie poprzednie pożyczki w Wonga

Zalety Wonga

Wady Wonga

 • Weryfikacja klienta w rejestrach dłużników
 • Niska kwota pierwszej pożyczki (do 1500 zł)

Kontakt Wonga

Oficjalna strona wonga.pl
 Adres Ul. Żaryna 2B, bud. D 02-593 Warszawa
 Telefon 22 388 88 88
 Adres e- mail kontakt@wonga.com

Opinie o firmie Wonga

50,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  4

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  4

  Ogólnie jestem zadowolona z usług jakie świadczy ta firma, ale jakość obłsugi mogłaby być lepsza. Odnoszę wrażenie że pracownik Call Center pracuje “za karę” albo miał zły dzień. Oprócz tego wszystko OK.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *