Wandoo Logowanie

 

Logowanie w wandoo.pl jest bardzo proste. Na stronie głównej w prawym górnym rogu należy kliknąć zielony przycisk z napisem “Zaloguj się”. Zostanie wysunięty panel logowania, w którym podajemy adres e-mail i hasło, które podaliśmy podczas rejestracji, a następnie klikamy “Zaloguj się”.

Gotowe! Zostaliśmy zalogowani do Wandoo.pl

wandoo logowanie


Pożyczka w Wandoo

wandoo login

Warunki pożyczki w Wandoo

Kwota 100 zł – 8000 zł
 Termin 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 3000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 20 do 72 lat


O firmie Wandoo

Wandoo.pl jest jedną z kilkunastu firm łotewskiej spółki Wandoo Finance Group, która działa na wielu europejskich rynkach m.in. w Łotwie, Hiszpanii, Danii. Łączna liczba krajów, w których działa spółka wynosi aż 16. Wandoo wykorzystuje swoje bogate doświadczenie połączone z najnowszymi  rozwiązaniami technologicznymi. Dzięki temu oferuje bezpieczne i sprawdzone produkty finansowe – krótkoterminowe pożyczki przez internet.

Wandoo.pl swoją siedzibę ma w Warszawie na ul. Chałubińskiego 8. W Polsce funkcjonuje od 2016 r. Całkowity kapitał zakładowy wynosi 250 tys. zł. Są to niepodważalne argumenty na stabilność firmy, która z roku na rok powiększa grono zadowolonych klientów. Firma stawia na bezpieczeństwo oraz profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta.

Warto zastanowić się nad ofertą, jaką oferuje firma wandoo.pl

Oferty pożyczek w Wandoo

Wandoo udziela szybkie pożyczki na maksymalną kwotę, która wynosi aż 8000 zł. Minimalna kwota wynosi 100 zł. Termin spłaty zobowiązania to 30 dni. Dla nowych klientów przewidziana jest specjalna oferta: pierwsza pożyczka za darmo na okres maksymalny 30 dni z kwotą do 3000 zł. Jedynym warunkiem, aby zostać zwolnionym z całkowitych kosztów pożyczki, konieczna jest jej terminowa spłata. (OBECNIE NIEAKTUALNE)

Jest to jednorazowa promocja, dlatego można z niej skorzystać tylko jeden raz. Wprawdzie maksymalna kwota pożyczki wynosi 8000 zł, ale jest ona dostępna jedynie dla stałych klientów. Z każdą kolejną braną pożyczką zwiększa się dostępny limit kwoty.

W ten sposób firma zabezpiecza się przed ewentualnymi stratami, dlatego warto być lojalnym wobec firmy, bowiem wtedy zostaniemy nagrodzeni większym limitem. Jak w przypadku każdej tego typu transakcji trzeba pamiętać o terminowej spłacie zobowiązania. W innym przypadku możemy przysporzyć sobie kłopotów.

Jeśli po upływie terminu nasze zobowiązania nie zostaną spłacone, pożyczkodawca uruchamia proces windykacyjny. W przypadku dłuższych kłopotów sprawa trafia do sądu, a następnie do komornika. Kolejnym naszym problemem będzie wpisanie naszych danych do rejestru dłużników, co będzie niosło za sobą dodatkowe problemy w przyszłości np. podczas chęci brania kolejnych pożyczek (nawet w innych firmach) czy podpisania umowy na telewizję kablową, czy telefon komórkowy.

Wnioskowanie pożyczki w Wandoo

Wnioskowanie pożyczki, należy rozpocząć od odwiedzenia strony firmowej. Na stronie głównej za pomocą suwaka wybieramy kwotę i termin spłaty naszej pożyczki. Automatyczny kalkulator wyliczy nam od razu koszty, jakie będziemy musieli ponieść. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie wniosku rejestracyjnego poprzez podanie swoich danych i zaakceptowania umów.

Następnie należy zrobić przelew weryfikacyjny w celu potwierdzenia swoich danych na kwotę 1 gr Po ukończeniu tych etapów, należy poczekać na decyzję firmy o przyznaniu bądź odmowie pożyczki. Zostaniemy o tym poinformowani telefonicznie, e – mailem, SMS – em.

Wymagania uzyskania pożyczki w Wandoo

Wandoo stawia przed swoimi klientami pewne wymagania, aby uzyskać pożyczkę. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ jest to zabezpieczenie firmy przed potencjalnymi stratami. Pierwszym z nich jest wiek: od 20 do 72 lat.

Kolejne to posiadanie stałego miejsca zameldowania oraz posiadanie polskiego obywatelstwa. Wymogi, jakie trzeba jeszcze spełnić to aktywny numer telefonu, konto bankowe, dowód osobisty. Ostatnim wymogiem jest niefigurowanie w rejestrze dłużników.

Po spełnieniu wszystkich wymagań możemy być prawie pewni, że nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Zalety Wandoo

 • Pierwsza darmowa pożyczka dla nowych klientów (do 3000 zł) (OBECNIE NIEAKTUALNE)
 • Wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki
 • Minimum formalności
 • Brak weryfikacji danych w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)

Wady Wandoo

 • Weryfikacja w rejestrach dłużników

Kontakt Wandoo

Oficjalna strona wandoo.pl
 Adres ul. Chałubińskiego 8, Warszawa
 Telefon 22 380 01 02
 Adres e- mail info@wandoo.pl

Opinie o firmie Wandoo

100,00 zł - 15000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  3.5

  Przejrzystość warunków

  3

  Jakość obsługi

  5

  Ciekawa firma, która posiada ciekawą ofertę, która może pomóc nie jednej osobie w trudnej sytuacji finansowej. Dużym minusem jest fakt, że przelew idzie 3 dni. (Bynajmniej tak to było u mnie). Zdziwiłem się mocno, gdy zobaczyłem reklamę Wandoo, reklamującą się jako firmę, która udziela pożyczek bez BIK. Rzeczywistość jest całkowicie inna, chociaż mi to nie przeszkadza, bo nie mam żadnych zadłużeń a każde zobowiazania spłacam terminowo, aczkolwiek mały niesmak pozostał. Obsługa bardzo pomocna i miła. Ogólnie polecam i będę w dalszym ciągu korzystał z usług firmy Wandoo, mimo wad, które zresztą ma każda firma 🙂

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *