Vivus Logowanie

Logowanie w Vivus – jak się zalogować?

Vivus jest przedsiębiorstwem mikro pożyczkowym, które specjalizuje się w ekspresowych pożyczkach krótkoterminowych. Firma działa bardzo szybko i sprawnie, ale jak w każdej tego typu instytucji, niezbędne jest dopełnienie pewnych formalności.

Każda firma pożyczkowa ma wymagania względem klientów, aby upewnić się, że będzie on w stanie spłacić swoje zadłużenie i potrzeba na to określonego czasu. Na szczęście w firmie Vivus czas całego procesu został zmniejszony do minimum. Klienci i pracownicy  mogą się cieszyć szybkim i klarownym załatwieniem procedur.

Każdy nowy klient, powinien zarejestrować się na platformie internetowej Vivus i założyć swój Profil Klienta – jest to niezbędne do wnioskowania o pożyczkę. W panelu klienta pojawi się komunikat o przyznaniu pożyczki oraz dzięki niemu możemy również wnioskować o przesunięciu jego spłaty. Będąc zarejestrowanym na stronie pożyczkodawcy, mamy czarno na białym koszta i inne formalności tej procedury.

W razie niejasności lub w celu przypomnienia np. daty spłaty wystarczy się zalogować – nie ma potrzeby kontaktu z firmą. Jak widać, nie tylko usprawni to proces ubiegania się o pożyczkę, ale również daje klientowi możliwość sprawdzenia wszystkich danych i poczucie komfortu.

Klienci, którzy chociaż raz zaciągnęli pożyczkę na platformie Vivus, dzięki panelowi klienta omijają ponowny proces rejestracji. Jest to wygodne i oszczędza dużo czasu. Wystarczy, że klient kliknie odpowiedni link na stronie internetowej i zaloguje się do panelu na stronie internetowej Vivus.

W sytuacji gdy pożyczkobiorca zapomni hasła, wystarczy kliknąć link „Przypomnij hasło” a wtedy system wyśle hasło tymczasowe na adres e – mail. Jeśli klient chce zmienić swój adres e – mail, wystarczy po zalogowaniu wybrać „Edytuj profil” i „zmień adres e-mail”

Vivus.pl daje swoim klientom bardzo prostą opcję zalogowania się do swojego konta.

Wystarczy wejść na stronę firmy i kliknąć zielony button w prawym górnym rogu z napisem “Zaloguj się” i podać swoje dane: adres e-mail i hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

vivus pozyczki


Pożyczka w Vivus

vivus login

Warunki pożyczki w Vivus

Kwota 100 zł – 7500 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 3000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 78 lat


O firmie Vivus

Vivus.pl to marka będąca własnością spółki 4finance Group, która działa na rynku szybkich pożyczek w 17 krajach m.in. w Rosji, Hiszpanii, Finlandii, Szwecji czy Danii. W Polsce istnieje od 24 kwietnia 2012 roku, a początki istnienia spółki sięgają 2008 r. na Łotwie.

Jeśli chodzi o polski rynek, to firma Vivus jest jednym z liderów. Stało się tak za sprawą przeprowadzonych rewolucji w branży finansowej. Za cel postawiono sobie dbałość i zrozumienie klienta. Zmiany wprowadzone przez firmę zostały również adaptowane przez pozostałe instytucje pożyczkowe. Można stwierdzić, że firma  jest pionierem na rynku, która wprowadza własne trendy. 

Pod koniec 2017 r. firma zaliczyła spory rekord, bowiem liczba zarejestrowanych klientów wyniosła ponad półtora miliona. Nieoficjalnie mówi się, że firma miesięcznie pożycza gotówkę na kwotę 80 milionów złotych. Od 2013 r. nieprzerwanie uzyskuje nagrody w różnych dziedzinach związanych z finansami. 

Oferty pożyczek w Vivus

Vivus przygotował atrakcyjną ofertę dla nowych klientów – darmową pożyczkę do 3000 zł na maksymalny okres spłaty wynoszący 30 dni. Jedynym warunkiem jest terminowo spłata zobowiązania. Przy kolejnych pożyczkach możemy ubiegać się o większe stawki. Jest to tzw. nagroda za lojalność dla stałych klientów.

Jeśli chodzi o ofertę bez promocji to w Vivus mamy możliwość wzięcia pożyczki na kwoty od 100 do 7500 zł na maksymalny okres spłaty 30 dni. Jeśli pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić swojego zobowiązania terminowo, to może przedłużyć jej termin, ale będzie to niosło za sobą dodatkowe koszty. Mamy do wyboru trzy terminy przedłużenia:

 • 7 dni
 • 14 dni
 • 30 dni

Sporym plusem firmy jest to, że nie wymaga ona od nas zaświadczenia o zatrudnieniu. Ciekawą opcję zarobku jest polecanie pożyczki swoim znajomym. Wpisując adres e – mail bądź numer telefonu na stronie vivus.pl możemy otrzymać 30 zł jeśli dana osoba weźmie pożyczkę z naszego polecenia.

Wnioskowanie pożyczki w Vivus

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Vivus, istotnie należy spełnić kilka kroków:

 1. Na stronie firmowej wybieramy za pomocą suwaka kwotę i termin spłaty pożyczki, jaki nas interesuje. Kalkulator automatycznie wyliczy nam od razu koszty związane z pożyczką.
 2. Rejestracja. Wypełniamy formularz z naszymi danymi osobowymi (imię, nazwisko, numer i seria dowodu, pesel)
 3. Proces weryfikacyjny. Na tym etapie nie musimy już nic robić a jedynie zaczekać na decyzję firmy. Po pozytywnym rozpatrzeniu pieniądze trafią na nasze konto.

Kiedy otrzymam pieniądze z Vivus?

Złożenie wniosku o pożyczkę zajmuje dosłownie chwilę a dokładnie, jak podaje strona internetowa firmy – maksymalnie 15 minut. Dla dobra i wygody swoich klientów Vivus pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22 oraz w weekendy od 8:00 do 20:00 i właśnie w tych godzinach należy aplikować.

Wniosek złożony w innych godzinach zostanie rozpatrzony dopiero w kolejnym dniu roboczym, co przeciągnie całą procedurę w czasie, należy więc o tym pamiętać.

Vivus słynie z tego, że działa bardzo szybko, dlatego wypłata pożyczki zajmuje jedynie 15 minut od pozytywnie rozpatrzonego wniosku. Czas akceptacji wniosku zależy jednak od dwóch ważnych czynników, a mianowicie metody przelewu i rodzaju banku, w którym klient posiada swoje konto.

Istnieją dwie metody przelewu:

 • Blue Media – przelew ekspresowy.

Należy przelać opłatę rejestracyjną w wysokości 1 zł (ta kwota zostaje niezwłocznie zwrócona na konto bankowe), po którym następuje natychmiastowa weryfikacja danych.

Banki, z których można wykonać przelew Blue Media to:

 1. Alior Bank
 2. Bank Pocztowy
 3. BNP Paribas
 4. BOŚ
 5. Credit Agricole
 6. Eurobank
 7. Getin Noble Bank
 8. ING
 9. mBank
 10. Millennium
 11. Nest Bank
 12. Pekao
 13. PKO BP
 14. Plus Bank
 15. Raiffeisen
 16. Santander
 17. T-Mobile Usługi Bankowe
 • Tradycyjny przelew bankowy.

Ta opcja umożliwia natychmiastową weryfikację dzięki przelewowi za 1 gr (kwota również zostaje niezwłocznie zwrócona) osobom, które posiadają konto w tym samym banku co platforma Vivus, czyli:

 1. PKO BP
 2. Pekao S.A
 3. Alior Bank
 4. Getin Bank
 5. Millennium Bank

Ważne!
Vivus na swojej stronie podaje możliwość wyboru większej liczby banków, ale tylko w tych wymienionych można liczyć na przelew natychmiastowy i szybką weryfikację danych!

Jeśli klient jest posiadaczem konta w innym banku i wybiera przelew tradycyjny, musi się liczyć z tym, że czas weryfikacji danych zależny jest od księgowań w banku pożyczkobiorcy. Zazwyczaj trwa to od kilku godzin do maksymalnie jednego dnia roboczego.

Wymagania uzyskania pożyczki w Vivus

Vivus stawia przed swoimi klientami minimum wymagania do uzyskania pożyczki. Pierwszym z nich jest aktualny dowód osobisty. Trzeba pamiętać, że klient z nieważnym dowodem nie będzie mógł wziąć pożyczki. Jego wniosek zostanie odrzucony.

Kolejnym wymogiem jest posiadanie telefonu komórkowego, na który przyjdzie informacja SMS o udzieleniu pożyczki. Następny wymóg to posiadanie konta bankowego, na który przyjdzie przelew. W instytucji można pożyczyć pieniądze, będąc obywatelem Polski i posiadając stałe miejsce zamieszkania. Wiek ma znaczenie w związku z tym, musi się on wahać między 20 a 78 lat.

Ostatnimi wymogami jest posiadanie zdolności kredytowej oraz niezaleganie z poprzednimi zobowiązaniami, oraz zdolność do czynności prawnych.

Zalety Vivus

 • Pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł
 • Wysoki próg maksymalnego wieku (78 lat)
 • Stabilna i sprawdzona firma
 • Program partnerski (30 zł za polecenie)

Wady Vivus

 • Weryfikacja klienta w rejestrze dłużników (BIK, BIG, ERIF i KRD)

 

Kontakt Vivus

Oficjalna strona vivus.pl
 Adres ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
 Telefon 22 206 21 21
 Adres e- mail kontakt@vivus.pl
Najczęściej zadawane pytania – FAQ
Czy firma Vivus sprawdza BIK?

Firma weryfikuje Biuro Informacji Kredytowej, ale informacje w niej zawarte nie zawsze przesądzają o tym, czy zostanie udzielona pożyczka bądź jej odmowa.

Czy firma oferuje darmową pożyczkę?

Tak, Vivus udziela pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Bez prowizji, odsetek oraz RRSO.

Kiedy zostaną wysłane pieniądze?

Przelew zostaje zrealizowany niemal od razu po pozytywnej decyzji.

Co jeśli termin spłaty wypada w weekend?

Zgodnie z umową, okres spłaty zostaje przesunięty na najbliższy dzień roboczy.

Czy po złożeniu wniosku mogę zmienić kwotę pożyczki?

Tak, jest to możliwe w przypadku pożyczek udzielanych na okres 30 dni. Chęć zmiany musi się odbyć przed otrzymaniem decyzji.

Opinie o firmie Vivus

100,00 zł - 7500,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  4.5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Powiem tak. Oferta Vivus jest jedną z lepszych na rynku a to dlatego, że firma jest rozbudowana i posiada szerokie grono klientów. Wziąłem pożyczkę na 2000 zł. Szybko spłaciłem i nie miałem żadnych problemów ze strony technicznej. Pożyczka w Vivus była udzielona jeszcze szybciej 😉 Co do warunków to niski procent jak na tego typu produkt jest oczywiście na wielki plus. Co do ostatniego podpunktu “Jakość obsługi” – daję oczywiście maksymalną notę. Szybki sprawny support. Ogólnie polecam Vivus i myślę, że nie ma co szukać innych firm. Tutaj powinniście być zadowoleni jak ja.

  Pozdrawiam Paweł W.

  Odpowiedz
 2. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  2.5

  Obsługa mogłaby być trochę bardziej milsza, ale ogólnie Vivus to dobra i sprawdzona firma. Polecam

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *