Vivus Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

Vivus.pl daje swoim klientom bardzo prostą opcję zalogowania się do swojego konta.

Wystarczy wejść na stronę firmy i kliknąć zielony button w prawym górnym rogu z napisem “Zaloguj się” i podać swoje dane: adres e – mail i hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji.

vivus pozyczki


Pożyczka w Vivus

vivus login

Warunki pożyczki w Vivus

Kwota 100 zł – 7500 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 3000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 78 lat


O firmie Vivus

Vivus.pl to marka będąca własnością spółki 4finance Group, która działa na rynku szybkich pożyczek w 17 krajach m.in. w Rosji, Hiszpanii, Finlandii, Szwecji czy Danii. W Polsce istnieje od 24 kwietnia 2012 roku a początki istnienia spółki sięgają 2008 r. na Łotwie.

Jeśli chodzi o polski rynek to firma Vivus jest jednym z liderów. Stało się tak za sprawą przeprowadzonych rewolucji w branży finansowej. Za cel postawiono sobie dbałość i zrozumienie klienta. Zmiany wprowadzone przez firmę zostały również adaptowane przez pozostałe instytucje pożyczkowe. Można stwierdzić, że firma Vivus jest pionierem na rynku, która wprowadza własne trendy. 

Pod koniec 2017 r. firma Vivus zaliczyła spory rekord, bowiem liczba zarejestrowanych klientów wyniosła ponad półtora miliona. Nieoficjalnie mówi się, że firma miesięcznie pożycza gotówkę na kwotę 80 milionów złotych. Od 2013 r. nieprzerwanie uzyskuje nagrody w różnych dziedzinach związanych z finansami. 

Oferty pożyczek w Vivus

Vivus przygotował atrakcyjną ofertę dla nowych klientów – darmową pożyczkę do 3000 zł na maksymalny okres spłaty wynoszący 30 dni. Jedynym warunkiem jest terminowo spłata zobowiązania. Przy kolejnych pożyczkach możemy ubiegać się o większe stawki. Jest to tzw. nagroda za lojalność dla stałych klientów.

Jeśli chodzi o ofertę bez promocji to w Vivus mamy możliwość wzięcia pożyczki na kwoty od 100 do 7500zł na maksymalny okres spłaty 30 dni. Jeśli pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić swojego zobowiązania terminowo to może przedłużyć jej termin, ale będzie to niosło za sobą dodatkowe koszty. Mamy do wyboru trzy terminy przedłużenia:

 • 7 dni
 • 14 dni
 • 30 dni

Sporym plusem firmy jest to, że nie wymaga ona od nas zaświadczenia o zatrudnieniu. Ciekawą opcję zarobku jest polecanie pożyczki swoim znajomym. Wpisując adres e – mail bądź numer telefonu na stronie vivus.pl możemy otrzymać 30 zł jeśli dana osoba weźmie pożyczkę z naszego polecenia.

Wnioskowanie pożyczki w Vivus

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Vivus, należy spełnić kilka kroków:

 1. Na stronie firmowej wybieramy za pomocą suwaka kwotę i termin spłaty pożyczki jaki nas interesuje. Kalkulator automatycznie wyliczy nam od razu koszty związane z pożyczką.
 2. Rejestracja. Wypełniamy formularz z naszymi danymi osobowymi (imię, nazwisko, numer i seria dowodu, pesel)
 3. Proces weryfikacyjny. Na tym etapie nie musimy już nic robić a jedynie zaczekać na decyzję firmy. Po pozytywnym rozpatrzeniu pieniądze trafią na nasze konto.

Wymagania uzyskania pożyczki w Vivus

Vivus stawia przed swoimi klientami minimum wymagania do uzyskania pożyczki. Pierwszym z nich jest aktualny dowód osobisty. Trzeba pamiętać, że klient z nieważnym dowodem nie będzie mógł wziąć pożyczki. Jego wniosek zostanie odrzucony.

Kolejnym wymogiem jest posiadanie telefonu komórkowego, na który przyjdzie informacja SMS o udzieleniu pożyczki. Następny wymóg to posiadanie konta bankowego, na który przyjdzie przelew.  W Vivus można pożyczyć pieniądze będąc obywatelem Polski i posiadając stałe miejsce zamieszkania. Również wiek ma znaczenie. Musi się on wahać między 20 a 78 lat.

Ostatnimi wymogami jest posiadanie zdolności kredytowej oraz nie zaleganie z poprzednimi zobowiązaniami oraz zdolność do czynności prawnych.

Zalety Vivus

 • Pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł
 • Wysoki próg maksymalnego wieku (78 lat)
 • Stabilna i sprawdzona firma
 • Program partnerski (30 zł za polecenie)

Wady Vivus

 • Weryfikacja klienta w rejestrze dłużników (BIK, BIG, ERIF i KRD)

wniosek o kredyt


Kontakt Vivus

Oficjalna strona vivus.pl
 Adres ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
 Telefon 22 206 21 21
 Adres e- mail kontakt@vivus.pl


Opinie o firmie Vivus

100,00 zł - 7500,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *