Visset Logowanie

Strona firmy Visset dzięki swojej przejrzystości jest prosta w obsłudze. Aby zalogować się na swoje konto, należy przejść do strony, klikając w niebieski przycisk powyżej, a następnie kliknąć żółty napis “Zaloguj”.

Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie musimy podać swój adres e – mail i hasło, które zostało podane podczas rejestracji wniosku.

visset login


Pożyczka w Visset

visset zaloguj sie

Warunki pożyczki w Visset

Kwota 500 zł – 5000 zł
 Termin 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka do 1000 zł 0,00%
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Wymagane w wyjątkowych przypadkach
 Wiek od 20 do 75 lat


O firmie Visset

Visset to mało znana firma na polskim rynku, ale stale zwiększająca liczbę zadowolonych klientów. Firma należy do spółki Asetia Sp. z.o.o. S.K.A., która swoją siedzibę ma w Poznaniu. Mimo słabszej rozpoznawalności Visset istnieje na rynku od 2009 r. w 100% z polskim kapitałem, dlatego dla osób chcących wspierać rodzime przedsiębiorstwa jest to dobra opcja.

Firma stawia na uczciwe i przejrzyste warunki umów pożyczkowych. Zaskakującym może być fakt, że Visset jako jedna z niewielu firm wymaga poręczenia przy zaciąganiu pożyczki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku szybkich pożyczek biuro obsługi klienta stoi na wysokim poziomie i służy pomocą przez wiele godzin dziennie. Jest to spore ułatwienie dla osób chcących wziąć pożyczkę, ale mające przy tym trudności z obsługą komputera, ponieważ konsultant pokieruje takie osoby krok po kroku jak złożyć wniosek.

Oferty pożyczek w Visset

Visset specjalizuje się w szybkich pożyczkach krótkoterminowych – chwilówkach. W swojej ofercie posiada pożyczki skierowane dla klienta indywidualnego i biznesowego, co bez wątpienia jest ewenementem, ponieważ większość firm tego typu kieruje swoją ofertę tylko i wyłącznie do osób fizycznych niemających przedsiębiorstwa. Dla pierwszej grupy przyznawane są pożyczki od 500 zł do 5000 zł. Natomiast dla drugiej grupy, czyli klienta biznesowego przyznawane są od 2000 zł do 12000 zł. Ciekawą ofertą wydaje się być darmowa pożyczka dla nowego klienta indywidualnego do 1000 zł. Aby tak się stało, należy spłacić swoje zobowiązania w terminie.

Sporym zaskoczeniem w ofertach Visset może być jedna opcja terminu spłaty pożyczki – 30 dni (w przypadku klienta indywidualnego). Jeśli natomiast mówimy o kliencie biznesowym, to termin spłaty wynosi 6 miesięcy. Trzeba pamiętać o bardzo ważnej sprawie, a mianowicie o terminowej spłacie zobowiązania, ponieważ po upływie jej terminu  zostaną doliczone koszty windykacyjne, a także informacje o zadłużeniu zostaną przekazane do Biura Informacji Gospodarczej (ERIF, KRD, BIG InfoMonitor).

Informacja o braku terminowej spłaty zostanie również wysłana do biura informacji kredytowej, czyli BIK. Visset daje nam możliwość przedłużenia terminu spłaty stosownie do naszych potrzeb.

Wnioskowanie pożyczki w Visset

Visset udziela pożyczek 100 % online. Oznacza to, że wzięcie pożyczki będzie możliwe jedynie za pomocą internetu. Pierwszym krokiem, jaki trzeba uczynić to wejście na stronę firmy (kliknij poniżej w przycisk “Złóż wniosek”). Na samym początku, należy określić jakim typem klienta jesteśmy: indywidualnym czy  biznesowym.

Jak już wspominaliśmy wcześniej, Visset posiada odrębne oferty pożyczkowe dla dwóch grup klientów. Po zadeklarowaniu, do jakiej grupy należymy, musimy wybrać za pomocą suwaka kwotę, jaka nas interesuję. W większości firm pożyczkowych mamy też do wyboru termin spłaty, ale w tym przypadku jest tylko jedna opcja. Po wybraniu interesującej nas kwoty zobaczymy kalkulację dotycząca naszego zobowiązania. Dzięki temu dowiemy się o:

 • Kosztach pożyczki
 • Poręczeniu
 • Ile musimy zwrócić
 • Data spłaty zobowiązania
 • RRSO

Jeżeli zgadzasz się na proponowane opłaty, kliknij przycisk “Weź pożyczkę”. System automatycznie przeniesie nas do panelu z rejestracją, gdzie założymy swoje konto, podając nasze dane. Trzeba pamiętać, aby podawać prawdziwe dane oraz wyrazić zgodę na wszystkie oświadczenia. Po ukończeniu tego etapu należy zalogować się na swoją pocztę e – mail i w wiadomości od Visset potwierdzić swoją rejestrację, po czym nastąpi aktywacja konta. Aby kontynuować etap wnioskowania o pożyczkę, będziemy musieli uzupełnić podstawowe informacje na temat naszej osoby (np. adres zamieszkania, wysokość dochodów).

Kolejnym krokiem będzie potwierdzenie swojej tożsamości przelewem weryfikacyjnym za pomocą symbolicznego przelewu 1 zł na konto pożyczkodawcy. Przelew należy wykonywać z rachunku, którego jesteśmy właścicielem. Inne konta będą automatycznie odrzucane przez firmę. W ukończeniu tych kroków należy już tylko poczekać na decyzję Visset. Odpowiedź dostaniemy drogą elektroniczną lub SMS-em. Po pozytywnej decyzji pieniądze powinny nie długo trafić na nasze konto bankowe podane podczas rejestracji oraz z którego został wysłany przelew weryfikacyjny.

Wymagania uzyskania pożyczki w Visset

Visset wymaga od nas polskiego obywatelstwa, konta bankowego i aktywnego numeru telefonu. Oprócz tego należy spełnić szereg innych wymagań. Aby przejść pozytywnie weryfikację, należy posiadać minimum 20 lat, natomiast górna granica wieku wynosi 75 lat. Bardzo ważnym wymaganiem jest niefigurowanie w bazach dłużników takich jak:

 • BIK
 • BIG ERIF
 • BIG Infomonitor
 • KRD

Jeśli wiemy, że spełnimy powyższe wymagania, to możemy śmiało wnioskować o pożyczkę w Visset. Powyższe wymagania dotycząca klienta indywidualnego.

Zalety Visset

 • Darmowa pożyczka dla nowych klientów indywidualnych (do 1000 zł)
 • Minimum formalności
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • Dwa rodzaje oferty (dla klienta indywidualnego i biznesowego)

Wady Visset

 • Sprawdza bazę dłużników
 • Obowiązek poręczenia
 • Nieterminowe spłaty związane są z ryzykiem opłat windykacyjnych i skierowania informacji o zadłużeniu do BIG i BIK

Kontakt Visset

Oficjalna strona visset.pl
 Adres ul. Głogowska 31/33,  60-702 Poznań
 Telefon 61 64 94 400
 Adres e- mail info@visset.pl

Opinie o firmie Visset

500,00 zł - 5000,00 zł
4.7

Szybkość wydania pożyczki

4.7/5

Przejrzystość warunków

4.6/5

Jakość obsługi

4.8/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  4.5

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  4.5

  Szukałam głównie darmowej pożyczki. Trafiło na Visset i nie żałuje! Jeśli szukasz rzetelnej firmy, która szanuje swoich klientów – Visset zdaje mi się spełni Twoje oczekiwania. Polecam gorąco!

  Odpowiedz
 2. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  To jest moje spostrzeżenie na temat Visset. Na początku plusy, bo zawsze się od plusów zaczyna. No więc pożyczka jest szybko przyznawana i na drugi dzień znajduje się na koncie. Wszystko online załatwione. Dla nowych klientów mają naprawdę dobrą ofertę, bo rrso jest na poziomie 0%. Minusem jest koszt każdej kolejnej pożyczki, bo już nie mamy statusu nowego klienta, więc jest drożej. I w zasadzie to jest główny zarzut, inne jak się człowiek spóźni ze spłata i powiadomienia z tego tytułu to standard który można spotkać wszędzie. Ogólnie jest ok. Warunki przejrzyste, jakość obsługi też spoko.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *