Vippo Logowanie

W Vippo nie ma tradycyjnego logowania, jak to bywa w tego typu firmach, ale aby wziąć pożyczkę, należy oczywiście wypełnić wniosek.

vippo login


Pożyczka w Vippo

vippo pozyczka

Warunki pożyczki w Vippo

Kwota 1000 zł – 6000 zł
 Termin od 6 miesięcy do 12 miesięcy
 RRSO od 145.29% do  258.4%
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 min
 Szybkość nadania kredytu  15 min
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 25 lat

 


O firmie Vippo

Vippo to dosyć młoda firma na rynku szybkich pożyczek, bowiem swoją działalność rozpoczęła w 2016 r. z kapitałem zakładowym spółki wynoszącym 207 500,00 zł. Siedziba znajduję się w Warszawie na ul. Solec 22. W szeregach Vippo pracują fachowcy z różnych dziedzin finansowych, dzięki swojemu doświadczeniu w tej branży stworzyli korzystną ofertę pożyczkową.

Nazwa firmy nawiązuję do klienta premium, czyli tzw. Vipa. Firma dąży do tego, aby każdy klient mógł poczuć się luksusowo dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu. Dlatego poziom obsługi klienta jest na wysokim poziomie. Klient może być pewny, że w razie problemów z zaciągnięciem pożyczki może poprosić firmę o pomoc. A ta zostanie z pewnością udzielona szybko i bez kłopotów.

Firma Vippo jest również właścicielem PożyczkaGo. Argumentem przemawiającym za wiarygodnością firmy jest fakt, że spełnia ona wymogi ustawy antylichwiarskiej. Oznacza to, że musi poinformować klienta o wszystkich kosztach (nie mogą one przekroczyć 100% wartości pożyczki) i warunkach umowy. Dodatkowo Vippo jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz posiada status Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy.

Oferty pożyczek w Vippo

Sporym argumentem przemawiającym za wzięciem pożyczki w Vippo jest fakt, że firma posiada jasne i przejrzyste warunki. Strategia przedsiębiorstwa polega na uwolnieniu klienta od zbędnych formalności i haczyków zawartych w umowie. Głównym priorytetem jest szybkość rozpatrzenia wniosku, który jest wykonany niemal od razu po wysłaniu przez klienta.

Vippo w przeciwieństwie do innych firm specjalizuje się w pożyczkach na dłuższy okres, ponieważ minimum, na jakie musimy wziąć pożyczkę, wynosi 6 miesięcy. Są z tego tytułu pewne zalety, bowiem kwota, na jaką możemy wziąć pożyczkę, jest wyższa. Waha się ona między 1000 zł a 6000 zł. Sposób i częstotliwość spłaty uzależniona jest od klienta. Warto nadmienić, że firma nie ma żadnego limitu dla nowych klientów. Osoby, które chcą zaciągnąć pożyczkę po raz pierwszy, mogą to uczynić z maksymalną kwotą, czyli 6000 zł. Trzeba pamiętać o terminowej spłacie swoich zobowiązań, ponieważ firma nie daje możliwości ich przedłużenia.

Ogromnym plusem jest możliwość wypłaty pieniędzy z tytułu pożyczki na 3 sposoby:

 • Tradycyjny przelew
 • Szybki przelew za pośrednictwem BlueCash
 • Wypłata pieniędzy w placówce Poczty Polskiej za pomocą czeku GIRO

Niestety firma nie przygotowała specjalnej oferty dla nowych klientów, co bez wątpienia jest jej wielkim minusem, ponieważ w tego typu działalnościach staje się to już normą.

Wnioskowanie pożyczki w Vippo

Vippo daje bardzo wygodną możliwość ubiegania się o pożyczkę swoim klientom całkowicie online, czyli przez internet. W pierwszym kroku należy wybrać kwotę pożyczki, jaka nas interesuje, a następnie wybrać termin spłaty. Po wykonaniu tych czynności należy kliknąć czerwony przycisk z napisem “Weź pożyczkę”. Zostaniemy przeniesieni do strony, gdzie będziemy musieli wypełnić swoimi danymi osobowymi wniosek i zaakceptowaniu kilku zgód.

Po wykonaniu tych czynności należy wykonać przelew weryfikacyjny w postaci 1 zł. Jest to potrzebne do weryfikacji naszych danych osobowych. Rozpatrzenie wniosku powinno trwać nie dłużej jak 1 min. Po pozytywnym przebiegu weryfikacji pieniądze powinny do nas trafić po upływie 15 min. Wszystkie dokumenty wraz z harmonogramem spłaty dostaniemy na nasze adres e – mail, który podaliśmy we wniosku.

Podsumowanie:

 1. Wybór kwoty i terminu spłaty
 2. Wypełnienie wniosku
 3. Przelew weryfikacyjny
 4. Pozytywne rozpatrzenie wniosku (lub negatywne)
 5. Otrzymanie pieniędzy

Wymagania uzyskania pożyczki w Vippo

O pożyczkę w Vippo mogą ubiegać się obywatele Polski, którzy ukończyli 25 lat i posiadają stałe miejsce zameldowania. Nie jest wymagane oficjalne zatrudnienie , a co za tym idzie dokumentu zaświadczającego nasz status zatrudnienia. Firma sprawdza każdego potencjalnego klienta w bazach dłużników:

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Firma korzysta również z branżowej platformy wymiany informacji pożyczkowej, dlatego osoby mające problemy ze spłatą swoich zobowiązań mogą być pewne, że nie otrzymają pożyczki poprzez odrzucenie ich wniosku.

Zalety Vippo

 • Wysoka kwota pożyczki również dla nowych klientów
 • Długi okres kredytowania
 • Stałe niezmieniające się oprocentowanie
 • Brak górnego limitu wieku pożyczkobiorcy
 • Szybka decyzja
 • Bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu

Wady Vippo

 • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki
 • Wysoki próg minimalny wieku (od 25 lat)
 • Weryfikacja w bazach dłużników

Kontakt Vippo

Oficjalna strona vippo.pl
 Adres ul. Solec 22, 00-410 Warszawa
 Telefon 22 3 76 00 76
 Adres e- mail kontakt@vippo.pl

Opinie o firmie Vippo

1000,00 zł - 6000,00 zł
4.8

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.6/5

Jakość obsługi

4.9/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *