VIA SMS Logowanie

 

Po wejściu na stronę firmy Via SMS w prawym górnym rogu znajdziemy dwa paski, w których wpisujemy swoje dane (e-mail, hasło) podane podczas rejestracji. Następnie klikamy “Zaloguj!”.

Gotowe!

via sms login


Pożyczka w Via Smsvia sms pozyczki

Warunki pożyczki w Via Sms

Kwota 100 zł – 4000 zł
 Termin od 7 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka 0,00% do 1500 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Wymagane w wyjątkowych przypadkach
 Wiek od 20 do 65 lat


O firmie Via Sms

Via Sms to międzynarodowa spółka, która posiada bogate doświadczenie na rynkach finansowych a dokładnie w transakcjach szybkich pożyczek, czyli tzw. chwilówek. Właścicielem firmy działającej na terenie Polski jest łotewska spółka Via Sms Group, która rozpoczęła swoją działalność w 2009 r. W naszym kraju pojawiła się 2 lata później, czyli w 2011 r. i od tego czasu zyskuje coraz to większe, zaufane grono klientów. Już w 2012 r. uzyskała nagrodę “Symbol 2012” w kategorii przyjazna pożyczka.

Należy również wspomnieć, że Via Sms to jedna z pierwszych firm tego typu w Polsce. Obecnie funkcjonuje na wielu rynkach europejskich i z powodzeniem stale rozwija swoją działalność. Oprócz pożyczek krótkoterminowych specjalizuje się również w kredytach ratalnych, kartach, produktach oszczędnościowych i inwestycyjnych. W Polsce na dzień dzisiejszy oferuje jedynie wspomniane już chwilówki, ale być może w niedalekiej przyszłości się to zmieni.

Ważną sprawą, o której należy wspomnieć, jest fakt, że pożyczkodawca jest członkiem i współzałożycielem Związku Firm Pożyczkowych, który obecnie zmienił nazwę na Polski Związek Instytucji Pożyczkowych. Powyższe argumenty świadczą o stabilnej pozycji i doświadczeniu, które podnosi poziom rynkowy.

Oferty pożyczek w Via Sms

Via Sms przygotowała interesującą ofertę dla nowych klientów, bowiem można wziąć darmową pożyczkę do 1500 zł na 30-dniowy okres spłaty. Jest to korzystna oferta dla debiutujących klientów firmy. Jako nowy klient jesteśmy zwolnieni z jakichkolwiek opłat, ale aby tak się stało, należy spłacić swoje zobowiązanie w terminie.

Po skorzystaniu z oferty dla nowych klientów zostanie odblokowana możliwość wzięcia kolejnej pożyczki na maksymalnie oferowaną przez firmę kwotę, czyli 4000 zł. W ofercie bez promocji mamy możliwość zaciągnięcia pożyczki na okres 30 dniu w kwotach 100 zł – 4000 zł. RRSO jest w takim przypadku zmienne, ponieważ zależy to od kwoty i terminu spłaty, ale warto pamiętać, że im dłuższy okres spłaty zadłużenia tym koszty będą mniejsze.

Wnioskowanie pożyczki w Via Sms

 1. Kliknij przycisk “Złóż wniosek” na naszej stronie
 2. Zostaniesz przekierowany na stronę firmy
 3. Określ kwotę i termin spłaty
 4. Kliknij button “Weź pożyczkę”
 5. Jako nowy użytkownik kliknij “Dalej”, aby założyć swoje konto (przy kolejnych pożyczkach omiń ten punkt)
 6. Wypełnij wszystkie dane i akceptuj zgody
 7. Kliknij “Wyślij”
 8. Zostaniesz poproszony/a o przelanie 1 gr w celu weryfikacji Twoich danych (Firma sprawdzi, czy konto bankowe i dane są prawdziwe)
 9. Czekaj na rozpatrzenie wniosku
 10. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia dostaniesz informację mailową o przyznaniu pożyczki a pieniądze za niedługo trafią na Twoje konto podane podczas rejestracji

Gotowe!

Wymagania uzyskania pożyczki w Via Sms

Firma w maksymalny sposób stara się uprościć procedurę przyznawania pożyczki swoim klientom, dlatego starając się o nią, będziemy potrzebowali podstawowych danych, które są niezbędne podczas wnioskowania. Pierwszym wymogiem to polskie obywatelstwo oraz stałe miejsce zameldowania na terenie kraju. Minimalny wiek pożyczkobiorcy musi wynosić 20 lat a maksymalny 65.

Osoba zainteresowana pożyczką musi posiadać stały dochód, dlatego w wyjątkowych sytuacjach możemy zostać poproszeni o dołączenie dokumentu poświadczającego nasze oficjalne zatrudnienie lub wyciągi bankowe z ostatnich 3 mies. Ważne, że pożyczkodawca nie wymaga zastawu czy poręczenia.

Należy pamiętać, że firma sprawdza nasze dane w rejestrach dłużników, dlatego osoba, która figuruje w bazie (ERIF, BIG InfoMonitor i KRD) nie będzie mogła dostać pożyczki. Oprócz tego należy posiadać aktualny dowód osobisty, numer konta bankowego oraz aktywny numer telefonu.

Zalety Via Sms

 • Minimum formalności
 • Pierwsza pożyczka za darmo
 • Stabilna międzynarodowa firma
 • Szybka decyzja pożyczkowa

Wady Via Sms

 • Weryfikacja w bazach dłużników
 • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki
 • Niska górna granica wieku

Kontakt Via Sms

Oficjalna strona viasms.pl
 Adres Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa
 Telefon 22 483 53 88
 Adres e- mail info@viasms.pl

Opinie o firmie VIA SMS

100,00 zł - 4000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  4

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Już dawno miałem napisać, dlatego to robię. Moja opinia na temat ViaSMS jest bardzo dobra. Sprawna obsługa klienta i konkretne warunki pożyczki to największa zaleta tej firmy.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *