Vectra Logowanie

Logowanie w Vectra

Osoba zainteresowana, aby dysponować swoimi umowami zawartymi z firmą, musi wejść na portal vectra.pl i wcisnąć przycisk Strefa Klienta widniejący w dolnym, lewym rogu witryny. Konsument zostanie automatycznie przeniesiony do podstrony, gdzie w puste pola powinien wpisać numer klienta bądź login oraz hasło.

Strefa Klienta to miejsce, w którym abonent Vectry w bezpieczny sposób uzyska informacje na temat faktur, wypłat, salda konta, aktywnych usługach oraz połączeniach telefonicznych. Ponadto w serwisie można dokonać szybkich płatności online, a także konfigurować swoją sieć wi-fi.

Jeśli osoba loguje się po raz pierwszy, wystarczy skorzystać z opcji Rejestracja.

vectra logowanie


Multimedia w Vectra

vectra logo

Warunki w Vectra

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Vectra

Vectra S.A. to jedna z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej. Siedziba firmy mieści się w Gdyni. Działalność spółki rozpoczęła się w 1991 roku w Słupsku. Obecnie poza dostępem do około 200 programów cyfrowych, w tym także niezależnych telewizji lokalnych, oferuje szerokopasmowy internet stacjonarny, internet mobilny, telefonię stacjonarną typu VoIP oraz telefonię komórkową.

W styczniu 2020 roku przejęła akcje Multimedia Polska, stając się tym samym największym operatorem telewizji kablowej w Rzeczpospolitej Polskiej. Firma prowadzi działalność marketingową na portalach społecznościowych typu Facebook i YouTube. Ponadto współpracuje z Fundacją DogIQ – co roku ofiarują osobie niepełnosprawnej drogą konkursu wyszkolonego psa pomagającego w codziennym życiu. Vectra wspiera również program „Pies w wielkim mieście”, którego głównym założeniem jest podniesienie świadomości społecznej w zakresie praw i obowiązków wynikających z posiadania pupila.

Instytucja dla osób zainteresowanych prowadzi bloga, gdzie poruszane są tematy dotyczące multimediów, na przykład:

 • Jak działa internet światłowodowy?
 • Oscary 2020
 • Jak włączyć internet w telefonie?
 • Kontrola rodzicielska – jak chronić dzieci przy oglądaniu telewizji
 • Jak przyspieszyć internet w domu lub mieszkaniu?

Oferty w Vectra

Vectra nie ogranicza się tylko do multimediów, dla abonentów oferuje szeroki zakres ubezpieczeń zdrowia, domu i internetu. Firma współpracuje z instytucją ubezpieczeniową AXA.

Telewizja cyfrowa

Vectra umożliwia klientowi wybór spośród 3 pakietów – przez okres 4 miesięcy 50% taniej. Oferowane kanały to między innymi programy rozrywkowe, edukacyjne, dla dzieci i młodzieży, muzyczne, filmowe, serialowe, sportowe, informacyjne i historyczne. Pakiety da się dowolnie poszerzać o usługi dodatkowe, na przykład TIDAL Premium, HBO, Eleven Sports czy Cinemax.

 • Pakiet srebrny to 76 kanałów, w tym 39 w jakości HD. Koszt początkowy wynosi 17,49 zł, zaś od 5 miesiąca 34,99 zł
 • Pakiet złoty obejmuje 134 kanały, w tym 79 w jakości HD. Suma początkowa 27,49 zł, następnie 54,99 zł
 • Pakiet platynowy zawiera 168 kanałów, w tym 105 HD. W prezencie na 4 miesiące serwis TIDAL Premium z dostępem do szerokiej bazy utworów polskich i zagranicznych artystów. Początkowy koszt usługi wynosi 37,49 zł, po okresie promocyjnym 74,99 zł

Internet

Vectra oferuje klientowi internet do 600 Mb/s z serwisem TIDAL w prezencie na okres 4 miesięcy. Koszt wybranego pakietu przez 4 miesiące o 50% taniej, po okresie promocyjnym do 64,99 zł. Firma dodatkowo zapewnia router ze wsparciem dla częstotliwości 2,4 i 5 GHz. Urządzenie obsługuje wiele sprzętów elektronicznych.

Telefonia komórkowa

Serwis Vectra proponuje abonentom nielimitowane rozmowy w Polsce i roamingu w UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz do 20 GB internetu. Dla stałych klientów przewidziane są niższe ceny – do 31,99 zł po okresie promocyjnym. Nowi konsumenci płacą do 36,99 zł od 5 miesiąca. Przez 4 miesiące obowiązuje rabat 50%.

Zalety Vectra

 • Szeroki wachlarz ofert multimedialnych
 • Stabilna firma
 • Duża liczba oddziałów firmy

Wady Vectra

 • Słaby support

Kontakt Vectra

Oficjalna strona vectra.pl
 Adres al. Zwycięstwa 253, 81-525 Gdynia
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@vectra.pl

 

Opinie o firmie Vectra

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *