Unilink Cash Logowanie

Firma nie posiada na swojej stronie opcji zakładania konta oraz logowania.

unilink cash logowanie


Pożyczka w Unilink Cash

unilink cash zaloguj

Warunki pożyczki w Unilink Cash

Kwota 300 zł – 40000 zł
 Termin Do 60 miesięcy
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Unilink Cash

W branży pożyczkowej znaleźć możemy wiele ofert różnych firm pozabankowych. Większość z nich oferuje chwilówki i pożyczki ratalne. Na rynku finansowym istnieją również firmy, które pośredniczą w procesie udzielania pożyczek, porównują oferty i wybierają tą najbardziej pasującą do klienta.

Unilink Cash pochodzi z Warszawy i od 2005 roku działa jako specjalista do spraw pożyczkowych, również jako pośrednik udziela kredytów bankowych jak również pożyczek pozabankowych. Firma współpracuje z 23 firmami pożyczkowymi z Polski i Europy, a zadaniem jej jest porównanie ofert i pośredniczenie podczas składania wniosku przez klienta.

Perfekcyjnie dobrana oferta do potrzeb finansowych konsumenta to sukces firmy i powiększające się grono zadowolonych klientów.

Oferty pożyczek w Unilink Cash

Ze względu na rodzaj działalności firmy, oferty są bardzo zróżnicowane. Kwotę, jaką możemy otrzymać za pośrednictwem Unilink Cash to przedział między 300 a 40000 zł z terminem spłaty nawet do 60 miesięcy.

Pomimo swobodnego wyboru pożyczki zdarzyć się może, że pożyczkodawca zmieni jej parametry. Taka sytuacja nastąpić może po weryfikacji zdolności kredytowej klienta, w której to okazało się, że klient nie będzie w stanie spłacić zobowiązania, o które wnioskuje.

Wnioskowanie pożyczki w Unilink Cash

Aby skorzystać z usług firmy, musimy wejść na jej stronę internetową i wypełnić formularz kontaktowy. Firma zapewnia, że skontaktuje się z nami konsultant i doradzi  jaką ofertę powinniśmy przyjąć.

Strona internetowa firmy jest przejrzysta i estetycznie wykonana. Każda zakładka odrębnie informuje jakie usługi firma posiada w swojej ofercie. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce „Dla klientów”, klikamy opcję „Pożyczka pozabankowa” i wpisujemy swoje dane kontaktowe – imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Na podany przez nas numer telefonu, w ciągu kilku minut oddzwoni konsultant firmy, aby umówić nas z agentem, który wskaże najkorzystniejszą dla nas propozycję pożyczki. Podczas rozmowy z agentem, przedstawiamy mu nasze możliwości budżetowe oraz kwotę i termin spłaty zobowiązania, jaki nas interesuje.

Po zaakceptowaniu przez nas warunków oferty poleconej przez pracownika firmy wypełniamy wniosek odpowiednimi danymi. Decyzja o tym, czy otrzymamy pożyczkę i w jakiej wysokości podejmowana jest błyskawicznie, zaraz po weryfikacji zdolności kredytowej klienta. Zdarzyć się może, że potrzebna będzie bardziej szczegółowa weryfikacja (dodatkowe zaświadczenia).

Jeżeli procedura wnioskowania przebiegnie pomyślnie, umowę podpiszemy w obecności agenta w placówce stacjonarnej. Natomiast pożyczone pieniądze otrzymamy na konto bankowe lub w formie czeku GIRO.

W przypadku chęci zrezygnowania z pożyczki, mamy prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

Wymagania uzyskania pożyczki w Unilink Cash

Firma nie udziela pożyczek, jedynie pośredniczy w procesie ich przyznawania. Z racji współpracy Unilink Cash z różnymi firmami pozabankowymi , nie jest możliwe wskazanie dokładnych warunków, z jakich powinien wywiązać się klient. Każdy pożyczkodawca ma inne wymagania co do granic wiekowych, weryfikuje różne rejestry i ma różne podejście do historii kredytowej. Dlatego na stronie internetowej Unilink Cash nie znajdziemy dokładnych informacji na temat wymagań firmy wobec pożyczkobiorcy.

Odwiedzając stronę internetową firmy, w zakładce „Pytania i odpowiedzi”, znajdziemy informacje o wymogu posiadania udokumentowanych dochodów. Wszelkie dodatkowe informacje, jakie dane będą potrzebne do wypełnienia wniosku, przekazywane są na bieżąco konsultanta w czasie rozmowy, w zależności od tego, jaka oferta określonej firmy jest aktualnie przedstawiana.

Zalety Unilink Cash

  • Wysokie kwoty pożyczki
  • Długi termin spłaty
  • Sprawne biuro obsługi klienta

Wady Unilink Cash

  • Pośrednik

Kontakt Unilink Cash

Oficjalna strona unilinkcash.pl
 Adres ul. Słoneczna 29, 00-789 Warszawa
 Telefon 22 100 49 99
 Adres e- mail kontakt@unilinkcash.pl

Opinie o firmie Unilink Cash

300,00 zł - 40 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *