UbezpieczeniaOnline.pl Logowanie

Logowanie w UbezpieczeniaOnline.pl

Klient nie ma możliwości założenia i prowadzenia konta. Serwis ubezpieczeniaonline.pl opiera się na wypełnieniu krótkiego formularzu, dzięki któremu doradcy przybliżają szczegóły indywidualnie dopasowanej oferty według wskazanych danych. Portal udostępnia do 5 najlepszych propozycji z kilku różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Cały proces odbywa się w 5 prostych krokach:

 • Wypełnienie danych o polisie
 • Potwierdzenie danych
 • Konsultacja za pośrednictwem telefonu z doradcą ubezpieczeniowym
 • Porównanie ubezpieczeń towarzystw
 • Spotkanie z doradcą i zakup polisy

Wszelkie przesyłane informacje są szyfrowane za pomocą protokołu SSL (Secure Socker Layer). Bezpieczeństwo gwarantuje certyfikat zaufanej instytucji Thawte.

ubezpieczeniaonline.pl logowanie


Ubezpieczenie w UbezpieczeniaOnline.pl

UbezpieczeniaOnline.pl logo

Warunki ubezpieczenia w UbezpieczeniaOnline.pl

Możliwość rezygnacji z ubezpieczenia Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania ubezpieczenia 15 minut
Kalkulator online Tak
Obsługa klienta w domu
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie UbezpieczeniaOnline.pl

UbezpieczeniaOnline.pl to internetowa porównywarka zajmująca się świadczeniami ubezpieczeniowymi. Działa od 2006 roku. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Strona ma na celu uproszczenie i usprawnienie kontaktu między poszkodowanym a podmiotem dochodzącym odszkodowania. Od 2009 roku instytucja prowadzi portal edukacyjny dla internautów. Osoby zainteresowane znajdą w nim artykuły o charakterze poradnikowym dotyczące na przykład:

 • Ubezpieczenie górskie – ile kosztuje i kiedy się przyda?
 • Assistance domowy – co zawiera polisa?
 • Jak zmienić ubezpieczyciela w OC?

Firma została wyróżniona certyfikatem Najlepszy sprzedawca przez Towarzystwo Ubezpieczeń Warta, co świadczy o wiarygodności i rzetelności serwisu. Portal współpracuje z 20 instytucjami ubezpieczeniowymi, między innymi:

W trosce o klienta firma udostępnia kupony rabatowe i promocje na wybrane polisy. Ponadto prowadzi działalność marketingową na Facebooku, by być bliżej konsumentów i ich potrzeb.

Oferty ubezpieczeń w UbezpieczeniaOnline.pl

UbezpieczenieOnline.pl oferuje szeroki wachlarz produktów dopasowanych indywidualnie do każdego klienta. Porównywarka gwarantuje przedstawienie osobie zainteresowanej tylko aktualnych i sprawdzonych propozycji.

Ubezpieczenie samochodu

To podstawowa, obowiązkowa ochrona OC pojazdu. Zabezpiecza kierowcę przed roszczeniami osób trzecich w razie różnych wydarzeń losowych na drodze. W zależności od ofert towarzystwa ubezpieczeniowego konsument może poszerzyć pakiet początkowy o polisy dodatkowe zapewniające odszkodowanie lub pomoc w przypadku awarii, wypadku, holowania, kradzieży, szkody częściowej czy całkowitej. Niektóre firmy udostępniają polisę NNW, która ochrania nie tylko kierowcę, ale i pasażerów. Serwis wprowadza okresowe zniżki na zakup polisy. Ubezpieczenie pojazdu od 348 zł. Do wyboru 17 towarzystw ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie turystyczne i podróżne

Dedykowane osobom podróżującym rekreacyjnie oraz służbowo po kraju i za granicą. Pakiet zabezpiecza życie i zdrowie klienta, a także innych ubezpieczonych. Dodatkowe rozszerzenia umożliwiają ochronę bagażu, sprzętu sportowego czy pokrycie kosztów szkód wyrządzonych osobom trzecim. Polisa najczęściej obejmuje nieszczęśliwe wypadki, chorobę, utratę lub kradzież bagażu, uszkodzenie cudzego mienia bądź rehabilitację. Oferty prezentowane przez porównywarkę zawierają również pakiety skierowane do osób szukających mocnych wrażeń, czyli uprawiających sporty ekstremalne takie jak snowboard, skoki ze spadochronem albo wspinaczki wysokogórskie.

Ubezpieczenie turystyczne i podróżne dotyczy niemal każdego zakątka świata. Serwis przedstawia propozycje 9 różnych firm ubezpieczeniowych. Wysokość składki waha się od 1,20 zł za dzień.

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Oferta obejmuje kilka rodzajów nieruchomości, włącznie z altanką czy domkiem letniskowym. Możliwość rozszerzenia ochrony o mienie ruchome, na przykład sprzęt elektroniczny, RTV lub AGD. Składka od 100 zł rocznie. 18 towarzystw ubezpieczeniowych do wyboru.

Ubezpieczenie zdrowotne

Pakiet zdrowotny dostępny w 8 firmach ubezpieczeniowych. Obejmuje wykwalifikowaną opiekę medyczną, specjalistyczne badania diagnostyczne, wizyty u lekarzy specjalistów oraz pomoc w razie wypadku. Dodatkowe umowy poszerzają zakres ochronny.

Ubezpieczenie na życie

Zawiera polisy ochronne, posagowe i inwestycyjne. Ubezpiecza pod kredyt. Klient może rozszerzyć wybrany pakiet o dodatkowe warianty zapewniające pomoc finansową w przypadku pobytu w szpitalu lub trwałego uszkodzenia ciała. Serwis porówna do 5 ubezpieczeń w 15 instytucjach.

Zalety UbezpieczeniaOnline.pl

 • Wiele ofert
 • Sprawny kontakt
 • Stabilna firma

Wady UbezpieczeniaOnline.pl

 • Pośrednik

Kontakt UbezpieczeniaOnline.pl

Oficjalna strona ubezpieczeniaonline.pl
 Adres ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@ubezpieczeniaonline.pl

Opinie o firmie UbezpieczeniaOnline.pl

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *