Twój Formularz Logowanie

Założenie konta i logowanie w serwisie nie jest możliwe.

twoj formularz logowanie


Pożyczka w Twój Formularz

twoj formularz zaloguj

Warunki pożyczki w Twój Formularz

Kwota 100 zł – 25000 zł
 Termin od 5 do 360 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Twój Formularz

Twój Formularz to usługa finansowa, znajdująca się na stronie twojformularz.pl. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, a właścicielem serwisu jest spółka DFEX Investments Limited z siedzibą na Cyprze, która  świadczy usługi dla kilkunastu firm pożyczkowych.

Instytucja pozabankowa jest pośrednikiem, czyli nie podejmuje decyzji o udzieleniu pożyczki, lecz udostępnia dane klienta członkom sieci pożyczkowych. Dzięki czemu pożyczkodawca może zaoferować idealną ofertę, dopasowaną do potrzeb wnioskodawcy.

Twój Formularz oferuje pożyczki gotówkowe na krótki termin. Pożyczkodawca w stosownej umowie zobowiązuje się do wypłacenia osobie zainteresowanej określonej sumy pieniędzy na ustalony czas.

Oferty pożyczek w Twój Formularz

Twój Formularz to jeden z szybszych sposobów na pozyskanie potrzebnej gotówki. Klient może pożyczyć od 100 złotych do 25 000 złotych na okres od 5 do 360 dni. Kwota oraz termin spłaty ostatecznie zależą od pożyczkodawcy.

Niebywałymi zaletami firmy jest szeroki wachlarz pożyczkodawców oferowany przez serwis Twój Formularz oraz intuicyjna i szybka procedura wnioskowania o pożyczkę. Ponadto chwilówki dla nowych klientów są całkowicie darmowe, przykład: pożyczając 500 złotych na okres 30 dni, należy zwrócić 500 złotych. Zatem całkowity koszt wynosi 0 złotych. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel, w który instytucja nie ingeruje.

W razie nieprzewidzianych wypadków możliwe jest wnioskowanie o przedłużenie okresu spłaty.

Wnioskowanie pożyczki w Twój Formularz

Gotowy kalkulator na stronie firmy ułatwia potencjalnemu klientowi ustalenie odpowiedniej kwoty i terminu spłaty. Kolejno pożyczkobiorca musi podać prawidłowe dane, takie jak imię, nazwisko, e – mail oraz numer telefonu. Ostatnim krokiem jest zaakceptowanie polityki prywatności, a także regulaminu instytucji pozabankowej.

Procedurę weryfikacyjną wniosku cechuje szybkość oraz prostota. W zależności od pożyczkodawcy należy dokonać wpłaty symbolicznej kwoty (1 grosz, 10 groszy, 1 złoty) ze swojego rachunku bankowego albo skorzystać ze strony internetowej danej firmy, składając wniosek na formularzu online po uprzednim utworzeniu konta.

Jeśli osoba zainteresowana uzyska pozytywną ocenę ryzyka kredytowego i wniosek zostanie zatwierdzony, kwota pożyczki wpłynie w przeciągu kilkunastu minut do następnego dnia rano (chyba że wniosek został złożony w sobotę bądź niedziele, wtedy ustalona kwota znajdzie się na koncie najpóźniej w poniedziałek).

Twój Formularz umożliwia klientom – po spłacie pierwszej pożyczki – skorzystanie z odnawialnej linii kredytowej, co pozwala zaoszczędzić czas oczekiwania.

Wymagania uzyskania pożyczki w Twój Formularz

Klient zobowiązany jest przesłać instytucji formularz kontaktowy zawierający informacje takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres zameldowania – zgodny z dokumentem tożsamości
 • Numer ewidencyjny PESEL lub numer paszportu, dowodu osobistego bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość
 • Dochód
 • Historia kredytowa
 • Stan cywilny
 • Numer telefonu
 • Numer rachunku bankowego
 • Adres do korespondencji
 • E-mail

Ponadto firma zastrzega, że w trakcie procesu weryfikacyjnego może być konieczne podanie innych niezbędnych danych – dotyczy to również pożyczkodawców działających w ramach odrębnych serwisów internetowych.

Po otrzymaniu pożyczki, wnioskodawca ma możliwość odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od jej zawarcia. Jednak zobowiązuje się wtedy do wypełnienia i przesłania oświadczenia na podany przez pożyczkodawcę adres, zwracając określoną kwotę zgodnie z regulaminem zawartym na stronie instytucji pozabankowej.

W przypadku braku spłaty zobowiązań bądź opóźnień firmy mogą prowadzić czynności upominawcze (poprzez wiadomości SMS czy też monity ponaglające), windykacyjne bądź dochodzić swoich należności drogą sądową. Należy pamiętać, że wszelkie koszty związane z powyższymi działaniami pokrywa klient.

Zalety Twój Formularz

 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • Minimum formalności
 • Szeroki wachlarz ofert

Wady Twój Formularz

 • Pośrednik

Kontakt Twój Formularz

Oficjalna strona twojformularz.pl
 Adres ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail kontakt@twojformularz.pl

Opinie o firmie Twój Formularz

100,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *