Trading 212 Logowanie

Rejestracja w Trading 212

Użytkownicy chcący dołączyć do społeczności firmy Trading 212 i rozpocząć swoją przygodę z handlem online, muszą utworzyć konto w serwisie brokera. W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową i kliknąć Otwórz konto. W ofercie są dwa rodzaje kont: konto rzeczywiste i konto demo.
Aby utworzyć konto rzeczywiste, należy uzupełnić krótki formularz rejestracyjny, podając następujące dane:

  • Kraj zamieszkania
  • Obywatelstwo
  • Imię i nazwisko
  • Numer telefonu
  • Data urodzenia

Po uzupełnieniu wszystkich pól na kolejnych etapach rejestracji należy dokładnie zapoznać się z regulaminem firmy i jej polityka prywatności. Wyrażenie zgody na te dokumenty jest obowiązkowe. Należy także mieć na uwadze, aby z dużą ostrożnością podchodzić do prowadzenia transakcji, gdyż handle online wiąże się z pewnym ryzykiem. Proces rejestracji nowego konta jest wolny od opłat.

Utworzenie konta demo jest znacznie uproszczone. Jedyne informacje wymagane przez firmę to adres e-mail klienta i hasło. Jest to dobre rozwiązanie dla niepewnych klientów, chcących przetestować oprogramowanie przed rozpoczęciem rzeczywistych transakcji.

Logowanie w Trading 212

Po poprawnej weryfikacji danych i pomyślnej rejestracji nowy użytkownik może przejść do zalogowania się do swojego konta. Wystarczy podać swój adres e-mail lub nazwę użytkownika oraz wcześniej utworzone hasło. Na platformie istnieje możliwość wpłaty odpowiednich środków finansowych, służących do zrealizowania pierwszych transakcji.

trading 212 logowanie


Warunki w Trading 212

trading 212 logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 1 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Trading 212

Firma Trading 212 pochodzi z Londynu i prowadzi działalność w branży technologii finansowych. Przede wszystkim zajmuje się demokratyzacją rynków finansowych, co polega na tworzeniu łatwych w obsłudze i przystępnych darmowych aplikacji do prowadzenia handlu online. Użytkownicy mogą prowadzić transakcje na bazie między innymi walut, towarów czy udziałów.

Trading212 jest znana jako pierwszy serwis w historii, który umożliwił handel akcjami z prowizją na poziomie zerowym, co pozwoliło milionom klientów na uzyskanie dostępu do międzynarodowej giełdy. Oprogramowanie firmy zostało wielokrotnie docenione, gdyż od roku 2016 co roku aplikacja tradingowa zajmuje pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii. Co bardzo istotne, Trading 212 posiada licencję na swoją działalność i pozostaje pod nadzorem Urzędu ds. Postępowania Finansowego.

Oferta Trading 212

Firma Trading 212 oferuje swoim klientom bardzo korzystne i konkurencyjne warunki inwestowania. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na prowizję 0 zł i brak jakichkolwiek opłat, nawet tych za wymianę walut. Przy tym, firma oferuje dostęp do ponad 400 globalnych akcji i ETF-ów oraz akcji ułamkowych. Program zapewnia kontrakty CFD na między innymi akcje, Forex czy indeksy. Transakcje nie są ograniczane, realizowane są w trybie natychmiastowym. Sam interfejs jest niezwykle przyjazny i łatwy w obsłudze, tak samo jak aplikacja mobilna. Osoby początkujące skorzystać mogą z rozbudowanej oferty edukacyjnej, między innymi z filmików instruktażowych, które wrzucane są co tydzień na kanał Trading 212 na YouTube.

Trading 212 korzysta z programu Autoinvest, który dostępny jest w formie aplikacji mobilnej na urządzenia z dostępem do internetu. Można ją pobrać ze sklepów internetowych App Store i Google Play. Autoinvest wzięło swoją nazwę od kompleksowej automatyzacji, która wspierana jest przez nowoczesne i innowacyjne technologie. Każdy klient może stworzyć osobisty plan inwestycyjny odpowiadający danemu celowi i budżetowi. Program daje dostęp do elastycznych wykresów i bieżących analiz w dowolnej formie graficznej. Podatny jest na zmiany i korekty wprowadzane przez inwestorów według ich potrzeb.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Trading 212

  • Brak dodatkowych opłat
  • Polski support
  • Regulowany podmiot

Wady Trading 212

  • Ograniczone demo

Kontakt Trading 212

Oficjalna strona trading212.com/pl?p=45
 Adres 107 Cheapside London EC2V 6DN
 Telefon
 Adres e- mail info@trading212.com

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Czy ten artykuł okazał się pomocny?

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *