Trade360 Logowanie

Rejestracja w Trade360

Dołączyć do społeczności inwestorów firmy Trade360 można poprzez zarejestrowanie się w serwisie. W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę brokera i kliknąć Dołącz do nas. Automatycznie pojawi się formularz rejestracyjny, który wypełnić należy następującymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Hasło
 • Kraj pochodzenia
 • Numer telefonu

Ponadto, każdy z klientów musi obligatoryjnie zaakceptować zasady i warunki funkcjonowania Trade360 oraz politykę prywatności firmy. Zaleca się dokładne przeczytanie wszelkich dostępnych informacji na stronie internetowej, w tym regulamin firmy. Należy pamiętać, że handel online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem utraty zainwestowanych środków finansowych. Proces rejestracji jest darmowy.

Logowanie w Trade360

Po pomyślnej weryfikacji nowego konta w Trade360 i poprawnym przetworzeniu przez system przesłanych danych osobowych nowy klient będzie mógł zalogować się do platformy. W tym celu należy uzupełnić pola w sekcji Logowanie swoim adresem e-mail i wcześniej utworzonym hasłem. Pełna aktywacja konta nastąpi po zdeponowaniu środków finansowych, stanowiących fundamentalną podstawę pierwszych inwestycji.

Firma Trade360 oferuje sześć rodzajów rachunku do wyboru. Dzięki tak rozbudowanej ofercie użytkownicy mogą liczyć na nieograniczony dostęp do rynku z elastycznymi możliwościami inwestycyjnymi. Trzeba natomiast pamiętać, że im większa inwestycja, tym większa stabilność finansowa jest konieczna. Dostępne typy rachunków w Trade360 są następujące:

 • Rachunek mini – wpłata minimalna to 450 USD
 • Rachunek standard 360 – wpłata minimalna to 1 000 USD
 • Rachunek złoty – wpłata minimalna to 5 000 USD
 • Rachunek platynowy – wpłata minimalna to 10 000 USD
 • Rachunek diamentowy – wpłata minimalna to 50 000 USD
 • Rachunek islamski – wpłata minimalna to 10 000 USD

trade360 logowanie


Warunki w Trade360trade360 logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 500 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Trade360

Trade360 została założona w 2013 roku i od tego czasu prężnie rozwija się na rynku międzynarodowym. Myślą przewodnią firmy jest tzw. arystotelesowska mądrość tłumu, która polega na przyjęciu założenia, iż ludzie jako zbiorowość są w stanie lepiej podejmować decyzje niż pojedynczy eksperci. Trade360 próbuje wdrążyć tą właśnie koncepcje w świat handlu online.

W związku z tym oprogramowanie używa funkcji CrowdTrading, która jest unikalnym narzędziem do inwestowania w kontrakty CFD w zakresie par walutowych, towarów, akcji i indeksów. Co bardzo istotne, firma Trade360 działa legalnie, zgodnie z prawem Unii Europejskiej i jest licencjonowana na podstawie cypryjskich regulacji handlowych.

Oferta Trade360

Trade360 oferuje całkowicie innowacyjne podejście do handlu online. Przede wszystkim należy przedstawić autorską innowację firmy – CrowdTrading. Jest to metoda działania opierająca się na koncepcji społecznej, która mówi, iż wiedza zbiorowa dużej grupy osób jest dużo dokładniejsza niż w przypadku pojedynczych ekspertów, gdyż leży u podstaw demokracji, nauki statystyki i biznesu. Funkcja wprowadzona do oprogramowania polega na tym, że użytkownik skorzysta z czterech kluczowych kryteriów, które obejmują ponadprzeciętne zdolności decyzyjne grup inwestorów. Tymi cechami są: różnorodność, niezależność, decentralizacja i agregacja. Nowoczesny algorytm wprowadzony do systemu będzie monitorować i analizować pozycje inwestycyjne oraz ruchy inwestorów z całego świata. Dzięki tak nowocześnie skomponowanemu systemowi, klient będzie mógł podejmować decyzje inwestycyjne w odpowiednim czasie w oparciu o rzeczywistą wiedzę.

Jeśli chodzi o platformy inwestycyjne, do dyspozycji inwestorów są:

Na stronie internetowej brokera, dostępny jest formularz kontaktowy, poprzez który można się skontaktować z biurem obsługi klienta działającym przez całą dobę.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Trade360

Wady Trade360

 • Mała liczba bonusów

Kontakt Trade360

Oficjalna strona trade360.com/pl-pl/
 Adres 116 Gladstonos, M. Kyprianou House,3032, Limassol, Cypr
 Telefon +357 25 030 622
 Adres e- mail support@trade360.com

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Trade360 to oszustwo?

Przed każdą inwestycją, należy sprawdzić, czy dana firma ma pozytywne opinie oraz wyciągnąć odpowiednie wnioski.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, jest taka możliwość.

💣 Jak usunąć konto w Trade360?

Jedyną metodą na usunięcie konta jest poinformowanie pracownika firmy, który poprowadzi przez dalsze etapy zamknięcia konta.

💰 Jak zacząć?

Pierwszym krokiem jest założenie konta, następnie należy przelać pieniądze, którymi będziemy obracać.

Opinie o Trade360

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Avatar

  Ocena

  5

  Dobry broker. Mimo, że w Trade360 minimalny depozyt wynosi 500 dolców to firma jest naprawdę godna uwagi. Support działa bardzo sprawnie i jest pomocny na każdym etapie. Nie tylko przed wpłatą, ale i po wpłacie. Gram tu od dłuższego czasu i nie spotkałem się z jakimiś dziwnymi zawiechami w działaniu giełdy czy coś podobnego. Ogólnie polecam.

  Odpowiedz
  • Michał Patrykowski

   Witaj Adi,

   aby usunąć konto w Trade360, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta i poprosić o zamknięcie rachunku. Oczywiście, najlepiej to zrobić po wypłacie wszystkich środków.

   P.S Wiadomość e-mail najlepiej wysłać z tego samego adresu poczty, który podawaliśmy podczas rejestracji konta.

   Pozdrawiam
   Michał Patrykowski

   Odpowiedz
   • Avatar

    Ocena

    0.5

    Porażka, założyłem konto ale po rozmowie z konsultantem jednak zrezygnowałem z tego serwisu co zaznaczyłem podczas rozmowy. Wysłałem również maila z prośbą o zamknięcie konta. Do tej pory dzwonią do mnie jakieś mudżahedini z kaleczącym polskim i śmieją do słuchawki jak mówię żeby więcej do mnie nie dzwonili. Poda mi ktoś adres siedziby tych konsultantów żebym mógł im złożyć wizytę?

    Odpowiedz
 2. Avatar

  Ocena

  0.5

  Ciekawe komentarze wszystkie z jednego miesiaca powiem krótko jesli chcecie stracić pieniądze to zacznijcie inwestowac ja u nich wtopilem 30000dolarow na szczescie po pół rocznej walce odzyskalem pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Michał Patrykowski

   Witaj Leon,

   komentarze są z tego samego miesiąca co dodany artykuł. To logiczne, że nie będzie tu komentarzy z czerwca czy lipca, skoro artykuł został dodany we wrześniu 🙂

   P.S Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź na temat straconych pieniędzy? Nie od dziś wiadomo, że inwestycja na giełdzie wiąże się z dużym ryzykiem.

   Pozdrawiam serdecznie
   Michał Patrykowski

   Odpowiedz
 3. Avatar

  Ocena

  2.5

  Sama firma wydaje się być w porządku.
  Jednak jeden z konsultantów usilnie przekonywał mnie do wpłaty pomimo moich odmów.
  Ponadto podczas rozmowy poprosiłem o usunięcie konta co kompletnie zostało zignorowane, więc wysłałem również SMS z prośbą o usunięcie konta co też nie przyniosło żadnego skutku, jestem nękany różnymi telefonami po kilkadziesiąt razy dziennie, ta sytuacja trwa już około miesiąca

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *