The News Spy Logowanie

Rejestracja w The News Spy

Aby uzyskać dostęp do platformy, należy wejść na oficjalną stronę internetową i uzupełnić widniejący formularz rejestracyjny następującymi danymi osobowymi:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail

Następnie należy kliknąć Dołącz już teraz. Wszystkie dostępnie informacje zawarte na platformie warto dokładnie przeczytać, gdyż handel online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem.

Proces rejestracji jest niezwykle prosty ze względu na klarowny interfejs. Zajmuje zaledwie kilka minut dzięki systemowi rejestracyjnemu o niezwykłej wydajności. Dane są automatycznie przetwarzane i weryfikowane przez oprogramowanie. Rejestracja konta jest całkowicie darmowa.

Logowanie w The News Spy

Po pomyślnym procesie rejestracji i zweryfikowania swojego konta nowy użytkownik może zalogować się do serwisu przy użyciu podanych wcześniej danych osobowych. Klient zostanie automatycznie przeniesiony do platformy, gdzie może liczyć na szybkie nawiązanie kontaktu z jednym z brokerów firmy.

Pracownik serwisu o ogromnym doświadczeniu pomoże nowemu inwestorowi dokonać pierwszej transakcji online. Aby jednak ta mogła się odbyć bez przeszkód, niezbędne jest dokonanie wpłaty o minimalnej wartości 1000 złotych. Jest to depozyt, który będzie stanowić bazę pierwszych inwestycji w serwisie. Dopiero po pełnym aktywowaniu konta i zdeponowaniu pieniędzy, użytkownik otrzyma dostęp do wszystkich światowych giełd.The News Spy logowanie


Warunki w The News Spy

The News Spy logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o The News Spy

The News Spy jest firmą zajmującą się handlem online i wymianem kryptowalut. Zapewnia dostęp do wszystkich światowych giełd, takich jak między innymi:

 • Facebook
 • Apple
 • Amazon
 • nVidia
 • Fedex
 • Microsoft
 • Alibaba

Firma reklamuje się trzema podstawowymi hasłami:

 • Precyzyjny handel – poprzez ciągłe, całodobowe aktualizacje użytkownicy mogą na bieżąco śledzić stan rynku.
 • Nowatorskie technologie – firma zapewnia nowoczesne wyszukiwarki jak najlepszych ofert, tak by zaoszczędzić czas klienta.
 • Handel, któremu można zaufać – platforma działa z bezpieczny, przystępny sposób oraz jest licencjonowana.

 

Oprogramowanie jest innowacyjne i zautomatyzowane, a także zapewnia klarowny i łatwy w obsłudze interfejs.  Design witryny jest przyjazny dla użytkownika. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii handel jest znacznie przystępniejszy dla nowicjuszy, od których nie są wymagane umiejętności czy doświadczenie w handlu online.

Na oficjalnej stronie internetowej dostępny jest filmik instruktażowy dla wszystkich zainteresowanych internautów. Co bardzo ważne, firma działa legalnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Oferta The News Spy

The News Spy jest oprogramowaniem przyjaznym dla każdego inwestora ze względu na brak ograniczeń. Zarobki w witrynie są nielimitowane. Dużym atutem są materiały dydaktyczne i edukacyjne, które firma zapewnia nowym klientom. Materiały szkoleniowe z pewnością okażą się pomocne na drodze do zdobycia poważnych zysków. Można otrzymać je od już zarejestrowanego brokera o szerokiej i fachowej wiedzy na temat handlu walutami wirtualnymi.

Obecnie platforma liczy ponad 6000 członków społeczności handlowej na całym świecie. Liczba ta zmienia się z dnia na dzień i ciągle rośnie. Ponadto, firma stworzyła zespół profesjonalnych asystentów do ciągłej i całodobowej dyspozycji swoich klientów. Fachowcy o ogromnym doświadczeniu oferują swoją pomoc w przeprowadzaniu bezpiecznych i pewnych transakcji.

Sama strona internetowa przepełniona jest informacjami i radami dla swoich klientów. Niewątpliwą zaletą jest dostęp do zróżnicowanych rynków finansowych i giełd, co jest też świetną drogą do zrealizowania indywidualnych preferencji użytkowników. Do wglądu są ponadto niezliczone opinie zadowolonych klientów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i chwalą pokaźnym zyskiem.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety The News Spy

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady The News Spy

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt The News Spy

Oficjalna strona thenewsspy.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy The News Spy to oszustwo?

Każda inwestycja a szczególnie na giełdzie wiąże się z pewnym ryzykiem.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w The News Spy?

Aby usunąć konto w The News Spy, należy wysłać maila do pracownika firmy z prośbą o usunięcie konta.

💰 Jak zacząć?

Aby zacząć trading, należy założyć konto oraz wpłacić pieniądze.

Opinie o The News Spy

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *