Taratatu Logowanie

 

Logowanie w serwisie Taratatu jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć przycisk “Zaloguj się” i podać adres e-mail (login) oraz hasło.

taratatu logowanie


Pożyczka w Taratatu

taratatu zaloguj

Warunki pożyczki w Taratatu

Kwota 1000 zł – 4000 zł
 Termin od 2 do 24 miesięcy
 RRSO Od 93.28 % do 741.82 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku Kilka godzin
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 70 lat


O firmie Taratatu

Taratatu to dość nowa marka na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Firma należy do spółki FinGo Capital, która posiada także inne serwisy zajmujące się wnioskowaniem pożyczek przez internet. FinGo Capital jest pożyczkodawcą, a nie pośrednikiem. Siedziba instytucji znajduje się w Warszawie.

Celem firmy jest dopasowanie idealnej oferty do potrzeb potencjalnego klienta, nawet jeśli ten ma trudności z uzyskaniem pożyczki w banku lub innej instytucji pozabankowej. Każdy przypadek rozpatruje się indywidualnie.

Spółka FinGo Capital dba o bezpieczeństwo użytkowników, edukując i wspierając w każdym momencie zaciągnięcia pożyczki. Natomiast szybka weryfikacja zdolności kredytowej wnioskodawcy do spłaty zobowiązań udowadnia, że Taratatu wspiera rozsądne i świadome pożyczanie. Co kluczowe, konsumenci mogą liczyć na korzystną ofertę, przejrzystość umowy oraz doradztwo z osobami doświadczonymi w branży, a także mają prawo domagać się bezpłatnego egzemplarza projektu umowy pożyczki przed jej zawarciem.

Oferty pożyczek w Taratatu

Jak sama nazwa wskazuje, firma specjalizuje się w pożyczkach na raty. Klient może otrzymać od 1000 do maksymalnie 4000 zł na okres 2 do 24 miesięcy. Wysokość kwot nie ulega zmianie.

Warto nadmienić, że Taratatu dopuszcza jednorazowe przesunięcie spłaty o maksymalnie 7 dni – dotyczy to wyłącznie jednej raty. Wnioski rozpatrywane są w kilka minut w godzinach pracy konsultantów, zaś pieniądze zostają przesłane zaraz po pozytywnej weryfikacji wnioskodawcy. Instytucja oferuje rozwiązanie autoryzacyjne polegające na przelewie symbolicznej kwoty z rachunku bankowego o wartości 1 zł.

Wnioskowanie pożyczki w Taratatu

Strona internetowa taratatu.pl zapewnia przejrzyste i proste w obsłudze wnioskowanie pożyczki. By wziąć pożyczkę, należy zarejestrować się na stronie instytucji pozabankowej, wpisując prawidłowe dane, takie jak imię, nazwisko, numer pesel, seria oraz numer dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, e – mail (potwierdzenie założenie konta) i adres zamieszkania. Konieczne jest również podanie wysokości oraz źródła miesięcznych dochodów.

Kolejno klient musi wypełnić wniosek pożyczkowy, podczas którego następuje weryfikacja telefonu komórkowego. Kod z wiadomości SMS, należy wpisać w odpowiednie pole we wniosku pożyczkowym. Przed zawarciem umowy, należy potwierdzić swoją tożsamość zwrotnym przelewem weryfikacyjnym o wartości 1 zł. Po czym wystarczy poczekać na pozytywną decyzję oraz finalizację umowy, włącznie z otrzymaniem należnej sumy. Ocena zdolności kredytowej zazwyczaj trwa od kilkunastu minut do 72 godzin.

Klient dzięki gotowemu kalkulatorowi na portalu firmy, może szybko ustalić kwotę oraz termin spłaty, a także dowiedzieć się:

 • Jaka rata miesięczna będzie go obowiązywać
 • Ile wynosi okres spłaty
 • O kwocie prowizji administracyjnej i przygotowawczej
 • O odsetkach umownych i oprocentowaniu stałym
 • O rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania (RRSO)
 • O całkowitej kwocie do spłaty

Wymagania uzyskania pożyczki w Taratatu

Osoba zainteresowana, musi mieć ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo, rachunek bankowy, aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e – mail, a także posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Największą szansę na akceptację wniosku mają osoby zatrudnione na terenie Polski w przedziale wiekowym od 21 do 70 lat.

W Taratatu możliwe jest posiadanie tylko jednej aktywnej oferty pożyczkowej. Zobowiązania w innych instytucjach pozabankowych nie dyskwalifikują klienta, jeśli ten posiada środki na spłatę nowej pożyczki.

Przyznanie i wysokość pożyczki zależne są od oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Wykorzystuje się do tego bazy takie jak: CBD, BIK oraz BIG, co pozwala nie tylko zweryfikować poprawność danych, ale i rozpocząć działania poprawiające historię kredytową.

W przypadku niespłacenia bądź opóźnień w spłacie pożyczki, firma zastrzega sobie prawo do naliczania odsetek karnych (14 % w skali roku), przekazania informacji do BIG i BIK, windykacji bądź postępowania sądowego. Często stosowaną praktyką jest także upominanie telefoniczne, mailowe i listowne.

Zalety Taratatu

 • Szybkość działania
 • Przejrzystość procesu pożyczkowego
 • Walor edukacyjny
 • Elastyczne podejście
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7 dni

Wady Taratatu

 • Brak darmowej pożyczki
 • Weryfikacja danych w rejestrach dłużników

Kontakt Taratatu

Oficjalna strona taratatu.pl
 Adres ul. Grochowska 152/3, 04-329 Warszawa
 Telefon 22 121 86 79
 Adres e- mail kontakt@taratatu.pl

Opinie o firmie Taratatu

1000,00 zł - 4000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *