Tak to Easy Logowanie

Założenie konta oraz logowanie nie jest możliwe.

takto easy logowanie


Pożyczka w Tak to Easy

tak to easy login

Warunki pożyczki w Tak to Easy

Kwota 1000 zł – 25000 zł
 Termin Od 6 do 36 mies.
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Tak to Easy

Tak To Easy jest firmą udzielającą pożyczek pozabankowych. Jest również firmą, która jako jedyna w Polsce posiada ofertę udzielenia pożyczki w drodze rozmowy z konsultantem firmy poprzez chat dostępny na stronie internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu proces wnioskowania o pożyczkę znacznie się skraca.

Rozmowa z doradcą przez chat ułatwia również wybór pożyczki, gdyż konsultant może w każdej chwili udzielić szczegółowych informacji oraz odpowiedzieć na każde pytanie klienta.

Oferty pożyczek w Tak to Easy

W ofercie firmy Tak To Easy znajdują się pożyczki w wysokości od 1000 do aż 25 000 złotych na czas określany indywidualnie przez klienta, zależnie od potrzeb oraz możliwości finansowych.

Okres spłaty pożyczki nie jest zależny od wysokości kwoty, może najdłużej wynosić do 3 lat, z uwzględnieniem konieczności comiesięcznego, ratalnego spłacania pożyczki. Firma nie stawia jednak wysokich wymagań co do stałych dochodów miesięcznych – mogą one wynosić nawet jedynie 500 złotych. Równie istotnym faktem przy wyborze oferty Tak To Easy jest fakt, że klient może ubiegać się o pożyczkę niezależnie od celu, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze.

Wnioskowanie pożyczki w Tak to Easy

Wnioskowanie pożyczki w firmie Tak To Easy składa się z kilku prostych etapów. Pierwszym z nich jest kliknięcie „Rozpocznij chat” w serwisie internetowym pod adresem taktoeasy.pl. Przycisk otwiera okno chatu, gdzie kolejno, podobnie jak w większości procesów wnioskowania pożyczki w instytucjach finansowych, należy najpierw wybrać wysokość kwoty oraz okres spłaty pożyczki używając do tego suwaków. Po dokonaniu odpowiedniego wyboru należy kliknąć przycisk „Idę dalej”, który przenosi do szczegółowych obliczeń kosztów pożyczki.

W przypadku niezadowalających wyników należy wrócić do poprzedniego kroku i raz jeszcze wybrać niższy lub wyższy koszt pożyczki. Jeśli podana kwota jest odpowiednia, należy przejść dalej, klikając „Weź pożyczkę”. Na tym etapie serwis Tak To Easy dokona połączenia za pomocą chatu z dostępnym doradcą. Niezbędne w procesie wnioskowania o pożyczkę będą standardowo informacje na temat danych osobowych oraz sytuacji finansowej, wymagane przy wypełnianiu wniosku w większości procedur wnioskowania w innych firmach pożyczkowych. Jedyną różnicą jest fakt zbierania informacji przez konsultanta podczas rozmowy online. Konsultant poprosi kolejno o weryfikację tożsamości, która odbywa się przy pomocy aplikacji Kontomatik, w której należy jedynie zalogować się na osobiste konto bankowe.

Po pozytywnej weryfikacji należy jedynie poczekać na rozpatrzenie wniosku. O decyzji klient zostanie poinformowany drogą e-mailową bądź SMS-ową.  Rozpatrzenie powinno zająć firmie jedynie 15 minut, jednak czas może się wydłużyć ze względu na krótkie godziny pracy firmy w tygodniu. Wypłata pieniędzy nastąpi natychmiastowo po dokonaniu wszystkich formalności.

Wymagania uzyskania pożyczki w Tak to Easy

Aby uzyskać pożyczkę w firmie Tak To Easy, należy spełnić standardowe wymagania, podobne do wymagań stawianych przez większość instytucji finansowych pozabankowych. Są to:

 1. Wiek od 18 lat
 2. Posiadanie dowodu osobistego
 3. Posiadanie obywatelstwa Rzeczpospolitej Polskiej
 4. Posiadanie numeru PESEL
 5. Zamieszkanie oraz zameldowanie na terenie Polski
 6. Posiadanie indywidualnego konta bankowego z możliwością skorzystania z bankowości elektronicznej
 7. W przypadku kolejnej pożyczki w Tak To Easy należy spłacić przynajmniej 6 rat poprzedniej pożyczki
 8. Stały dochód miesięczny
 9. Brak negatywnej historii kredytowej – nie przekreśla ona możliwości wzięcia pożyczki, ale zdecydowanie utrudnia rozpatrywanie wniosku przez firmę Tak To Easy

Zalety Tak to Easy

 • Od 18 lat
 • Innowacyjny proces wnioskowania (chat z konsultantem)
 • Długi okres spłaty zobowiązania

Wady Tak to Easy

 • Brak darmowej chwilówki

Kontakt Tak to Easy

Oficjalna strona taktoeasy.pl
 Adres ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław
 Telefon 801 006 206
 Adres e- mail infoeasy@taktoeasy.pl

Opinie o firmie Tak to Easy

1000,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *