T-Mobile Logowanie

Logowanie w T-Mobile

Klient, aby dowolnie zarządzać swoim kontem, musi wejść na portal t-mobile.pl i kliknąć różowy przycisk Mój T-Mobile znajdujący się w prawym, górnym rogu witryny. W ten sposób automatycznie zostanie przeniesiony do panelu logowania, gdzie wystarczy wpisać numer telefonu lub adres e-mail. Na podany przez konsumenta kontakt zostanie wysłane jednorazowe hasło do logowania.

t-mobile logowanie


Warunki w T-Mobile

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Codziennie 7:00 – 23:00
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek


O firmie T-Mobile

T-Mobile Polska S.A., wcześniej Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z.o.o., powstała w 1995 roku. Współzałożycielem i jedynym obecnym właścicielem spółki jest Grupa Deutsche Telekom, do której należą między innymi T-Mobile i T-Systems.

Firma wspiera rozwój innowacji i młodej przedsiębiorczości – oferuje wsparcie dla startupów w czterech obszarach: finansowanie, przestrzeń do pracy, doradztwo mentorów i ekspertów oraz swobodny dostęp do zasobów Deutsche Telekom.

W 2013 roku instytucja zainicjowała akcję społeczną T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, w której co roku angażuje się wielu znanych osobistości ze świata sportu i kultury. Celem programu jest wsparcie dzieci niepełnosprawnych ruchowo.

Chętnie współtworzy polski rynek eksportowy – to wiodący partner Ligii Akademickiej, ESL Mistrzostw Polski oraz Intel Extreme Masters Katowice.

Firma prowadzi działania marketingowe na portalach społecznościowych typu Facebook, Twitter, Instagram i YouTube.

Oferta w T-Mobile

Abonament z telefonem

Umowa zawierana jest na 24 miesiące lub 36 miesięcy. W każdej ofercie gwarantowane są nielimitowane rozmowy (również na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y. Pakiet internetowy do 70 GB. Koszt usługi do 189 zł miesięcznie. Dostępne smartfony to na przykład Samsung Galaxy S20 Ultra 5G czy Nokia 6.2.

Abonament bez telefonu

Klient zawiera umowę na 24 miesiące. Każdy wariant obejmuje nielimitowane rozmowy (włącznie z numerami stacjonarnymi), SMS-y i MMS-y. Do 70 GB internetu. Koszt do 79 zł miesięcznie.

Na kartę

Aktywna oferta wydłuża czas konta o rok. Dostępne warianty:

  • Co 5 dni 5 zł – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich numerów w kraju oraz 1 GB internetu. Dodatkowo Supernet Video, czyli filmy, seriale i klipy muzyczne bez limitu danych
  • Co 30 dni 25 zł – nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci w Polsce, 28 groszy za MMS-y, a także 20 GB internetu
  • Co 30 dni 30 zł – nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, 20 GB internetu oraz Supernet Video

MIX bez telefonu

Skorzystanie z oferty MIX polega na podpisaniu umowy na liczbę doładowań zamiast na określony czas. Przynajmniej raz w miesiącu należy zasilić konto wybraną kwotą minimalną.

W ofercie MIX bez telefonu dostępne są dwa warianty:

  • MIX 20 – 18 doładowań za 20 zł, nielimitowane minuty do T-Mobile i Heyah w kraju, 200 minut do wszystkich sieci w Polsce i w roamingu w UE, SMS-y oraz MMS-y bez limitu, internet do pierwszych 2 doładowań 2 GB
  • MIX 30 – 18 doładowań za 30 zł, minuty do T-Mobile i Heyah w kraju bez limitu, 400 minut do wszystkich sieci w kraju i w roamingu w UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y, a także internet do 4 pierwszych doładowań 4 GB

MIX z telefonem

Dostępne pakiety to MIX 30, 40 i 50 – liczby określają minimalną kwotę dla pierwszych 12 doładowań. Oferty obejmują nielimitowane rozmowy do T-Mobile i Heyah w kraju, do 500 minut do wszystkich sieci w kraju i w roamingu w UE, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz internet do 6 GB. Klient musi wybrać dowolny smartfon znajdujący się na stronie T-Mobile.

W przypadku wyboru wariantu z tańszym telefonem minimalna kwota kolejnych doładowań wynosi do 100 zł.

Zalety T-Mobile

  • Ciekawa oferta
  • Sprawne biuro obsługi klienta
  • Stabilna firma

Wady T-Mobile

  • Słaba oferta dla stałych klientów

Kontakt T-Mobile

Oficjalna strona t-mobile.pl
 Adres ul. Marynarska 12, 02-674 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie T-Mobile

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *