Szybka Moneta Logowanie

 

Logowanie w serwisie Szybka Moneta jest bardzo łatwe. Wystarczy na stronie głównej w prawym górnym rogu wpisać swój adres e-mail oraz hasło. Wpisane dane potwierdzamy przyciskiem z napisem “Zaloguj”.

Gotowe!

szybka moneta logowanie


Pożyczka w Szybka Moneta

szybka moneta login

Warunki pożyczki w Szybka Moneta

Kwota 500 zł – 7000 zł
 Termin od 5 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 3000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 75 lat


O firmie Szybka Moneta

Szybka Moneta to kolejna firma pożyczkowa oferująca tzw. chwilówki. Pożyczki skierowane są do osób, które znalazły się w dołku finansowym i bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na decyzję potrzebują wsparcia w formie szybkiej gotówki. Firma istnieje 12 lat na rynku pożyczkowym, posiada  ogromne doświadczenie, dlatego ilość zadowolonych klientów wciąż rośnie.

Właścicielem firmy jest Vega Sp.z o.o. Z siedzibą w Krakowie przy ulicy Bociana 20.

Oferty pożyczek w Szybka Moneta

Każdy pierwszy klient otrzyma od firmy darmową pożyczkę w wysokości  od 500 do 3000 zł. Minimalny termin spłaty takiego zobowiązania wynosi 5 dni a maksymalny 30 dni. Każda kolejna pożyczka udzielana jest według ustalonych przez pożyczkodawcę taryf. Nie zmienia się kwota minimalna.

Kwota maksymalna ulega zmianie przy każdym kolejnym wnioskowaniu o pożyczkę, uzyskać ją można przy piątym wniosku i jest to kwota w wysokości 7000 zł. Czas spłaty zadłużenia nie ulega zmianie.

Wnioskowanie pożyczki w Szybka Moneta

Na stronie internetowej firmy, wnioskodawca za pomocą kalkulatora pożyczkowego ustala kwotę pożyczki i czas jej spłaty. Może również sprawdzić koszt pożyczki (RRSO) oraz ostateczny termin spłaty całego zobowiązania. Klient, zanim rozpocznie rejestrację i składanie wniosku, za pomocą specjalnego formularza, ma możliwość zapoznania się ze szczegółami oferty pożyczkowej.

Kolejnym krokiem pożyczkobiorcy jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i wniosku. Powinny tam znaleźć się dane takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, numer PESEL, numer dowodu osobistego, wiek, stan cywilny,  dokładny adres zamieszkania, numer konta bankowego, rodzaj i wysokość dochodów oraz wykaz miesięcznych wydatków.

Po przekazaniu opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza na podany  przez firmę rachunek bankowy – tożsamość klienta zostanie sprawdzona. Decyzję o przyznaniu pożyczki wnioskodawca otrzyma SMS-em lub na adres e-mail. Jeżeli pożyczkobiorca posiada konto bankowe w takich bankach jak: Alior Bank, PKO BP, mBank to pożyczoną gotówkę klient otrzyma w ciągu kilku minut. Dodatkowo Szybka Moneta posiada usługę przedłużenia terminu spłaty zobowiązania.

Klient po konsultacji z Biurem obsługi klienta, i przedstawieniu swojej sytuacji finansowej otrzyma szansę wydłużenia terminu spłaty  o kolejne 30 dni. Jest to opcja płatna i jednorazowa. W przypadku niewypłacalności klienta firma ma prawo: naliczyć odsetki karne w wysokości 14 % w skali roku, wysyłać monity i ponaglenia do zapłaty lub zlecić wizytę windykatora w miejscu  zamieszkania, uprawnienie firmy windykacyjnej do ściągnięcia należności, oddać sprawę do sądu i dopisać do długu koszty sądowe, na podstawie wyroku przekazać dokumenty komornikowi oraz do wpisania danych pożyczkobiorcy do baz rejestrów dłużników.

W celu uzyskania jakichkolwiek informacji klient ma możliwość kontaktu z pożyczkodawcą na cztery sposoby: telefonicznie poprzez biuro obsługi klienta, mailowo oraz poprzez formularz kontaktowy lub czat znajdujący się na stronie internetowej firmy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Szybka Moneta

Pożyczkobiorcą może zostać obywatel Polski w wieku między 20 a 75 rokiem życia. Powinien posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość, stałe miejsce zamieszkania na terytorium naszego kraju, aktywne konto bankowe, adres e-mail i polski numer telefon.

Szybka Moneta sprawdza historię wcześniejszych zobowiązań wnioskodawcy i czy aktualnie nie ma on żadnych zadłużeń. Weryfikuje następujące bazy danych: Biuro Informacji Kredytowej (BIK), BIG InfoMonitor, Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG) oraz w Bazie Banków Polskich. Jeżeli klient posiada zadłużenia w spłatach zobowiązań i jego dane są wpisane w bazę rejestrów, pożyczkodawca ma prawo odrzucić wniosek o pożyczkę.

Zalety Szybka Moneta

 • Pierwsza darmowa pożyczka (do 3000 zł)
 • Minimum formalności
 • Przejrzysta strona internetowa

Wady Szybka Moneta

 • Weryfikacja klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Szybka Moneta

Oficjalna strona szybka-moneta.pl
 Adres ul. Bociana 20, 31-231 Kraków
 Telefon 12 357 43 58
 Adres e- mail biuro@szybka-moneta.pl

Opinie o firmie Szybka Moneta

500,00 zł - 7000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  3.5

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  4.5

  Postaram się przedstawić moje spostrzeżenia. Na początku plusy, dlatego że powinno się od tego zaczynać. W rzeczy samej pożyczka jest szybko przyznawana a na drugi dzień znajduje się na koncie (internetowo załatwiane). Dla nowych klientów mają dobrą ofertę, dlatego że rrso jest na poziomie 0%. Minusem jest wartość każdej kolejnej pożyczki, bowiem w tej chwili nie mamy statusu nowego klienta, dlatego jest drożej. Ogólnie jestem zadowolony

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *