Szybka Gotówka Logowanie

 

Logowanie w serwisie Szybka Gotówka jest bardzo łatwe. Wystarczy kliknąć zielony przycisk w prawym górnym rogu z napisem “Logowanie”. Po czym zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpiszemy hasło i adres e-mail podany podczas rejestracji.

Dodatkowo można zalogować się poprzez Facebooka, co jest bardzo korzystnym udogodnieniem.

szybka gotowka wniosek


Pożyczka w Szybka Gotówka

szybka gotowka pozyczka

Warunki pożyczki w Szybka Gotówka

Kwota 300 zł – 15000 zł
 Termin od 1 do 65 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka 0,00% do 6000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 18 lat


O firmie Szybka Gotówka

Szybka gotówka to nowoczesny serwis oferujący usługi pożyczkowe. Jako jedna z niewielu witryn internetowych, proponuje identyfikację pożyczkobiorcy za pomocą odcisku palca. Jest to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, ułatwiające wzięcie pożyczki.

Aby móc korzystać z tej możliwości, należy ściągnąć odpowiednią aplikację na swój telefon. W momencie gdy pożyczkobiorca bierze pożyczkę za pośrednictwem tej aplikacji, otrzymuje 10 % rabatu.

Oferty pożyczek w Szybka Gotówka

Darmowa pożyczka

Szybka gotówka proponuje udzielenie pożyczki w kwocie od 100 do 15000 zł. Termin spłaty to 65 dni. Zaciągając pożyczkę po raz pierwszy, można wziąć nawet 6000 zł bez dodatkowych kosztów.

Pożyczkodawca posiada bardzo atrakcyjne promocje dla stałych klientów. Co piąta pożyczka jest za darmo. Poza tym jeśli pożyczkobiorca poleci firmę swoim znajomym, którzy skorzystają z oferty, otrzyma atrakcyjny rabat na swoją kolejną pożyczkę.

Pożyczka w 15 minut

Szybka gotówka oferuje ciekawe rozwiązanie dla swoich stałych klientów. Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy wysłać SMS o treści podanej na stronie internetowej firmy.

Firma gwarantuje błyskawiczną obsługę, reklamując się, że udziela pożyczki w 15 minut. To oznacza, że jeśli pożyczkobiorca bierze pożyczkę po raz pierwszy, to zostanie obsłużony w ciągu 15 minut. Rozmowa z konsultantem, czy złożenie wniosku online oraz przelanie gotówki na konto nie potrwa dłużej niż 15 minut.

Pożyczka na dowód

Aby uzyskać przez internet pożyczkę na dowód, należy posiadać aktualny dowód osobisty. Z reguły firma pożyczkowa w takich sytuacjach wymaga przesłania skanu dowodu tożsamości.

Jednak w tym przypadku należy tylko wpisać dane z dowodu osobistego w odpowiednie rubryki w trakcie wypełniania wniosku o pożyczkę.

Chwilówka 24/7

Dostępność do oferty pożyczkowej 24h na dobę jest kolejną zaletą Szybkiej Gotówki. Kwota, jaką można wziąć to od 300 do 15 000 zł na okres 65 dni. Także w tym przypadku po weryfikacji i akceptacji wniosku pożyczkowego, kwota pożyczki zostaje przelana na konto pożyczkobiorcy w ciągu 15 minut.

Pożyczka na konto

Firma oferuje pożyczkobiorcom szybkie transakcje gotówkowe, dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu systemu Blue Cash. Gotówka jest przekazywana niezwłocznie na konto pożyczkobiorcy, niezależnie od tego kiedy został złożony wniosek pożyczkowy. Przelanie gotówki trwa 15 minut, czy to w dzień powszedni, czy w weekend.

Za pomocą systemu Blue Cash pożyczkobiorca może otrzymać gotówkę, jeżeli posiada konto w jednym z kilku banków, z którymi ten system współpracuje. Jeśli jednak pożyczkobiorca posiada konto w innym banku, na przelew będzie musiał poczekać trochę dłużej. Na pewno jednak otrzyma pieniądze jeszcze tego samego dnia.

Pożyczka od 18 lat

W serwisie pożyczkowym można zaciągnąć pożyczkę, mając ukończone 18 lat. Jest to jedna z niewielu firm otwierająca się na potrzeby finansowe tak młodych osób. Kwota, o jaką można się ubiegać to 300 zł do 15 000 zł na okres 65 dni.

Co ważne, pożyczkobiorca będący w tak młodym wieku, nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń o dochodach, czy podjęciu pracy zarobkowej.

Pożyczka dla zadłużonych

Szybka gotówka proponuje również pomoc w postaci pożyczki dla osób zadłużonych. Będąc osobą zadłużoną, korzystającą z usług tej firmy po raz pierwszy, można uzyskać pożyczkę w kwocie od 100 do 6000 zł. Przy kolejnej pożyczce limit zwiększa się do 15 000 zł.

Wnioskowanie pożyczki w Szybka Gotówka

Aby wnioskować o otrzymanie pożyczki, należy wybrać interesującą nas kwotę za pomocą suwaka na stronie internetowej Szybkiej Gotówki. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz weryfikacja naszego konta bankowego.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku zostaje podjęta decyzja o przelaniu środków na konto pożyczkobiorcy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Szybka Gotówka

O pożyczkę w firmie Szybka Gotówka może starać się osoba, która ukończyła 18 lat, posiada aktywne konto bankowe, oraz korzystająca z telefonu komórkowego.

Pożyczkobiorca nie może mieć zaległości w spłacaniu poprzednich zobowiązań w firmie Szybka Gotówka.

Zalety Szybka Gotówka

 • Pierwsza pożyczka za darmo (do 6000 zł)
 • Wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki
 • Minimum formalności
 • Szybki przelew na konto
 • Bez ukrytych kosztów

Wady Szybka Gotówka

 • Weryfikacja klienta w bazie dłużników
 • Wysokie koszty

Kontakt Szybka Gotówka

Oficjalna strona szybkagotowka.pl
 Adres ul. Twarda 18, 00-105, Warszawa
 Telefon 22 873 80 73
 Adres e- mail info@szybkagotowka.pl

Opinie o firmie Szybka Gotówka

300,00 zł - 15000,00 zł
4.8

Szybkość wydania pożyczki

4.8/5

Przejrzystość warunków

4.9/5

Jakość obsługi

4.8/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  4.5

  Przejrzystość warunków

  4.5

  Jakość obsługi

  4.5

  Najlepsza firma pożyczkowa na rynku – uwielbiam i polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiego wsparcia finansowego.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *