SuperRata Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w firmie SuperRata, należy kliknąć na stronie głównej w przycisk “Panel użytkownika”, który znajduje się w prawym górnym rogu.

Następnie zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy nasz login oraz hasło. Wpisane przez nas dane potwierdzamy przyciskiem “Zaloguj”.

Gotowe! Zostaliśmy zalogowani w SuperRata.

superrata logowanie


Pożyczka w SuperRata

superrata login

Warunki pożyczki w SuperRata

Kwota 1000 zł – 3000 zł
 Termin Od 12 do 30 mies.
 RRSO 107.09 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie Nie
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 lat


O firmie SuperRata

SuperRata to marka pożyczkowa udzielająca pożyczek długoterminowych, z możliwością rozłożenia spłaty na wiele miesięcy, a nawet lat. Stworzona przez firmę Super Grosz, znaną i zaufaną w środowisku finansowym instytucją, która od 2015 roku pozyskała duże grono zadowolonych klientów. Klienci Super Rata mogą liczyć na jasno skonstruowane oferty, dogodne warunki umowy i szybką procedurę pożyczkową.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 87.

Oferty pożyczek w SuperRata

Ze względu na to, że firma świadczy usługi pożyczek długoterminowych, nie posiada w ofercie darmowej pożyczki. Niezależnie , który raz z kolei, pożyczkobiorca korzysta ze wsparcia finansowego Super Rata, naliczane koszty pożyczki nie ulegają zmianie. Klient ma do dyspozycji kwotę minimalną  1000 zł, a maksymalną  do 3000 zł. Przy kolejnym wnioskowaniu o pożyczkę kwota minimalna zwiększa się jednorazowo o 1000 zł. Czas spłaty zobowiązania przez pożyczkobiorcę mieści się w przedziale od 12 do 30 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w SuperRata

Na  głównej stronie internetowej firmy, pożyczkobiorca za pomocą kalkulatora pożyczkowego musi ustawić pożądaną kwotę oraz czas spłaty pożyczki. Błyskawicznie pojawi się informacja, jakie zostaną naliczone całkowite  koszty. Krokiem poprzedzającym złożenie wniosku jest rejestracja i założenie konta. Od wnioskującego pożyczkodawca wymaga takich informacji jak: adres e-mail oraz hasło do serwisu, imię i nazwisko, numer PESEL i numer dowodu osobistego, numer telefonu, data urodzenia, stan cywilny, miesięczny dochód i wydatki, oraz  rodzaj wykonywanej pracy. Wysłanym  przez pożyczkodawcę kodem SMS klient potwierdza złożenie wniosku oraz wiarygodność danych w nim zawartych.

Za pomocą aplikacji następuje weryfikacja tożsamości. Po wydaniu pozytywnej decyzji pożyczkodawca informuje klienta za pomocą wiadomości SMS lub e – mail. Przelew gotówki przyspieszy fakt posiadania przez pożyczkobiorcę konta bankowego w następujących bankach: PKO BP, Santander Bank Polska, Pekao SA, Millennium Bank, Alior Bank, mBank, Getin Noble Bank, ING Bank, BGŻ, Inteligo, Credit Agricole, Bank Pocztowy i Raiffeisen  Bank.

Super Rata nie współpracuje z osobami mającymi zadłużenia, standardowo w celu uzyskania informacji o możliwych długach wnioskodawcy, przeszukuje bazy danych takich rejestrów jak: Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Krajowy Rejestr Długów (KRD), Rejestr Dłużników ERIF, BIG InfoMonitor oraz Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG).

Firma wymaga rzetelnego i sumiennego spłacania rat pożyczki według ustalonego wcześniej harmonogramu. Przedłużenie czasu spłaty zobowiązania nie jest możliwe. W przypadku niewypłacalności klienta firma ma prawo wykonać następujące działania: naliczyć dodatkowe koszty za nieterminową spłatę rat (14% w skali roku), wypowiedzieć umowę ze skutkiem natychmiastowym, wysyłać monity i ponaglenia do zapłaty, sprzedać prawa firmie windykacyjnej, pozwać klienta do sądu i oddać sprawę do komornika, wpisać dane zadłużonego do baz rejestrów.

W razie jakikolwiek problemów pożyczkobiorcy ze spłatą pożyczki ma on możliwość uzyskać pomoc i wsparcie kontaktując się z biurem obsługi klienta.

Wymagania uzyskania pożyczki w SuperRata

Pożyczkobiorcą w firmie może zostać osoba która: ukończyła 21 lat, jest obywatelem/obywatelką Polski, pożyczkę zaciąga na cele prywatne, posiada zameldowanie/zamieszkanie na terenie Polski, ma stałe miejsce zatrudnienia, dobrą historię kredytową i brak zadłużeń, jest właścicielem konta bankowego, i posiadaczem telefonu komórkowego i poczty mailowej.

Jeśli pożyczkobiorca wnioskuje o kolejną pożyczkę, wymogiem jest spłata co najmniej 3 rat obecnego zobowiązania.

Zalety SuperRata

  • Długi okres spłaty
  • Niska dolna granica wieku
  • Brak górnego limitu wiekowego
  • Minimum formalności

Wady SuperRata

  • Weryfikacja danych klienta w bazach dłużników
  • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty

Kontakt SuperRata

Oficjalna strona superrata.pl
 Adres ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
 Telefon 22 102 16 00
 Adres e- mail kontakt@superrata.pl

Opinie o firmie SuperRata

1000,00 zł - 3000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *