Super Grosz Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Super Grosz, należy wejść na stronę główną firmy i kliknąć żółty przycisk z napisem “Zaloguj”. Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie podajemy adres e-mail oraz hasło.

Wpisane przez nas dane potwierdzamy przyciskiem “Zaloguj”.

super grosz logowanie


Pożyczka w Super Grosz

super grosz kontakt

Warunki pożyczki w Super Grosz

Kwota 1000 zł – 15000 zł
 Termin od 4 do 48 miesięcy
 RRSO Od 48.59 % do 290.42 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 lat


O firmie Super Grosz

Super Grosz dołączył do grona firm pożyczkowych w 2015 roku. Jest instytucją pozabankową, która zbiera pochlebne opinie oraz zyskuje coraz to szersze grono zadowolonych klientów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie, jednak nie działa samodzielnie. Reprezentuje ją polska spółka Aiglabs. Oferuje pożyczki ratalne opiewające na wysokie kwoty. Ich propozycja to aż 15000 złotych  rozłożone nawet na 48 miesięcy. Oczywiście po uprzedniej weryfikacji zdolności kredytowej zainteresowanego. Super Grosz słynie z zaskakującego dbania o klienta i jego potrzeby. Oferuje szybką weryfikację tożsamości oraz wiele usług co do wypłaty uzyskanej pożyczki. Działa przy pomocy Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Standardowo środki uzyskamy również przez prosty przelew na nasze konto bankowe.

Super Grosz stara się błyskawicznie po uzyskaniu pozytywnej decyzji wypłacić pieniądze. Oferuje, też wiele promocji, a także brak ukrytych kosztów. Warto jednak zaznaczyć, że firma niestety narzuca granicę wieku osoby ubiegającej się o pożyczkę. Dokładnie jest to 21 lat. Niestety przedsiębiorstwo nie widnieje w polskim związku instytucji pożyczkowych, co jest znacznym minusem. Jednak zostało wyróżnione spośród rywali i zyskało uznanie dzięki otrzymaniu nagrody.

W 2018 roku stało się szczęśliwym posiadaczem kryształu jakości. Reasumując można, więc uznać, że firma jest rzetelna i bezpieczna. Oczywiście należy pamiętać zresztą jak przed każdym zaciągniętym zobowiązaniem o zapoznaniu, się z wymogami i warunkami danej instytucji.

Oferty pożyczek w Super Grosz

Super Grosz udziela pożyczki w kwocie od 1000 do 15000 zł na okres od 4 do 48 miesięcy. Koszty uzależnione są od czasu spłaty i wysokości otrzymanych pieniędzy. W Super Grosz osoby ubiegające się pierwszy raz o pożyczkę mogą otrzymać do 10000 zł.

Nowi klienci mogą, także aplikować o darmową chwilówkę, do 1000 zł. Jest to bardzo interesująca oferta, w której okres spłaty może zostać wydłużony lub też spłacony przed terminem. Firma pod tym względem jest bardzo elastyczna i stara się dopasować do potrzeb nawet bardzo wymagającego klienta.

Wnioskowanie pożyczki w Super Grosz

Aby uzyskać pożyczkę, należy odnaleźć witrynę pożyczkodawcy i zalogować się do panelu klienta. W formularzu, który nam się pokaże, należy odpowiedzieć na parę nieskomplikowanych pytań. Jednak w przypadku problemów i pytań dostępny jest czat z klientem oraz call center.

Pomoc można uzyskać od konsultantów, którzy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 20 oraz w soboty w godzinach 9 – 17, pod numerem telefonu 22 102 15 00, można też napisać na adres e-mail: kontakt@supergrosz.pl. Po wypełnieniu odpowiednich pól następuje weryfikacja tożsamości. Decyzja o przyznaniu wybranej kwoty zostanie podjęta w kilka minut, a pieniądze natychmiast trafią na konto.

Osoby wypłacające pożyczkę czekiem GIRO będą na to miały 14 dni.

Wymagania uzyskania pożyczki w Super Grosz

Wymagany jest dowód osobisty, własne konto bankowe oraz numer telefonu. Klient musi mieć także skończone 21 lat. Pożyczkodawca nie wymaga zaświadczeń ani innych dokumentów.

Firma nie udziela pożyczek osobom, które posiadają nadmierne zadłużenie. Możliwe, że wsparcia finansowego nie otrzymają również potencjalni klienci z negatywną historią kredytową.

Pożyczkobiorcę czeka weryfikacja w takich bazach jak:

 1. BIK – Biuro Informacji Kredytowej
 2. KRD – Krajowy Rejestr Długów
 3. Rejestr Dłużników ERIF
 4. BIG InfoMonitor
 5. KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
 6. CREDIT CHECK

Instytucja przy braku spłaty i podjęcia jakichkolwiek działań zmierzających do ugody ma prawo wpisać dłużnika do baz. Jednak czy to zrobi, zależy oczywiście od postępowań kredytobiorcy.

Wymagania przedsiębiorstwa nie są wyśrubowane ani nadmiernie uciążliwe w porównaniu do innych firm. Można by uznać, że zastosowane zostało dużo uproszczeń, a co za tym idzie niesamowity komfort dla klienta.

Zalety Super Grosz

 • Minimum formalności
 • Szybka przyznawalność
 • Biuro obsługi klienta na wysokim poziomie
 • Długi okres spłaty zobowiązania

Wady Super Grosz

 • Wysoka dolna granica wieku
 • Brak darmowej pożyczki

Kontakt Super Grosz

Oficjalna strona supergrosz.pl
 Adres ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
 Telefon 22 102 15 00
 Adres e- mail kontakt@supergrosz.pl

Opinie o firmie Super Grosz

1000,00 zł - 15 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Polecam wszystkim firmę super grosz. Mimo że przelew szedł kilka dni – jestem zadowolona. Super obsługa i kontakt z klientem. Będę wracać

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *