StormGain Logowanie

Rejestracja w StormGain

StormGain jest internetową platformą inwestycyjną operującą cyberwalutami, która umożliwia handel online. Pierwszym krokiem do otrzymania dostępu do platformy firmy StormGain jest utworzenie zupełnie darmowego konta użytkownika. Jak firma informuje na swojej stronie internetowej, rejestracja jest niezwykle prostym i nieskomplikowanym procesem. W jej celu należy wejść na oficjalną witrynę internetową brokera, wybrać odpowiednią wersję oprogramowania (w witrynie lub mobilną) i następnie podać swój adres e-mail i numer telefonu do widocznego na głównej stronie formularza rejestracyjnego. Dodatkowo nowy klient musi utworzyć hasło do swojego nowego Konat.

Dane te muszą być prawdziwe i są one chronione przez firmę poprzez odpowiednie szyfrowanie. W celu dokonania efektywnej rejestracji trzeba wyrazić zgodę na polityki prywatności firmy oraz zasady i warunki działania StormGain. Utworzenie nowego konta jest równoznaczne z wyrażeniem wspomnianych zgód. Zaleca się dokładne zapoznanie ze wszystkimi informacjami przed otworzeniem konta. Korzystanie z platformy nie wiąże się z żadnymi opłatami, a posiadanie konta jest całkowicie bezpłatne.

Logowanie w StormGain

Po otrzymaniu bezpłatnego dostępu do platformy inwestycyjnej nowy użytkownik może przystąpić do procesu logowania. W celu zalogowania się do swojego nowego konta w StormGain należy wprowadzić swoje wcześniej podane dane oraz ustanowione hasło. Aby rozpocząć pierwszą operację inwestycyjną, trzeba obowiązkowo uiścić odgórnie ustaloną kwotę minimalną.

Bardziej zaawansowani inwestorzy mogą pozwolić sobie na wyższą, przez siebie wybraną sumę. Broker akceptuje większość dostępnych metod płatności, w tym kartą kredytową lub debetową, tradycyjnym przelewem bankowym lub tzw. portfele elektroniczne. Po dokonaniu pełnej aktywacji konta i funkcji handlu na żywo użytkownicy mogą zacząć handlować udziałami firm międzynarodowych, aktywnymi towarami oraz walutami, oraz dowolnie dysponować swoim rachunkiem inwestycyjnym. System wpłat i wypłat jest odpowiednio szyfrowany przez StormGain, co oznacza, że wszelkiego rodzaju poufne dane są bezpieczne na stronie. Jeśli chodzi o wypłaty, to dokonać ich można za pomocą karty bankowej w ciągu 5 minut. Wystarczy wybrać kryptowalutę i dodać ją do swojego portfela, następnie zmienić ją na USDT i natychmiast rozpocząć handel. Opcjonalnie można dołączyć do programu stóp procentowych i otrzymać 10% bonusu za wpłatę.

Warto podkreślić, że osoby niezdecydowane lub niedoświadczone w sferze handlu kryptowalutami mogą wybrać rachunek demo, aby najpierw przetestować platformę StormGain. Pozostali klienci mogą po prostu wybrać rachunek rzeczywisty, aby natychmiast rozpocząć handel. Zmieniać można te rachunki w stosunku do potrzeb, przy użyciu łatwego i szybkiego przełącznika w menu.

stormgain opinie

Warunki w StormGain

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 1 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto

Informacje o StormGain

StormGain to platforma handlu kryptowalutami dla każdego. Jest to rozwiązanie dla tych, którzy chcą korzystać ze wzrostów lub spadków cen kryptowalut, lub prowadzić długoterminowe inwestycje w aktywa kryptograficzne. Dostępna na każdym urządzeniu platforma StormGain umożliwia rozpoczęcie handlu 11 różnymi kontraktami terminowymi na kryptowaluty z mnożnikiem do 300x lub po prostu w zakresie kupna i handlu kryptowalutami. Oprogramowanie tradingowe zostało wyspecjalizowane do szeroko pojętego handlu online. Wykorzystuje najnowsze dostępne technologie zasilające proces transakcji, zapewnia ich bezpieczeństwo i usprawnia oraz uelastycznia ich przebieg.

StormGain cieszy się dużym uznaniem wśród inwestorów, co łatwo można sprawdzić, czytając ogólnie dostępne opinie zadowolonych klientów. Platforma korzysta z bieżących aktualizacji następujących w czasie rzeczywistym, co wspomaga podejmowanie decyzji przez inwestorów. Oprogramowanie opiera się na skomplikowanych i nowoczesnych algorytmach, które umożliwiają rzetelną analizę rynku finansowego.

Oferta StormGain

StormGain oferuje różne rodzaje zleceń i narzędzi handlowych, spersonalizowane sygnały kupna/sprzedaży i najniższe opłaty na rynku – wszystko, czego klient potrzebuje, aby zapewnić sobie najlepsze doświadczenie handlowe. Łącząc tradycyjne i zaawansowane funkcje handlowe, przyjazny dla użytkownika interfejs oraz całodobową obsługę klienta, StormGain oferuje kompleksowe rozwiązanie wszystkich potrzeb w zakresie handlu kryptowalutami.

StormGain to oprogramowanie internetowe, które oferuje swoim użytkownikom możliwość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym. Jak firma informuje na swojej oficjalnej stronie internetowej, nie jest wymagane żadne doświadczenie ze strony nowych użytkowników, jako że system opiera się na niemal całkowitej automatyzacji. Tym samym, ryzyko potencjalnego błędu zostaje ograniczone do minimum.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety StormGain

  • Ciekawa oferta inwestycji
  • Całodobowa pomoc
  • Sprawny support

Wady StormGain

  • Mało znana marka w Polsce

Kontakt StormGain

Oficjalna strona stormgain.com/pl
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy StormGain to oszustwo?

Nie. Pełny opis firmy znajdziesz w artykule powyżej.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, oczywiście.

💣 Jak usunąć konto w StormGain?

Najszybszy sposobem na usunięcie konta jest poinformowanie pracownika firmy o tym zamiarze.

Opinie o StormGain

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *