Status Markets Logowanie

Rejestracja w Status Markets

Status Markets jest międzynarodowym brokerem giełdowym, który oferuje szeroki wybór platform handlowych. Osoby, które chciałyby rozpocząć handel online, muszą utworzyć nowe konto użytkownika w serwisie. Rejestracja nowego konta jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut, jak informują twórcy na swojej stronie. Wystarczy wejść na oficjalną witrynę internetową  i wybrać Zarejestruj się za darmo, a następnie wypełnić puste pola w formularzu rejestracyjnym swoimi prawdziwymi danymi osobowymi.

Każdy z klientów jest zobligowany, aby zaakceptować regulamin działalności oraz politykę prywatności firmy. Należy pamiętać, że handel online zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego zaleca się uważne przeczytanie wszystkich dostępnych informacji i regulaminu na stronie firmy. Proces rejestracji jest wolny od wszelkich opłat, tak samo jak posiadanie konta.

Twórcy brokera nie przewidzieli możliwości utworzenia konta demo.

Logowanie w Status Markets

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zespół ds. kont zatwierdzi indywidualne zgłoszenie i drogą mailową prześle nowemu klientowi wszystkie niezbędne dane. Po pomyślnej weryfikacji wprowadzonych danych i ich przetworzeniu przez system Status Markets nowy użytkownik będzie mógł zalogować się do serwisu brokera. Logowanie odbywa się poprzez kliknięcia na Zaloguj się i podanie swoich unikalnych danych logowania.

Pełna aktywacja konta następuje po zdeponowaniu środków finansowych, stanowiących obligatoryjną bazę pierwszych transakcji. W tym celu należy przejść do Strefy Klienta i po lewej stronie ekranu kliknąć Finansowanie, następnie Depozyt. W tym miejscu system poprosi o wybranie konta handlowego, na które ma zostać dokonana wpłata. Proces wpłat i wypłat środków finansowych jest bezpieczny i odpowiednio szyfrowany przez serwis. Zasilić swoje konto można przy użyciu kilku dostępnych z metod płatności, między innymi: karta kredytowa lub debetowa, tradycyjny internetowy przelew bankowy czy różnego rodzaju portfele elektroniczne.

Status Markets jest brokerem, który wymaga dostępu do internetu, dzięki czemu klienci mogą handlować walutami wirtualnymi z praktycznie każdego miejsca na świecie.

status markets logowanie


Warunki w Status Markets

status markets logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 250 USD
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Status Markets

Broker działa na rynku handlowym od 2017 roku. Od tego czasu misją brokera jest ułatwianie inwestorom dostępu do globalnych rynków online. Jak Status Markets informuje na swojej stronie, podstawą działania brokera są etyczne praktyki, przejrzystość, uczciwość i stałe wsparcie.

Firma nie tylko zapewnia doskonałe usługi brokerskie, ale także oferuje bezpłatną edukację online i profesjonalne wsparcie klienta wzmacniając pozycję inwestorów. Status Markets oferuje doskonałe warunki prowadzenia transakcji, innowacyjne platformy tradingowe, konkurencyjne ceny oraz różnorodny katalog instrumentów inwestycyjnych. Broker działa zgodnie z prawem, jest licencjonowany i regulowany przez prawo międzynarodowe.

Oferta Status Markets

Broker dostępny jest dla komputerów stacjonarnych z systemem Windows i Mac. Aplikacja mobilna jest również dostępna na telefony komórkowe i tablety. Klienci mogą handlować na wszystkich urządzeniach i korzystać z web tradera z dowolnego miejsca na świecie. Firma jest globalnym brokerem handlowym, który oferuje swoim inwestorom elastyczne i w 100% bezpieczne warunki prowadzenia transakcji online. Klienci mogą handlować przede wszystkim Bitcoinem, a także CFD, akcjami, towarami (między innymi surowcami mineralnymi), indeksami czy parami walutowymi.

Za handel nie są pobierane dodatkowe opłaty. Dzięki niemal całkowitej automatyzacji platformy i wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań opartych na skomplikowanych algorytmach indywidualne konta są dostosowane do potrzeb użytkowników. Co więcej, broker zapewnia szeroką gamę artykułów, webinarów i seminariów, które nauczą nowych inwestorów, jak korzystać z najskuteczniejszych strategii handlowych i rozumieć rynki oraz przewidywać ruchy cen.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Status Markets

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Status Markets

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Status Markets

Oficjalna strona statusmarkets.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Status Markets to oszustwo?

Należy pamiętać, że inwestycja na giełdzie wiąże się z ryzykiem, ale wielu osobom udaje się zarobić ogromne pieniądze.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak, Status Markets daje taką możliwość.

💰 Jak zacząć?

Handlowanie na giełdzie jest proste. Wystarczy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Status Markets

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Ocena

  5

  Dobrze opisujesz każdy powinien zdawać sobie sprawę że może stracić wszystkie swoje zainwestowane pieniądze a gdy z trasą z własnej winy opisują że to broker jest oszustem .

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *