Speed Cash Logowanie

Logowanie w serwisie nie jest możliwe, ponieważ firma nie daje możliwości założenia konta dla osób fizycznych.

speed cash logowanie


Pożyczka w Speed Cash

speed cash zaloguj

Warunki pożyczki w Speed Cash

Kwota 30000 zł do 1 000 000 zł
 Termin od 3 miesięcy do 10 lat
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat


O firmie Speed Cash

Speed Cash to szeroko zakrojony program pożyczkowy prowadzony przez spółkę z o.o. Speed Cash Polska z siedzibą w Warszawie. Propozycje firmy ukierunkowane są na różnego rodzaju wymagania pożyczkobiorców. Docelową grupą poszukiwaną przez instytucje pozabankową są przedsiębiorcy, osoby wpisane w rejestrach BIK oraz klienci, którym bank odmówił udzielenia kredytu.

Speed Cash jest polską firmą pożyczkową stworzoną przez specjalistów, prawników oraz analityków z branży finansowej. Oferty dostosowane są do indywidualnych potrzeb pożyczkobiorców. Instytucja specjalizuje się w bezpiecznych pożyczkach pozabankowych pod zastaw: nieruchomości, samochodu, działki bądź firmy. Dzięki temu osoba zainteresowana może uniknąć zbędnych kosztów związanych z egzekucjami windykacyjnymi oraz komorniczymi.

Firma cieszy się ogromną popularnością, sporym zaufaniem, a także dobrymi opiniami partnerów. Program pożyczkowo – naprawczy to jeden z najbardziej kreatywnych ofert w sektorze pozabankowym. Ponadto serwis internetowy firmy w sposób przejrzysty udostępnia wszelkie potrzebne informacje o sposobie wnioskowania, o rodzaju wymaganych dokumentów oraz zaświadczeń, a także o kosztach zobowiązań.

Plan kredytowy jest niezwykle obszerny, opiera się na stabilnym systemie przewidującym wiele ciekawych możliwości, między innymi oddłużanie nieruchomości, faktoring bądź pożyczka konsolidacyjna. Firma aktywnie reklamuje swoją działalność poprzez różnorodne akcje marketingowe, na przykład okazjonalne konkursy czy programy lojalnościowe.

Oferty pożyczek w Speed Cash

Pożyczki oferowane przez Speed Cash wyróżniają się ograniczonym prawem rzeczowym. Oznacza to, że podczas podpisywania umowy, mogą pojawić się pytania o sumę oraz cel kredytu. Równie istotna jest historia kredytowa, a także sytuacja finansowa. Dzięki takim informacjom firma dopasuje idealny program.

Klient może pożyczyć 30 tysięcy złotych do 10 milionów złotych na maksymalnie 10 lat. Przy większych sumach wnioski rozpatruje się indywidualnie.

Pożyczki Speed Cash dla osób prywatnych:

 1. Oddłużanie nieruchomości – firma odkupuje zadłużoną nieruchomość, której bank nie chce skredytować ze względu na długi
 2. Nieruchomości za gotówkę – 70 procent wartości rynkowej (nieruchomość może być obarczona wpisem komorniczym)
 3. Pożyczki pomostowe – dla osób, które potrzebują pieniędzy na rozwój inwestycji, lecz nie mogą skorzystać z kredytu w banku
 4. Pożyczka na dowolny cel – szybki przelew gotówkowy. Następuje w ciągu 24 godzin od złożenia dokumentów (zabezpieczeniem jest nieruchomość)
 5. Pożyczka konsolidacyjna – pomaga uregulować zobowiązania i scalić je w jedną oprocentowaną pożyczkę

Pożyczki Speed Cash dla firm:

 1. Leasing zwrotny nieruchomości – sprzedaż posiadłości oraz zawarcie umowy na czas określony. Warto zaznaczyć, że klient w dalszym ciągu jest jedynym użytkownikiem nieruchomości, ponadto zyskuje zamrożone środki.
 2. Emisja obligacji korporacyjnych – długoterminowe finansowanie firmy
 3. Faktoring – dla przedsiębiorstw wystawiających faktury z odroczonym terminem płatności. Klient otrzymuje gotówkę, dzięki czemu zostaje zlikwidowany problem zatorów płatniczych w firmie
 4. Pożyczka operacyjna – finansowanie bieżącej działalności danego przedsiębiorstwa. Przelew następuje w ciągu 24 godzin
 5. Pożyczka inwestycyjna – dla klientów planujących rozwój własnej firmy (zabezpieczenie: nieruchomość, działka, pole rolne lub udziały)
 6. Pożyczki dla startupów – pomoc finansowa dla osób, którym brakuje pieniędzy, a założyły już swoją działalność gospodarczą i mają dobry pomysł na biznes (zabezpieczenie: nieruchomość w miejscowości powyżej 20 tysięcy mieszkańców bądź miejsce atrakcyjne dla turystów)

Wnioskowanie pożyczki w Speed Cash

Należy zarejestrować się na stronie firmy, naciskając przycisk Złóż wniosek, znajdujący się w prawym, górnym rogu. Następnie osoba zainteresowana zobowiązana jest podać prawdziwe dane, takie jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres e – mail, wraz z kwotą pożyczki (minimum 30 tysięcy złotych). Wniosek można także złożyć w siedzibie instytucji w Warszawie lub telefonicznie z doradcą kredytowym.

Po wstępnej analizie wniosku instytucja w ciągu 24 godzin skontaktuje się z pożyczkobiorcą w celu poinformowania go o dokumentach i formalnościach niezbędnych do uzyskania kredytu. Kolejno wnioskodawca podpisuje umowę, ustalając dogodne dla siebie zabezpieczenie z notariuszem firmy. Środki zostają przelane na konto klienta po zakończeniu wspomnianych procedur.

Wymagania uzyskania pożyczki w Speed Cash

Wnioskować o pożyczkę może każdy, kto posiada obywatelstwo polskie i dowód osobisty, ma ukończone 18 lat, posiada nieruchomość lub samochód pod zastaw, prowadzi działalność gospodarczą oraz posiada niezbędne dokumenty, a także zaświadczenia w zależności od wybranej oferty firmy.

Warto pamiętać, że przedłużenie okresu spłaty nie jest możliwe, zaś ostatnia rata jest tak zwaną ratą balonową i to w niej zawiera się niemalże cały kapitał kredytu. W przypadku niespłacenia pożyczki Speed Cash może naliczać karne odsetki (14 procent w skali roku), prowadzić czynności upominawcze, windykacyjne bądź dochodzić należności drogą sądową, podczas których klient zostaje obciążony kosztami. Ponadto firma Speed Cash ma prawo zająć zastawianą nieruchomość, samochód, dzieło sztuki bądź majątek przedsiębiorstwa.

Zalety Speed Cash

 • Długi okres spłaty
 • Wysokie kwoty pożyczki
 • Sprawnie działające biuro obsługi klienta

Wady Speed Cash

 • Brak darmowej pożyczki

Kontakt Speed Cash

Oficjalna strona speedcashpolska.pl
 Adres ul. Mazowiecka 9, 00-052 Warszawa
 Telefon 22 313 19 62
 Adres e- mail kontakt@speedcashpolska.pl

Opinie o firmie Speed Cash

30 000,00 zł - 1 000 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *