SolCredit Logowanie

Logowanie w serwisie SolCredit przebiega bardzo szybko. Aby to uczynić, należy kliknąć żółty button z napisem “Zaloguj się”, który znajduje się na górze strony.

Zostanie wysunięty panel logowania, gdzie wpisujemy adres e-mail oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji. Potwierdzamy dane przyciskiem “Zaloguj się”.

solcredit logowanie


Pożyczka w SolCredit

solcredit login

Warunki pożyczki w SolCredit

Kwota 100 zł – 5000 zł
 Termin od 91 do 120 dni
 RRSO Od 0.00 % do 1009.48 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie SolCredit

Solcredit.pl nie jest typową firmą pożyczkową i nie udziela pożyczek. Pełni funkcję pośrednika finansowego i ma za zadanie reprezentować i współpracować z najlepszymi i największymi pożyczkodawcami. Oferuje profesjonalną pomoc w wyszukiwaniu pożyczek online. Za  pomocą porównywarki, klient otrzymuje propozycje pożyczek tzw. chwilówek, jak również pożyczek ratalnych oferowanych przez instytucje pozabankowe.

Pożyczkobiorca sam wybiera ofertę odpowiednią dla siebie i swoich możliwości finansowych. Dzięki współpracy z wieloma firmami pożyczkowymi pomoc finansową mogą uzyskać zadłużeni i wpisani do baz rejestrów konsumenci.

Siedziba firmy znajduje się w Toom-Kooli1, Tallinn-Estonia

Oferty pożyczek w SolCredit

Firma SolCredit wyszukuje dostępne na rynku pożyczki w kwotach od 100 zł do 5000 zł. Oferty są zróżnicowane i zależne od danej firmy pożyczkowej.

Wnioskowanie pożyczki w SolCredit

Procedurę złożenia wniosku pożyczkobiorca rozpoczyna od ustawienia kwoty i czasu spłaty zobowiązania na znajdującym się na stronie internetowej firmy kalkulatorze pożyczkowym. Informacje o całkowitych kosztach klient uzyska dopiero po wybraniu oferty u konkretnego pożyczkodawcy. Do wypełnienia wniosku pożyczkobiorca potrzebuje takie dane jak: imię i nazwisko, numer PESEL i numer dowodu osobistego, aktualny adres zamieszkania, charakter zatrudnienia i miejsce pracy, wysokość dochodów i sumę miesięcznych wydatków. Klient powinien również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i  na przekazywanie ich do firm pożyczkowych.

Następnie Solcredit.pl wybierze najlepszą ofertę pasującą do kryteriów wybranych przez wnioskującego, a po jej akceptacji, zostanie on przekierowany bezpośrednio do wybranego pożyczkodawcy. Kolejny krok procesu wnioskowania to weryfikacja tożsamości klienta za pomocą przelewu na rachunek pożyczkodawcy lub za pomocą aplikacji.

Po pozytywnej weryfikacji klient, najczęściej SMS-em lub wiadomością e-mail, otrzymuje informacje o fakcie otrzymania pożyczki i po zaakceptowaniu warunków podpisuje umowę drogą elektroniczną. Czas wypłaty pożyczonych pieniędzy uzależniony jest od  pożyczkodawcy, z którym klient podpisał umowę. Niektóre instytucje pożyczkowe udostępniają opcje czeku GIRO.

Solcredit.pl nie sprawdza pożyczkobiorcy w bazie danych rejestrów dłużników, prawo takie ma jednak firma, którą klient wybrał na pożyczkodawcę i podpisał z nią umowę. Są sprawdzane takie bazy jak:

 • Biuro Informacji Kredytowej (BIK)
 • Krajowy Rejestr Długów (KRD)
 • Rejestr Dłużników ERIF
 • BIG InfoMonitor
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG)
 • Rejestr Związków Banków Polskich
 • Wewnętrzne rejestry instytucji poza bankowych – CREDIT CHECK, EUCB.

Po spłaceniu zobowiązania firmie pożyczkowej klient ma możliwość uzyskania kolejnego wsparcia finansowego. Zrobić to może poprzez swoje konto, które to powinien założyć przy pierwszym wnioskowaniu o pożyczkę poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

W razie gdy pożyczkobiorca będzie miał problemy ze spłatą zobowiązania, obowiązkiem jego jest bezpośredni kontakt z firmą, z którą podpisał umowę pożyczkową. Firma, w ramach wsparcia klienta, zaproponuje przedłużenia okresu spłaty zobowiązania lub jego refinansowanie (spłacenie obecnego zadłużenia nową pożyczką) Skutkiem niespłacalności zobowiązania przez klienta będą działania firmy takie jak:

 • Naliczaniem karnych odsetek już od pierwszego dnia opóźnienia
 • Wezwania do zapłaty poprzez listy, SMSy, maile
 • Sprzedanie długu firmie windykacyjnej
 • Złożenia pozwu do sądu z przeniesieniem kosztów sądowych na pożyczkobiorcę
 • Skierowaniem sprawy do komornika
 • Wpisaniu danych do baz rejestrów dłużników

Wymagania uzyskania pożyczki w SolCredit

Klienci korzystający z usług Solcredit.pl powinni być pełnoletni. Dodatkowo muszą być obywatelami Polski, legitymować się dowodem osobistym, posiadać polski adres zamieszkania, mieć zdolność do czynności prawnych, mieć zatrudnienie, konto w banku z dostępem do bankowości elektronicznej, brak jakichkolwiek długów.

Do kontaktu z pożyczkodawcą, klient powinien posiadać aktualny numer telefonu oraz adres e – mail.

Zalety SolCredit

 • Stabilna europejska firma
 • Minimalny wiek 18 lat
 • Formalności 100 % online
 • Szybki proces wnioskowania

Wady SolCredit

 • Pośrednik finansowy
 • Szczegółowe informacje osobiste

Kontakt SolCredit

Oficjalna strona solcredit.pl
 Adres Toom-Kooli 1, Tallinn, 10130, Estonia
 Telefon
 Adres e- mail info@solcredit.pl

Opinie o firmie SolCredit

100,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *