Soho Credit Logowanie

 

Logowanie w Soho Credit jest bardzo proste. Wystarczy wpisać swój login oraz hasło w pasku w prawym górnym rogu strony i potwierdzić przyciskiem “Zaloguj”.

soho credit logowanie


Pożyczka w Soho Credit

soho credit login

Warunki pożyczki w Soho Credit

Kwota 100 zł – 4000 zł
 Termin od 1 do 30 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 76 lat


O firmie Soho Credit

Firma  Soho Credit należy do spółki Rapid Finance Sp.z o.o., która działa na polskim rynku od 2012 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie na ulicy Postępu 12A. Soho Credit zaliczamy do instytucji oferującej chwilówki, czyli krótkoterminowe pożyczki na niezbyt duże sumy pieniędzy. Dla pierwszych klientów firma stworzyła promocję, czyli darmową, pierwszą pożyczkę w wysokości od 100 do 1000 zł. Pożyczone pieniądze trzeba oddać w ciągu 30 dni. – Uwaga! Obecnie oferta nieaktualna!

Klient przy podpisywaniu umowy będzie miał do czynienia z niebywałą klasą i zawodowstwem, jaką oferują pracownicy firmy, a warunki umowy każdej pożyczki są dla pożyczkobiorcy bardzo korzystne a  formalności minimalne. Na stronie firmy, dzięki kalkulatorowi, można dokładnie wyliczyć jakie koszta poniesiemy z daną pożyczką.

W trosce o swoich klientów instytucja wypuściła film, dzięki któremu każdy klient z łatwością przejdzie proces rejestracji i złożenia wniosku.

Oferty pożyczek w Soho Credit

Pierwszą pożyczkę firma udziela całkowicie za darmo, bez dodatkowych opłat. Pożyczkobiorca może starać się już o 100 zł, ale maksymalnie tylko o 1000 zł. Termin spłaty pożyczki z całkowitymi kosztami i prowizjami to minimalnie 1 dzień a maksymalnie 30 dni.

Każda kolejna pożyczka, daje klientowi możliwość uzyskania większej kwoty pieniężnej, do dyspozycji pożyczkobiorcy jest już kwota od 1000 do 4000 zł (kwota rosnąca o 50 zł). Firma oferuje swoim klientom szczególnie niskie koszty przy staraniu się o kolejną pożyczkę. Wszystkie opłaty są szczegółowo i przejrzyście przedstawiane każdemu klientowi, jeszcze przed ostatecznym złożeniem wniosku.

Niestety nie nie ma możliwości przedłużenia spłaty pożyczki, firma wymaga płacenia rat na czas. Dzięki szybkiemu procesowi weryfikacji pożyczona gotówka może trafić na konto klienta w ciągu 15 minut.

Wnioskowanie pożyczki w Soho Credit

Aby otrzymać pożyczkę, konieczna jest rejestracja na stronie internetowej firmy Soho Credit. Pożyczkobiorca po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego, zobowiązuje się przesłania 0,01 z konta osobistego. Celem tego działania jest potwierdzenie numeru bankowego oraz imienia i nazwiska osoby ubiegającej się o pożyczkę. Na to konto bankowe klient otrzyma pożyczone pieniądze.

Wnioski rozpatrywane są w wyjątkowo dogodnych porach, pracownicy firmy są do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 rano do 22.00 wieczorem. Po rozpatrzeniu wniosku pracownik firmy kontaktuje się z klientem telefonicznie i  weryfikuje wszystkie dane. Decyzję, czy pożyczka została przyznana, klient otrzymuje SMS-em na podany wcześniej numer w formularzu rejestracji.

Wnioskodawca w tym samym czasie może otrzymać tylko jedną pożyczkę.

Wymagania uzyskania pożyczki w Soho Credit

Aby otrzymać pożyczkę w Soho Credit,  pożyczkobiorca (obywatel Polski) musi mieć nie mniej niż 20 lat i nie więcej niż 76 lat, więc starać się o nią może większość studentów, osoby pracujące i część emerytów. Wymagany jest również stały adres zameldowania i zamieszkanie na terytorium Polski oraz dostęp do telefonu komórkowego.

Ogromną zaletą jest fakt, iż firma nie wymaga od swoich potencjalnych klientów dokumentów potwierdzających zatrudnienie oraz żadnych zaświadczeń przedstawiających wysokość otrzymywanych comiesięcznych dochodów. Instytucja sprawdza potencjalnego klienta w bazach: Krajowego Rejestru Długów (KRD, Infomonitorze, Biurze Informacji Gospodarczej (ERIF BIG). Firma posiada konta bankowe, więc jeśli osoba starająca się o pożyczkę posiada konto w Alior Bank, PKO BP, PEKAO SA, mBank czy Millennium Bank szansa na otrzymanie jeszcze szybciej gotówki wzrasta.

Zalety Soho Credit

  • Minimum formalności
  • Pierwsza pożyczka za darmo (do 1000 zł)
  • Możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania
  • Długie godziny pracy infolinii

Wady Soho Credit

  • Niska kwota pierwszej darmowej pożyczki (do 1000 zł)
  • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników

Kontakt Soho Credit

Oficjalna strona sohocredit.pl
 Adres Postępu 18A, 02-676 Warszawa
 Telefon 22 26 68 302
 Adres e- mail info@sohocredit.pl

Opinie o firmie Soho Credit

100,00 zł - 4000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *