SMS Kredyt Logowanie

Serwis nie daje możliwości zakładania konta oraz logowania.

sms kredyt logowanie


Pożyczka w SMS Kredyt

sms kredyt zaloguj

Warunki pożyczki w SMS Kredyt

Kwota 1000 zł – 7000 zł
 Termin od 3 do 30 miesięcy
 RRSO Maksymalnie 538.05 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 80 lat


O firmie SMS Kredyt

Firma SMS Kredyt jest spółką z ponad 10 – cio letnim doświadczeniem w udzielaniu pożyczek zarówno w stacjonarnych biurach kredytowych jak i poprzez internet. Swoje doświadczenie opiera na umowach z osobami fizycznymi, a także współpracując z innymi biurami kredytowymi w całej Polsce.

SMS Kredyt to polska spółka z polskim kapitałem wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, który prowadzi KNF. Firma posiada tytuł członka Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. To wszystko składa się na wiarygodność instytucji, ale także na to, że każdy klient może złożyć wniosek do Komisji Etyki ZPF w sytuacji, gdy jego prawa zostały naruszone. Firma jest też dumnym posiadaczem certyfikatu: Odpowiedzialny Pożyczkodawca – co świadczy o tym, iż spółka działa zgodnie z prawem i w ramach jego przepisów oraz mając na względzie etyczne zasady funkcjonowania instytucji typu finansowego.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Oferty pożyczek w SMS Kredyt

Spółka kieruje swoje możliwości finansowe do osób, które ukończyły 20 rok życia i mają nie więcej jak 80 lat. Firma SMS Kredyt posiada w swojej ofercie sporo sezonowych możliwości i propozycji np.: pożyczka na wyjazd, na wakacje, na urlop, na dobry prezent czy niezapomnianą niespodziankę dla kogoś bliskiego. Podczas wnioskowania o pożyczkę, pracownik biura obsługi klienta informuje klienta o stopach procentowych oraz o RRSO, jakie odpowiada danej kwocie pożyczki przy określonym terminie spłaty. Wnioskodawca jest oczywiście zobligowany do przestrzegania terminów spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych, które wynoszą od 3 do 30 miesięcy.

Wnioskowanie pożyczki w SMS Kredyt

W celu rozpoczęcia procedury przyznawania pożyczki za pomocą wskaźników na stronie należy wybrać kwotę, jaka nas interesuje oraz okres jej spłaty. Strona firmy jest tak skonstruowana, aby system automatycznie podawał koszty całej pożyczki, co pomoże z wizualizować realną kwotę całego zobowiązania do spłaty. Wybrane przez nas parametry zostaną poddane procesowi weryfikacji za pomocą wypełnionego wniosku, w którym podajemy między innymi numer telefonu, aby firma miała możliwość poinformowania nas o decyzji rozpoznania.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pracownik biura obsługi klienta, który działa z należytą starannością o dobro zarówno firmy jak i zadowolonego klienta, skontaktuje się z osobą zainteresowaną pożyczką, aby pomóc w wypełnieniu umowy. Następnie owy dokument za pośrednictwem kuriera jest wysyłany na wskazany adres w formularzu. Środki pieniężna są kierowane na konto klienta po odebraniu podpisanego egzemplarza umowy o pożyczkę.

Wymagania uzyskania pożyczki w SMS Kredyt

Warunkiem niezbędnym jest posiadanie numeru PESEL, a zatem przede wszystkim ofertą są objęci obywatele Polski, posiadający stałe źródło dochodu takie jak: umowa o pracę na czas określony, nieokreślony czy na zastępstwo, może być również umowa o zlecenie i o dzieło. Także akceptowalna jest renta na czas określony czy nieokreślony, emerytura. Brane są także pod uwagę środki z własnej działalności gospodarczej czy posiadanego gospodarstwa rolnego.

Absolutnie nie mogą być to środki z takich źródeł jak: przyznane świadczenia społeczne w postaci zasiłku 500+, renta socjalna wypłacana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, wszelkiego rodzaju zasiłki dla bezrobotnych czy wychowawcze, opiekuńcze. Niestety także przychód uzyskany z tytułu odbywanego stażu, na który kieruje Urząd Pracy oraz stypendia socjalne, naukowe.

Także umowy zawierane z firmami spoza granic naszego kraju nie są dla SMS Kredyt gwarantem wypłacalności klienta jak i również dochód pochodzący z wynajmu własnej nieruchomości.

Zalety SMS Kredyt

  • Wysoka górna granica wieku
  • Dwie możliwości wypłaty pieniędzy (konto bankowe, czek GIRO)
  • Długi okres spłaty

Wady SMS Kredyt

  • Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty

Kontakt SMS Kredyt

Oficjalna strona smskredyt.pl
 Adres ul. Świętego Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
 Telefon 71 719 33 33
 Adres e- mail smskredyt@smskredyt.pl

Opinie o firmie SMS Kredyt

1000,00 zł - 7000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *