Smartney Logowanie

Logowanie na stronie smartney.pl jest bardzo proste. Wystarczy przejść do strefy klienta (prawy górny róg), po czym zostaniemy przekierowani do panelu logowania, gdzie podajemy swój adres e-mail lub numer klienta z umowy oraz hasło, które ustawiliśmy podczas rejestracji. Następnie klikamy “Dalej”.

Gotowe!

smartney login


Pożyczka w Smartney

smartney logowanie

Warunki pożyczki w Smartney

Kwota 1000 zł – 60000 zł
 Termin Od 12 do 60 mies.
 RRSO Od 14,69 % do 32,34 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 25 do 70 lat


O firmie Smartney

Smartney to kolejna marka znanej międzynarodowej spółki Oney Bank, która specjalizuje się w produktach finansowych od 35 lat, a swoją siedzibę ma w 11 krajach świata. Liczba obsługiwanych klientów wynosi niecałe 8 mln konsumentów. W Polsce zasłynęła dzięki połączeniu tradycyjnej bankowości z uproszczonym systemem ubiegania się o kredyt konsumencki. Liczne opinie nabywców głoszą, że jest to firma godna uwagi.

Smartney specjalizuje się w pożyczkach w wysokich kwotach (do 60 tys. zł) z długim terminem spłaty – do 5 lat – dostępnym bez zbędnych formalności. Cały proces wnioskowania przebiega online. Należy wspomnieć, że firma udziela pożyczek osobom w przedziale wiekowym od 25 do 70 lat, które dodatkowo posiadają rachunek bankowy. Po dokonaniu analizy zdolności kredytowej klienta pieniądze wpływają na konto poprzez pośrednictwo systemu DotPay w przeciągu nawet 30 minut.

Oferty pożyczek w Smartney

Smartney w swojej ofercie operuje kwotami w wysokości od 1 000 zł do nawet 60 000 zł. Czas, jaki pożyczkobiorca ma na spłacenie zobowiązania, trwa od 12 miesięcy do maksymalnie 5 lat. Oferty dotyczą zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw.

Pożyczkodawca jawnie informuje o wysokości rat i RRSO. Na ich głównej stronie widnieje wirtualny kalkulator, który w bardzo przejrzysty sposób pozwala poznać wysokość oprocentowania, jak i wysokość raty. Cały proces odbywa się online, co umożliwia wzięcie pożyczki bez wychodzenia z domu.

Wnioskowanie pożyczki w Smartney

Dzięki prostemu i przejrzystemu systemowi oraz zastosowaniu najnowszych technologicznych rozwiązań, wzięcie pożyczki w Smartney nie powinno stanowić żadnego problemu. Jedynym potrzebnym dokumentem będzie nasz dowód osobisty. Na samym początku za pomocą suwaków w kalkulatorze na oficjalnej stronie instytucji ustawiamy kwotę, która nas interesuje oraz termin jej spłaty. Następnie uzupełniamy wniosek naszymi danymi osobowymi. W tym celu potrzebny będzie aktualny dowód osobisty.

Kolejno zostaniemy poproszeni o udowodnienie swojej wypłacalności. Jedną z metod na to, by firma mogła zweryfikować naszą zdolność kredytową, jest zgoda na sprawdzenie naszej historii w rejestrach dłużników. Jest to w pełni bezpieczne i legalne. Dostęp do tych danych posiadają banki oraz firmy kredytowe. Po wysłaniu gotowego wniosku należy zaczekać na wiadomość o przyznaniu pożyczki. W przeciągu 30 minut pieniądze powinny wpłynąć na nasze konto.

Podsumowując w 3 krokach:

 1. Złożenie wniosku online na oficjalnej stronie Smartney
 2. Weryfikacja wniosku przez pożyczkodawcę
 3. Wysyłka pieniędzy na nasze konto bankowe (po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku)

Wymagania uzyskania pożyczki w Smartney

Aby otrzymać pożyczkę w Smartney, należy spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest obywatelstwo polskie oraz aktualny dowód osobisty. Wymagane jest również ukończenie 25 roku życia, natomiast nasz wiek nie może przekraczać 70 lat. W formularzu musimy podać swój pesel oraz aktualny numer telefonu. Niezbędna będzie również nasza zgodna na skontrolowanie posiadanej przez nas zdolności kredytowej np. poprzez sprawdzenie naszych danych w historii w rejestrach dłużników.

Oprócz spełnienia powyższych warunków potrzebne będzie również posiadanie konta bankowego, do którego będzie przypisana pożyczka. Jeżeli spełnimy powyższe wymogi, możemy ubiegać się o wzięcie pożyczki.

Zalety Smartney

 • Minimum formalności
 • Długi okres spłaty pożyczki
 • Nie ma obowiązku poręczenia
 • Błyskawiczna weryfikacja tożsamości

Wady Smartney

 • Weryfikacja danych klienta w bazie dłużników
 • Niski próg maksymalnego wieku (do 70 lat)

Kontakt Smartney

Oficjalna strona smartney.pl
 Adres ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa
 Telefon 22 528 88 88
 Adres e- mail kontakt@smartney.pl

Opinie o firmie Smartney

1000,00 zł - 60 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Smartney to bardzo ciekawa firma. Wprawdzie nie jest tak znana jak firm na literę V czy W, ale mimo to, posiada coraz to większe grono zadowolonych klientów i do tego grona dołączam również i ja 🙂 Dostałem szybką pożyczkę w kwocie 2500 zł. Miła i pomocna obsługa sprawiła, że zanim się obejrzałem a cała procedura została załatwiona. Co do warunków, to sa one jasno określone i nie ma tu żadnej ściemy. Moja ocena to 5/5 we wszystkich kategoriach. Z czystym sumieniem mogę polecić Smartney.

  Odpowiedz
 2. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Również jestem zadolowona z firmy Smartney. Szybka wypłata środków, przyjazny support i przejrzyste warunki umowy. Nie można tu mówić absolutnie o jakiejś ściemie. Polecam z całego serca

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *