Smart Pożyczka Logowanie

 

Logowanie w Smart Pożyczka jest intuicyjne i proste. Wystarczy kliknąć żółty przycisk z napisem “Zaloguj się”, a następnie pojawi nam się okno logowania, gdzie podajemy swój PESEL oraz hasło, które podaliśmy podczas rejestracji. Potwierdzamy dane, klikając “Zaloguj się”.

Gotowe! Zostaliśmy zalogowani do smartpozyczka.pl

smart pożyczka login


Pożyczka w Smart Pożyczka

smart pożyczka logowanie

Warunki pożyczki w Smart Pożyczka

Kwota 200 zł – 7000 zł
 Termin od 7 do 30 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 3000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 19 do 73 lat


O firmie Smart Pożyczka

Smart Pożyczka to firma spółki Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku. Kapitał zakładowy Smart Pożyczka wynosi aż 1 500 000 zł. Spółka działa na wielu zagranicznych rynkach m.in.: w Litwie, Łotwie, Czechach, Rosji czy nawet w Wietnamie i Filipinach. W planach jest poszerzanie swojej działalności o kolejne rynki.

W Polsce firma istnieje od 8 lat i stale powiększa grono zadowolonych klientów, którzy regularnie powracają po kolejne pożyczki. Świadczy to, o profesjonalizmie i bezpieczeństwie transakcji. Aventus Group Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Ponadto przestrzega “Zasad Dobrych Praktyk” przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym w Polsce.

Firma posiada na swoim koncie wiele cennych nagród np. Certyfikat „Rzetelna Firma” czy Godło „Instytucja Pożyczkowa Roku 2016”.  Smart Pożyczka stale współpracuje z Uniwersytetem Białostockim oraz wspiera fundacje i stowarzyszenia m.in. Szlachetna paczka czy Wspólna Nadzieja.

Oferty pożyczek w Smart Pożyczka

Smart Pożyczka przygotowała specjalną ofertą dla nowych klientów, czyli dla osób, które po raz pierwszy skorzystają z jej usług. Jest to darmowa pożyczka na maksymalną kwotę 3000 zł. Termin spłaty waha się między 10 a 30 dni.

Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, aby pożyczka była zwolniona z jakichkolwiek opłat, jest jej terminowa spłata. Stali klienci mogą skorzystać z pożyczki na maksymalną kwotę 7000 zł, ale jest pewien kruczek. Możliwość wzięcia takiej sumy jest stopniowo odblokowywana, dlatego, aby otrzymać maksymalną kwotę, należy skorzystać z ośmiu pożyczek. Dopiero za dziewiątym razem odblokowywana jest  kwota 7000 zł. Jeśli chodzi o termin spłaty to mamy do wyboru następujące opcje:

 • 10 dni
 • 15 dni
 • 20 dni
 • 25 dni
 • 30 dni

Firma posiada ciekawą ofertę, która wyróżnia się na tle innych tego typu firm. Warto skorzystać z oferty jeśli nie braliśmy jeszcze żadnej pożyczki, bowiem nie będziemy ponosili związanych z tym kosztów. Firma daje możliwość spłaty zobowiązania przed końcem jej terminu. W tym przypadku należy  zalogować się na nasze konto w banku, uzupełnić dane przelewu oraz zatwierdzić transfer środków.

Potwierdzenie otrzymania pieniędzy przez firmę otrzymamy drogą sms – ową. Smart Pożyczka daje również możliwość refinansowania pożyczki. Dzięki temu możesz przesunąć termin spłaty pożyczki o kolejny okres, tak aby mieć więcej czasu na jej pełną spłatę. Trzeba jednak pamiętać, że zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami.

Wnioskowanie pożyczki w Smart Pożyczka

Składanie wniosku może się odbyć za pomocą każdego urządzenia z dostępem do internetu. Cały proces przebiega online. Nie musimy fizycznie odwiedzać siedziby firmy, aby móc ubiegać się o pożyczkę. Jest to spore ułatwienie dla wszystkich chcących szybko zdobyć pieniądze. Pierwszym etapem, jaki należy spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę, jest wybranie kwoty i terminu spłaty za pomocą suwaka na głównej stronie firmy.

Automatyczny kalkulator wyliczy nam koszty związane z wybraną ofertą. Dzięki temu będziemy mogli szybciej podjąć decyzję, albo wybrać tą najodpowiedniejszą dla siebie. Kolejnym etapem jest wypełnienie wniosku. Po ukończeniu należy zaczekać na decyzję firmy. Jeśli będzie ona pozytywna, to wkrótce na naszym koncie pojawią się pieniądze.

Wymagania uzyskania pożyczki w Smart Pożyczka

 1. Dowód osobisty
 2. Numer telefonu
 3. Konto bankowe
 4. Adres e – mail
 5. Minimum 19 a maksimum 73 lata
 6. Stałe miejsce zameldowania
 7. Brak niespłaconych zobowiązań
 8. Polskie obywatelstwo

Zalety Smart Pożyczka

 • Pierwsza pożyczka za darmo (do 3000 zł)
 • Wysoka kwota pierwszej darmowej pożyczki (do 3000 zł)
 • Minimum formalności
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty

Wady Smart Pożyczka

 • Wysokie koszty refinansowania
 • Maksymalna kwota pożyczki dostępna dopiero za dziewiątą pożyczką

Kontakt Smart Pożyczka

Oficjalna strona smartpozyczka.pl
 Adres Ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok
 Telefon 85 871 00 49
 Adres e- mail info@smartpozyczka.pl​​​​​​​

Opinie o firmie Smart Pożyczka

200,00 zł - 7000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  2.5

  Przejrzystość warunków

  2.5

  Jakość obsługi

  2.5

  Ja mogę wszystkim polecić firmę Szybka Gotówka. Jest po prostu błyskawicznie szybka i bardzo bezpieczna, korzystam od lat więc mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *