Sloan Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Sloan, wystarczy wejść na stronę główną firmy i  po prawej stronie pod napisem “Logowanie” wpisać swój numer PESEL oraz hasło, a następnie potwierdzić wpisane dane przyciskiem “Zaloguj się”.

sloan logowanie


Pożyczka w Sloan

sloan login

Warunki pożyczki w Sloan

Kwota 100 zł – 5000 zł
 Termin od 15 do 365 dni
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 21 do 65 lat


O firmie Sloan

Firma Sloan nie jest samoistnie działającym podmiotem, jego właścicielem bowiem jest Nordecum – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, której kapitał zakładowy wynosi 500 000 zł.

Instytucja Sloan oferuje natychmiastowe pożyczki przez internet dla osób, które ukończyły 21 lat.

Całość procedury ubiegania się o pieniądze jak i szeroko pojęty kontakt z firmą odbywa się internetowo, bez wychodzenia z domu. Również w prosty i szybki sposób zostają przelane  środki pieniężne.

Oferty pożyczek w Sloan

Oferta Sloan skierowana jest, jak wyżej wspomniano, do osób od 21 roku życia a górną granicą jest wiek 65 lat. Okres spłaty wynosi od 15 do 365 dni a pierwsze zobowiązanie, jakie jesteśmy w staniu uzyskać od firmy to kwota 1.200 zł. Sloan ceni sobie powracających klientów, dlatego następna pożyczka będzie możliwa na większą kwotę. Firma pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki temu, że Sloan korzysta z szybkich przelewów BluMedia, pieniądze przelewane są na dowolnie wskazane konto bankowe praktycznie natychmiastowo.

Każda osoba ubiegająca się o przyznanie określonej kwoty pożyczki jest sprawdzana w bazach BIK, KRD i BIG w celu uniknięcia udzielania zobowiązań finansowych osobom niewypłacalnym.

Wnioskowanie pożyczki w Sloan

Ubiegając się o pożyczkę, należy odwiedzić stronę firmy i wypełnić wskaźniki, które się tam znajdują. Wskazujemy sam fakt, który raz współpracujemy z tą instytucją: czy to jest pierwszy, czy kolejny. Niezbędnym elementem jest też wybór kwoty pożyczki, jaki nas interesuje oraz okresu spłaty, który może trwać do 365 dni. Automatycznie system informuje też nas, jaka kwota realnie będzie do zwrotu, co jasno precyzuje ostateczną kwotę do spłaty.

W przypadku, gdy wnioskujemy o pieniądze w firmie po raz pierwszy, będziemy zmuszeni do przedstawienia danych niezbędnych do rejestracji na stronie platformy takich jak: imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu, adres e – mail, numer i serię dokumentu stwierdzającego naszą tożsamość, adres zameldowania i adres dla korespondencji czy zamieszkania. W formularzu rejestracyjnym znajdują się także pola do ustawienia hasła dostępu do osobistego profilu.

Aby zakończyć proces wypełniania wniosku, który może mimo jasności i przejrzystości strony okazać się dla nas nużącym, należy zaakceptować zgody dotyczące m.in.: ramowej umowy pożyczki, zasad przetwarzania naszych danych osobowych w celach marketingowych. Konieczne jest też oświadczenie na temat przedstawionych przez nas danych, że są one zgodne z prawdą jak i upoważnienie do możliwości weryfikacji przez firmę Sloan do sprawdzania kredytobiorcy w bazach danych osób zalegających ze spłatą innych zobowiązań finansowych.

Przedostatnim elementem jest potwierdzenie swoich danych, poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego a dzięki możliwościom aplikacji Kontomatik możemy to uczynić jeszcze szybciej.

W sytuacji gdy weryfikacja dobiegnie końca i zostanie potwierdzona, można przejść do wypełniania wniosku o pożyczkę, który to polega na potwierdzeniu wcześniej przedstawionych danych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Sloan

Elementem niezbędnym do uzyskania pożyczki poprzez internet w firmie Sloan jest rejestracja w serwisie i podanie prawidłowych danych osobowych. Wcześniej określono wymagany wiek i tutaj należy tylko przypomnieć, iż jest to od 21 do 65 lat.

Pożyczka przyznawana jest przez internet dlatego, niezbędne podczas całego procesu jest stabilne łącze internetowe i wcześniejsze przygotowanie danych personalnych w celu prawidłowego i sprawnego wypełniania formularzu i wniosku.

Zalety Sloan

  • Dwie możliwości weryfikacji danych
  • Długi okres spłaty
  • Minimum formalności

Wady Sloan

  • Brak darmowej chwilówki

Kontakt Sloan

Oficjalna strona sloan.pl
 Adres ul. Grzybowska 4/13, 00-131 Warszawa
 Telefon 22 209 25 40
 Adres e- mail bok@sloan.pl

Opinie o firmie Sloan

100,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *