Sknerus24 Logowanie

Serwis nie posiada możliwości zakładania konta na platformie pożyczkowej, dlatego też opcja logowania nie jest możliwa.

sknerus24 logowanie


Pożyczka w Sknerus24

sknerus24 zaloguj

Warunki pożyczki w Sknerus24

Kwota Do uzgodnienia z firmą
 Termin Do uzgodnienia z firmą
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Sknerus24

Sknerus24 to agencja finansowa udzielająca szybkich pożyczek z siedzibą w Warszawie. Właścicielem firmy jest Dariusz Kuźniuk. Instytucja rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Klient może skontaktować się z doradcami od poniedziałku do piątku poprzez numer dostępny na stronie internetowej lub poprzez e – mail. Następnie pracownicy dojeżdżają do pożyczkobiorcy i udzielają kredytu.

Sknerus24 posiada certyfikaty programów Wiarygodna Firma oraz Rzetelna Firma, co potwierdza profesjonalizm i zdobyte dotychczas zaufanie klientów. Warto pamiętać, że doradcy nie weryfikują bazy dłużników BIK i BIG. Akceptują także osoby zadłużone, a nawet z egzekucjami windykacyjnymi. Zgoda współmałżonka nie jest konieczna, a wszelkie sprawy związane z pożyczką można załatwić dyskretnie i bezpiecznie.

Oferty pożyczek w Sknerus24

W celu zasięgnięcia informacji na temat oferty pożyczek na stronie internetowej firmy Sknerus24 należy skontaktować się z doradcami, bądź poprzez wspomniany e – mail: bok@sknerus24.com.pl

Instytucja nie pyta o cel pożyczkobiorcy, umożliwia także kredyty oddłużeniowe na spłatę poprzednich zobowiązań. Klient otrzymuje pieniądze nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania korzystnej weryfikacji wniosku. Warto nadmienić, że kredyty w różnych instytucjach finansowych nie przekreślają szansy na uzyskanie pożyczki, gdyż wszelkie nadsyłane formularze rozpatrywane są oddzielnie.

Wnioskowanie pożyczki w Sknerus24

Przejrzysta i łatwa w obsłudze strona internetowa firmy Sknerus24 umożliwia klientowi szybkie złożenie wniosku on-line. Pożyczkobiorca musi udostępnić instytucji prawidłowe dane, takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Pesel
 • Adres e-mail
 • Telefon
 • Kod pocztowy

Ponadto, należy wypełnić informacje dotyczące kwoty pożyczki, ilości miesięcy na spłatę, wysokości miesięcznego dochodu oraz jego rodzaj, a także potwierdzić bądź zaprzeczyć o zajęciu komorniczym. Po wypełnieniu formularza wnioskodawca musi zaakceptować regulamin i politykę prywatności.

Realizacja powyższych czynności wiąże się z przekazaniem przez agencję wniosku pożyczkodawcom, którzy mogą kontaktować się z osobą zainteresowaną. Niezmiernie zatem ważne jest podanie prawidłowego telefonu i adresu e – mail. Firma zastrzega, że dane zawarte w formularzu nie są archiwizowane, lecz niezwłocznie usuwane bądź poddawane anonimizacji. Przetwarzanie informacji ma charakter doraźny i następuje wyłącznie ze względów technicznych.

Wymagania uzyskania pożyczki w Sknerus24

Wnioskować o pożyczkę może każdy, kto:

 • Ukończył 18 lat
 • Ma polskie obywatelstwo i aktywny dowód
 • Posiada stały dochód
 • Posiada aktywny numer telefonu oraz e-mail
 • Ma zdolność do zwrotu wierzytelności powstałych w wyniku zaciągniętego kredytu w firmie Sknerus24
 • Podpisał umowę z pożyczkodawcą
 • Nie posiada innych nieregulowanych zobowiązań w Sknerus24 bądź otwartej pożyczki (na osobę przypada tylko jedna aktywna pożyczka)
 • Ma działające konto w banku

Niewątpliwą zaletą agencji Sknerus24 jest możliwość zrezygnowania z umowy pożyczkowej w ciągu 14 dni od jej podpisania. Dokument wzoru oświadczenia dostarcza pożyczkodawca (często mona go znaleźć na stronie internetowej danego podmiotu). W takim wypadku klient ma 30 dni na zwrócenie całej kwoty wraz z odsetkami naliczonymi do chwili odstąpienia od umowy.

W przypadku niespłacenia pożyczki bądź opóźnienia w spłacie instytucje pozabankowe mogą prowadzić czynności upominawcze oraz windykacyjne. Windykacja ma na celu przypomnienie kredytobiorcy o zaległościach oraz mobilizuje go do uregulowania raty w danej firmie. Windykacja odbywa się przy użyciu telefonu (rozmowa telefoniczna bądź SMS) lub osobiście. Wówczas należy zaopatrzyć się w dobrą koncepcję spłaty długu, by wypaść wiarygodnie.

Zalety Sknerus24

 • Nie sprawdza danych w rejestrach dłużników
 • Minimum formalności
 • Indywidualne podejście do każdego klienta (nawet zadłużonego)

Wady Sknerus24

 • Mało informacji na stronie internetowej firmy

Kontakt Sknerus24

Oficjalna strona sknerus24.com.pl
 Adres pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa
 Telefon 514 494 627
 Adres e- mail bok@sknerus24.com.pl

Opinie o firmie Sknerus24

5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *