Sianopomoc Logowanie

Sianopomoc nie posiada opcji zakładania konta oraz logowania.

sianopomoc logowanie


Pożyczka w Sianopomoc

sianopomoc zaloguj

Warunki pożyczki w Sianopomoc

Kwota 1000 zł – 5000 zł
 Termin Od 3 do 30 mies.
 RRSO Zmienne
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 80 lat


O firmie Sianopomoc

Sianopomoc nie jest samoistnym portalem, gdyż jego właścicielem jest Progress Finanse Group Sp. z o.o. Firma ma w planie budowanie relacji z pożyczkobiorcami, które będą długotrwałe. Sianopomoc stara się poznać potrzeby swoich klientów oraz dopasować pożyczkę do indywidualnych wymagań każdego pożyczkobiorcy dotyczących usługi finansowej.  Wnioskując o pieniądze w Sianopomoc, otrzymamy ją od firm współpracujących m.in.: LoanMe, Profi Credit, Provident, Fines.

Dzieje się tak za sprawą pośrednictwa między tymi instytucjami.

Oferty pożyczek w Sianopomoc

Kwota, o jaką można wnioskować za pośrednictwem Sianopomoc, to od 1000 zł do 5000 zł a czas spłaty wynosi od 3 do 30 miesięcy. Płatności zobowiązania finansowego, należy dokonywać co miesiąc, ale ciekawą opcją jest możliwość spłaty na Poczcie Polskiej.

Oferta pośrednika pożyczkodawcy skierowana jest do osób, które mając obywatelstwo polskie, ukończyły 20 rok życia, ale nie przekroczyły 80 roku życia. Firma nie udziela darmowej pożyczki. Uzyskaną pożyczkę można przeznaczyć  na dowolny cel np. na remont mieszkania, na naprawę sprzętu AGD czy RTV lub auta, czy po prostu na nieplanowane wydatki.

Wnioskowanie pożyczki w Sianopomoc

Jeśli jesteśmy zainteresowani zobowiązaniem finansowym  zaciągniętym za pośrednictwem firmy Sianopomoc, musimy wypełnić formularz, na który składają się dane: imię, nazwisko, PESEL, miejsce urodzenia, nazwisko panieńskie matki, stan cywilny, numer dowodu osobistego, numer telefonu kontaktowego, adres e – mail.

 

Po uzupełnieniu tych informacji przechodzimy do wskazania źródła dochodu. Dla ułatwienia firma przygotowała gotową listę, którą rozwijając, zaznaczamy nasz dochód. Mamy do wyboru między innymi:

 1. Umowę o pracę
 2. Umowa zlecenie
 3. Umowa o dzieło
 4. Spółdzielcza umowa o pracę
 5. Emerytura
 6. Renta inwalidzka
 7. Renta szkoleniowa
 8. Renta socjalna
 9. Renta rodzinna
 10. Renta strukturalna
 11. Świadczenia przedemerytalne
 12. Zasiłek
 13. Kontrakt managerski
 14. Działalność gospodarcza
 15. Gospodarstwo rolne
 16. Alimenty

Oczywiście ważna jest też kwota uzyskanego przychodu, którą wpisujemy, biorąc pod uwagę wartość netto. Po uzupełnieniu pola dotyczącego adresu zamieszkania ze wskazaniem czy jest taki sam jak zameldowania, przechodzimy do wyboru kwoty pożyczki. Sianopomoc daje możliwość swoim klientom na umieszczenie dodatkowych uwag w przygotowanym do tego celu osobnym oknie na formularzu.

Ostatnim krokiem wypełniania są zgody dotyczące: przetwarzania naszych danych, otrzymywania informacji i promocji od firmy, z których będzie można korzystać w przyszłości.

Po tak uzupełnionym wniosku i wysłaniu go następuje czas oczekiwania na kontakt ze strony pracownika biura obsługi klienta, który zadzwoni do pożyczkobiorcy w godzinach urzędowania, aby doprecyzować dane, uwzględniając zawarte uwagi. Weryfikacja następuje po około 15 minutach i podczas tego czasu instytucja dokonuje między innymi sprawdzenia klienta w bazach: Biura Informacji Gospodarczych Info Monitor, Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej, Biurze Informacji Kredytowej oraz w Rejestrze Dłużników Erif.

Po tak skrupulatnym „prześwietleniu” klienta pozostaje już tylko oczekiwanie na umowę o pożyczkę i przelew środków na wskazane konto bankowe.

Wymagania uzyskania pożyczki w Sianopomoc

Podstawowym wymogiem jest wiek pożyczkobiorcy, który wynosi od 20 do 80 lat. Następnym elementem koniecznym jest obywatelstwo polskie, posiadanie numeru PESEL i miejsce zamieszkania w kraju.

Ze względu na fakt, że Sianopomoc sprawdza swoich klientów w bazach BIK, ubiegając się o pożyczkę, należy mieć czystą historię kredytową, tzn. nie posiadać wpisu do wyżej wymienionego rejestru dłużników. Aby być wypłacalnym pożyczkobiorcą, należy również mieć stabilne i stałe źródło dochodów.

Zalety Sianopomoc

 • Ciekawa strona internetowa
 • Od 20 lat
 • Wysoka górna granica wieku (do 80 lat)
 • Długi okres spłaty

Wady Sianopomoc

 • Weryfikacja danych klienta w rejestrach dłużników
 • Pośrednik

Kontakt Sianopomoc

Oficjalna strona sianopomoc.pl
 Adres ul. Bierutowska 8A/16, 51-317 Wrocław
 Telefon 22 269 20 40
 Adres e- mail

Opinie o firmie Sianopomoc

1000,00 zł - 5000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *