Revolut Logowanie

Logowanie w Revolut

Klient, aby uzyskać dostęp do wszelkich funkcjonalności związanych z posiadaniem konta w aplikacji Revoult, musi podać w aplikacji adres e-mail i numer PIN lub wybrać logowanie poprzez odcisk palca albo za pomocą konta Google.

Firma w celu zwiększenia bezpieczeństwa konta, korzysta z uwierzytelniania 2-stopniowego na wszystkich stronach logowania oraz w przypadku płatności, dlatego za każdym razem należy wpisać kod. Kod potwierdzający wygenerowany przez system przesyłany jest za pośrednictwem wiadomości e-mail.

revolut logowanie


Karta Revolut

revolut logo

Warunki w Revolut

Możliwość zamknięcia konta Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania karty do 9 dni roboczych
Obsługa klienta w domu Nie
 Dokumenty Prawo jazdy, Dowód osobisty, paszport, pozwolenie na pracę lub pobyt na stałę
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Revolut

Karta kredytowa Revolut wraz z aplikacją to produkt brytyjskiego start-upu. Firma działa od lipca 2015 roku. Przedsiębiorstwo mieści się w Londynie. Świadczy usługi bankowe. Stworzone narzędzie służy do dokonywania płatności międzynarodowych bez ponoszenia kosztów przewalutowania (w większości przypadków).

Płatność rozliczana jest po kursie międzynarodowym – to obecnie najtańsza dostępna forma wymiany walut. Rachunki bieżące oraz szeroki wachlarz usług skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ramach kont osobistych użytkownicy otrzymują od Revolut międzynarodową kartę Visa lub Mastercard.

Nad bezpieczeństwem platformy płatniczej czuwa brytyjski nadzór finansowy Financial Conduct Authority (FCA). Firma ciągle się rozwija, główna misja to trafienie do jak największego grona odbiorców, o czym świadczy pozyskane finansowanie w wysokości 336 milionów dolarów od takich inwestorów jak między innymi:

 • Index Ventures
 • Balderton Capital
 • DST Global
 • Ribbit Capital

Oferta w Revolut

Karta Revolut dostępna jest w dwóch formatach, wirtualnym i fizycznym. Użytkownik może sam stworzyć swoją własną i niepowtarzalną kartę, wybierając kolor oraz formę (dotyczy wyłącznie karty fizycznej). Wirtualną kartę generuje się bezpłatnie. Łatwo da się ją podpiąć do telefonu dzięki Apple Pay bądź Google Pay.

Użytkownik aplikacji Revolut ma do dyspozycji wiele przydatnych usług. Założenie indywidualnego rachunku bankowego w funtach brytyjskich lub euro wiąże się z brakiem opłat za prowadzenie konta. Firma umożliwia również utworzenie 24 subkont w walutach oficjalnie wspieranych przez Revolut, między innymi:

 • Złotówki
 • Dolary amerykańskie
 • Funty brytyjskie
 • Euro
 • Baty tajlandzkie
 • Dirhamy marokańskie
 • Czeskie korony
 • Szekle izraelskie
 • Jeny japońskie
 • Węgierskie forinty

Finansami zarządza się za pomocą aplikacji. Narzędzie przypomina system bankowości elektronicznej. Klient może uzyskać pełen podgląd transakcji, historii wpłat lub wypłat, płatności, a nawet ubezpieczeń.

Transakcje wymiany walut do 5000 GBP miesięcznie albo równowartości sumy w innej walucie są bezpłatne. Potem opłata wynosi 0,5%. Warto pamiętać, że transfery tak zwane Turbo mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami (nie dotyczy Revolut Premium).

Jeśli bank odbiorcy przelewu znajduje się poza Unią Europejską bądź rachunek bankowy nie jest w euro, transakcja zostanie zawarta dzięki SWIFT, a od klienta zostanie pobrana opłata. Skrót SWIFT pochodzi od nazwy Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication. Instytucja przydziela i rejestruje kody umożliwiające identyfikację banku w Polsce i za granicą.

Podczas podróży użytkownik może wypłacać pieniądze z bankomatów do określonej kwoty bez ponoszenia prowizji.

Tradycyjną walutę da się wymienić na kilka popularnych walut cyfrowych, Bitcoin, Ethereum lub Litecoin.

W przypadku pytań nasuwających się podczas korzystania z aplikacji Revolut warto skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pośrednictwem czatu online. Czat obsługują boty, które automatycznie odpowiadają na zadane pytania. Jeśli jednak potrzebna jest pomoc pracownika z krwi i kości, wystarczy w okienko wpisać live agent.

Warto zapoznać się z szeroką ofertą i gamą pakietów na oficjalnej stronie revolut.com/pl-PL.

Zalety Revolut

 • Duża liczba walut (24)
 • Sprawny support
 • Stabilna firma

Wady Revolut

 • Limity w darmowej wersji

Kontakt Revolut

Oficjalna strona revolut.com/pl-PL
 Adres 4th Floor, 7 Westferry circus E14 4HD Londyn
 Telefon
 Adres e- mail

Opinie o firmie Revolut

5

Ocena

5.0/5

Komentarze

 1. Przez przypadek usunelem aplikacje revwolut w telefonie i nie mogę się zalogować na stare hasło numer który był przy rejestracji został zmieniony ale nie w rewolucję gdyż zapomniałem to zrobić jak mam wroc8ć do starego konta

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *