Red Bull Mobile Logowanie

Logowanie w Red Bull Mobile

Dysponowanie zawartymi umowami w Red Bull Mobile dostępne jest po wejściu na portal redbullmobile.pl i kliknięciu ikonę ludzika widniejącą w prawym, górnym rogu witryny. Klient automatycznie zostanie przeniesiony do serwisu logowania Play24. Wystarczy podać adres e-mail lub numer telefonu wraz z hasłem. Możliwość pobrania aplikacji Play24 na telefon za pośrednictwem Google Play bądź AppStore.

red bull mobile logowanie


Warunki w Red Bull Mobile

Możliwość rezygnacji  Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Oddziały stacjonarne Tak (Play)
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek


O firmie Red Bull Mobile

RedBull Mobile to międzynarodowa marka usług telefonii komórkowej. Należy do RedBull GmbH, cenionego producenta napojów energetycznych oraz organizatora największych imprez sportowych i kulturalnych na świecie. Sieć w Polsce powstała w 2011 roku jako oferta operatora Play. Grupą docelową są osoby żyjące aktywnie, na bieżąco korzystające z internetu i bez przerwy pozostające w kontakcie ze znajomymi.

Oferta w Red Bull Mobile

Oferta obejmuje telefony na kartę, jak i na abonament. Ściśle wiąże się z produktem spożywczym, do startera dołączana jest puszka napoju RedBull.

Abonament bez telefonu

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony lub na 24 miesiące. Koszt to 30 zł miesięcznie. Pakiet obejmuje do 15 Gb internetu, nielimitowane rozmowy (włącznie z numerami stacjonarnymi), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce. Niewykorzystane gigabajty przechodzą na 2 kolejne miesiące.

Abonament z telefonem

Abonent umowę zawiera na 24 miesiące. Oferta składa się z rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu do wszystkich sieci w kraju, smartfona (im wyższa cena abonamentu, tym korzystniejsza cena telefonu), a także serwisu muzycznego Tidal na 6 miesięcy bez opłat (60 milionów utworów zagranicznych i polskich artystów). Niewykorzystane gigabajty przechodzą na 2 kolejne miesiące. Dostępne warianty:

 • 10 Gb za 50 zł miesięcznie
 • 15 Gb za 70 zł miesięcznie
 • 25 Gb za 90 zł miesięcznie
 • Internet bez limitu gigabajtów za 200 zł miesięcznie, w tym smartfon za 6 zł, 4-pak RedBulla co miesiąc, powerbank lub hardcase do wyboru

W przypadku przenoszenia numeru klient dostaje nowy smartfon i rozmowy bez limitu za 0 zł przez 6 miesięcy. Ponadto konsument ma możliwość nabycia dodatkowych pakietów w ramach RedBull Mobile Siema lub RedBull Mobile Energy, które dotyczą powiększenia paczek internetu oraz minut do wszystkich sieci.

RedBull Mobile Siema na kartę

Pakiet obejmuje 5 zł na start, 29 groszy za minutę rozmowy, 19 groszy za MMS-y i 9 groszy za SMS-y do wszystkich sieci. Klient może dobrać wariant dodatkowy oferujący rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do krajowych numerów oraz bonusy w postaci darmowych paczek danych:

 • 5 dni za 5 zł wraz z 1 Gb i bonusem
 • 10 dni za 10 zł, w tym 2 Gb i bonus
 • 15 dni za 15 zł, plus 4 Gb i bonus
 • 30 dni za 30 zł oraz 10 Gb i bonus

Bonus do 40 Gb (150 dni). Kwota doładowania do 299 zł. Możliwość nabycia pakietów dodatkowych powiększających paczki internetowe do 10 Gb oraz na rozmowy zagraniczne na Ukrainę (o 1000 minut).

RedBull Mobile Siema na kartę Pl

Zawiera pakiet startowy RedBull Mobile Siema oraz możliwość nabycia paczek internetowych, a także minut na rozmowy zagraniczne UA. Ponadto sieć oferuje pakiety cykliczne:

 • 1 Gb na 30 dni za 19 zł, w tym rozmowy (włącznie z numerami stacjonarnymi), SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich w Polsce
 • 25 Gb na 30 dni za 20 zł
 • 50 Gb na 30 dni za 30 zł

Koszt doładowania konta wynosi od 5 do 299 zł.

Zalety Red Bull Mobile

 • Ciekawa oferta
 • Sprawne biuro obsługi klienta

Wady Red Bull Mobile

 • Mało znana firma na tle konkurencji

Kontakt Red Bull Mobile

Oficjalna strona redbullmobile.pl
 Adres Al. Wyścigowa 8a, 02-681 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail redbullmobile@pomocplay.pl

Opinie o firmie Red Bull Mobile

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *