Ratado Logowanie

Ratado nie daje możliwości zakładania konta na swojej platformie, dlatego też opcja logowania nie jest możliwa.

ratado logowanie


Pożyczka w Ratado

ratado zaloguj

Warunki pożyczki w Ratado

Kwota 500 zł – 20000 zł
 Termin Od 2 do 48 mies.
 RRSO Od 10.47 % do 5773.99 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 80 lat


O firmie Ratado

Ratado jest nowoczesnym pośrednikiem między klientem szukającym pożyczki a firmą oferującą swoje pożyczki. Działa to w ten sposób, że wysyłając wniosek do firmy, jednocześnie kierujemy go do wielu pożyczkodawców pozabankowych. Pomaga to w indywidualnym dopasowaniu pożyczki do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Przy wyborze najlepszej usługi, klient zawsze zwraca uwagę na to czy warunki pożyczania są jasne i nieskomplikowane. Dlatego właśnie firma w tym fakcie ma zdecydowanie przewagę nad innymi agregatorami finansowymi. Także procedura nie jest skomplikowana oraz oparta na minimum dzięki temu, zadowolony pożyczkobiorca wraca do firmy po kolejne usługi.

Ważnym elementem jest czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki. Ta kwestia w Ratado została potraktowana poważnie, gdyż firma podejmuje natychmiastową decyzję w sprawie zdolności klientów.

Mając na uwadze wiele prób internetowego wyłudzania czy naciągania, tutaj nie trzeba przelewać grosza w celu weryfikacji konta bankowego. Również sama umowa o pożyczkę jest bardzo czytelna.

W dodatku, aby ułatwić  całą procedurę, firma wysyła umowę kurierem. Pożyczkobiorca nie musi bać się o swoje dane osobowe, które musi podać, aby uzyskać pieniądze, gdyż w Ratado wymagane jest tylko podanie tylko podstawowych informacji. Firmie nie jest obca ustawa o ochronie danych osobowych, która jest gwarantem bezpieczeństwa pożyczkobiorcy.

Firma szanuje klienta, dbając o jego problemy, czego dowodem jest istniejące biuro obsługi klienta, które profesjonalnie podchodząc do rozmowy, stara się rozwiać wątpliwości klientów poprzez fachową i rzetelną informację o firmie.

Oferty pożyczek w Ratado

W serwisie możemy starać się o pożyczkę z minimalną kwotą 500 zł a maksymalną nawet do 20000 zł. Okres zobowiązania finansowego waha się między 2 a 48 miesiącami. Gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel, który nie jest wymagany do określenia podczas etapów weryfikacji.

Wnioskowanie pożyczki w Ratado

Nie jest niczym nowym fakt, że aby uzyskać pożyczkę w Ratado konieczne jet wypełnienie wniosku poprzedzonego formularzem aplikacyjnym, który cechuje się prostotą. Jeśli chodzi o szczegóły lub doprecyzowanie ww. dokumentu to można to uczynić w rozmowie z konsultantem, który w sposób jasny tłumaczy poszczególne etapy wyboru pożyczki i weryfikacji klienta.

Następnie należy wybrać kwotę i okres, w jaki chcemy spłacić pożyczone pieniądze. Wtedy przed klientem już pozostaje czas oczekiwania na akceptację wnioskowanego żądania.

Po tym okresie następuje dostarczenie przez kuriera dokumentów z wymogiem podpisu jednego egzemplarza umowy. Pieniądze są kierowane w zasadzie natychmiastowo na wskazane konto bankowe.

Wymagania uzyskania pożyczki w Ratado

Każda firma finansowa ma określone warunki, jakie musi spełniać klient i takimi wymogami w Ratado jest m.in.: wiek osoby, która chce zaciągnąć zobowiązanie finansowe: są to widełki od 20 roku życia do 80 roku życia. Następnymi koniecznymi elementami są: konieczność posiadania stałego źródła dochodu i również stałego miejsca zamieszkania.

Niestety instytucja nie udziela pożyczek osobom nieposiadającym obywatelstwa polskiego i takim, które widnieją w bazie dłużników, gdyż firmy współpracujące z Ratado mogą dokonać weryfikacji swoich przyszłych klientów.

Zalety Ratado

  • Długi okres spłaty
  • Wysoka kwota pożyczki
  • Profesjonalne biuro obsługi klienta

Wady Ratado

  • Brak darmowej chwilówki

Kontakt Ratado

Oficjalna strona ratado.pl
 Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
 Telefon 611 100 416
 Adres e- mail

Opinie o firmie Ratado

500,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *