Rapida Money Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

rapida logowanie


Pożyczka w Rapida Money

rapida login

Warunki pożyczki w Rapida Money 

Kwota 2500 zł – 25000 zł
 Termin od 12 do 60 mies.
 RRSO Od 50.59 % do 99.53 %
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku Do 7 dni
 Szybkość nadania kredytu 2 dni
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 75 lat


O firmie Rapida Money

Rapida jest wyjściem awaryjnym dla osób z niską zdolnością kredytową lub z wpisem w bazach rejestrów dłużników. Warunkiem  otrzymania pożyczki jest posiadanie gwaranta, który w razie problemów z wypłacalnością pożyczkobiorcy weźmie na siebie spłatę zobowiązania. Według pożyczkodawcy, gwarantem może zostać tylko osoba godna zaufania. Dlatego też, firma udzielająca pożyczki przelewa gotówkę na konto bankowe gwaranta, który to w dalszych czynnościach za pomocą przelewu, czekiem lub osobiście przekazuje pożyczkobiorcy.

Firmę cechuje długi okres i wysoka kwota kredytowania. Stworzona przez brytyjską firmę Mispra Solutions Limited, od 2012 roku zdobywa klientów na polskim rynku pożyczek długoterminowych.

Oferty pożyczek w Rapida Money

Pożyczkodawca w swojej ofercie nie posiada darmowych produktów. Rekompensuje to wysokimi kwotami pożyczek i długim czasem ich spłacania. Wnioskujący ma możliwość pożyczenia kwotę już od 2500 do nawet 25.000 zł. Do dyspozycji, w zależności od swoich możliwości finansowych, pożyczkobiorca ma 12,24,36, 48 lub 60 miesięczny okres spłaty. Do każdej zaciąganej pożyczki firma nalicza prowizję oraz koszty, które są stałe i wynoszą 10% w skali roku.

Wnioskowanie pożyczki w Rapida Money

Ze względu na to, że w ofercie warunkiem jest współpraca pożyczkobiorcy z gwarantem (żyrantem), wnioskowanie w Rapida odbiega w pewnym stopniu od standardowych procedur. W pierwszym etapie pożyczkobiorca ustalić musi wysokość i czas spłaty pożyczki. Za pośrednictwem kalkulatora pożyczkowego należy wybrać odpowiednie wartości, aby później otrzymać Informacje jakich całkowitych kosztów musi się spodziewać , czyli jakie naliczone będą odsetki, prowizje, RRSO oraz raty miesięczne. Jeżeli wnioskodawca po raz pierwszy korzysta z oferty,powinien założyć konto. W tym celu łącznie ze złożeniem wniosku, wnioskodawca wypełnić musi formularz rejestracyjny. W formularzu muszą znaleźć się takie dane jak : dane osobowe, adresowe, numer PESEL i numer dowodu osobistego, charakter i rodzaj zatrudnienia oraz zgodę na pełnomocnictwo do podpisania umowy pożyczkowej. Dodatkowo we wniosku powinny znaleźć się dane gwaranta łącznie z informacją czy i jakie posiada on nieruchomości. Kolejnym elementem procedury wnioskowania jest wypełnienie przez pożyczkobiorcę i żyranta deklaracji dochodowej, której powinny się znaleźć takie informacje jak: wysokość dochodów, miejsce i rodzaj zatrudnienia oraz wykaz comiesięcznych wydatków. Wszystkie podane informacje muszą być  potwierdzone w rozmowie telefonicznej z konsultantem firmy.

Decyzję o przyznaniu pożyczki firma przesyła za pomocą SMS – a lub wiadomością e – mail. Ostatecznie obowiązkiem gwaranta jest akceptacja warunków umowy.Pożyczoną gotówkę firma przesyła na podany wcześniej rachunek bankowy.

Pomimo tego, że warunkiem jest posiadanie przez pożyczkobiorcę gwaranta, firma sprawdza klienta w bazach rejestrów dłużników. Jeżeli któryś z podmiotów posiada niejasną historię kredytową, pożyczkodawca wymagać będzie dodatkowego zabezpieczenia.

Firma Rapida nie przewiduje możliwości przedłużenia okresu spłaty zobowiązania, wymaga od klienta wywiązywania się z terminowych wpłat rat kredytu. Jeżeli pożyczkobiorca nie będzie miał możliwości spłaty zobowiązania, obowiązek oddania zadłużenia spada na gwaranta. Konsekwencjami nierzetelnego spłacania rat pożyczki będą :

 • Naliczenie odsetek karnych w wysokości 14 % w skali roku
 • Wypowiedzenie umowy, a co za tym idzie obowiązek uiszczenia całej  kwoty zadłużenia
 • Wysyłka ponagleń do zapłaty i wizyta windykatora terenowego
 • Oddanie sprawy do sądu i doliczenie kosztów sądowych
 • Przekazanie dokumentów do komornika
 • Wpis do baz rejestrów dłużników

Wymagania uzyskania pożyczki w Rapida Money

Pożyczkobiorcą może zostać :

 • Osoba pełnoletnia w wieku w przedziale między 18 a 75 rokiem życia
 • Mająca polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty
 • Zamieszkującą na terenie Polski
 • Posiadająca zdolność kredytową
 • Będąca posiadaczem konta w banku
 • Osoba używająca polskiego numeru telefonu i adresu e-mail

Gwarantem (Żyrantem) może zostać osoba :

 • W wieku w przedziale między 21-75 lat
 • Będąca Polakiem
 • Ze zdolnością i dobrą historią kredytową
 • Z własnością nieruchomości

Zalety Rapida Money

 • Wysokie kwoty pożyczki
 • Długi termin spłaty
 • Przejrzysta strona internetowa

Wady Rapida Money

 • Brak możliwość przedłużenia terminu spłaty

wniosek o kredyt


Kontakt Rapida Money

Oficjalna strona www.rapidamoney.pl
 Adres ul. Ostatnia 1, 31-444 Kraków
 Telefon 88 62 08 948
 Adres e- mail czesc@rapidamoney.pl


Opinie o firmie Rapida

2500,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *