Rankomat Logowanie

Logowanie w Rankomat

Użytkownicy dzięki porównywarce Rankomat mają możliwość sprawdzenia produktów wielu firm w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Skorzystanie z bogatej oferty serwisu dostępne jest po wyborze dogodnego dla klienta ubezpieczenia i wypełnienia formularza dopasowanego polisy.

Wniosek krok po kroku przeprowadza konsumenta przez cały proces. Nie należy do najkrótszych, jednakże końcowy wynik powinien być zadowalający – ponad 17 produktów towarzystw ubezpieczeniowych i szczegółowe porównanie wraz z informacjami o zakresie ofert. Polisy można nabyć przez internet. W razie jakichkolwiek wątpliwości firma zapewnia pomoc ponad 200 profesjonalnych doradców na każdym etapie wyboru bądź zakupu ubezpieczenia.

Bezpieczeństwo danych instytucja zabezpiecza za pośrednictwem protokołu SSL (Secure Sockets Layer), który szyfruje wszystkie informacje wysyłane pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem.

W serwisie Rankomat nie ma możliwości logowania lub zarejestrowania konta.

rankomat logowanie


Ubezpieczenie w Rankomat

rankomat

Warunki ubezpieczenia w Rankomat

Możliwość rezygnacji z ubezpieczenia Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania ubezpieczenia 15 minut
Kalkulator online Tak
Obsługa klienta w domu
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Tak
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Rankomat

Rankomat to przodująca polska porównywarka. Działa od 2008 roku. Współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, między innymi:

Firma prowadzi działalność marketingową na portalach społecznościowych typu Facebook, LinkedIn oraz YouTube. Dla osób zainteresowanych Rankomat tworzy specjalne artykuły i porady dotyczące na przykład:

  • Bukovel – czyli narty na Ukrainie
  • Jak wybrać assistance drogowe z holowaniem auta za granicą?
  • Czy przez koronawirusa można odwołać wycieczkę z biura podróży? Ubezpieczenie kosztów rezygnacji a epidemia
  • Ubezpieczenie piwnicy z mieszkaniem czy bez?

O wiarygodności instytucji może świadczyć fakt, iż Rankomat to jedyna porównywarka ubezpieczeniowa, która znalazła się w gronie laureatów edycji programu Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Właścicielem serwisu internetowego jest spółka z Warszawy, która posiada również markę ebroker.

Oferty ubezpieczeń w Rankomat

Rankomat oferuje szeroki wachlarz produktów. Bez wychodzenia z domu klient ma możliwość zdecydować się na najkorzystniejsze rozwiązania, wybierając:

Ubezpieczenie samochodu OC/AC – gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku kolizji, kradzieży, wandalizmu lub działania żywiołu. AC klient może dopasować do swoich preferencji. Cena od 348 zł. Assistance, NNW, Ochrona Szyb, Ochrona Opon kompleksowo zabezpieczają pojazd przed szkodami mniej , bądź bardziej groźnymi. Dodatkowo NNW zapewnia wypłatę środków pieniężnych kierowcy i jego najbliższym w razie trwałego uszkodzenia ciała albo śmierci.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania – obejmuje mury, elementy stałe i ruchomości domowe. Cena od 89 zł rocznie. Zabezpieczyć można także inne budynki znajdujące się na posesji (altanka, piwnica, garaż) oraz lokatorów. Na przykład polisa OC w życiu prywatnym pozwala uniknąć opłat za szkody powstałe przez dziecko bądź pupila. Ponadto klient sam decyduje, co wchodzi w skład umowy. Jednak należy pamiętać, że firma ma prawo odmówić ubezpieczenia od określonych ryzyk lub konkretnych przedmiotów (na przykład dzieł sztuki).

Ubezpieczenie podróżne – w zależności od potrzeb konsumenta dostępne są polisy standardowe na typowo rekreacyjne wycieczki oraz z poszerzonym zakresem usług – skierowane głównie do osób uprawiających sporty ekstremalne. Najczęściej towarzystwo ubezpieczeniowe zapewnia między innymi pokrycie kosztów ratownictwa, hospitalizacji, rehabilitacji czy ochronę sprzętu przed kradzieżą, zgubieniem lub zniszczeniem. Cena wynosi od 3,11 zł na dzień.

Ubezpieczenie na życie – chroni klienta na wypadek losowych zdarzeń związanych z życiem i zdrowiem. Polega na wypłacie świadczenia, gromadzenia lub inwestowania części wpłacanej składki. Odszkodowanie trafia do konsumenta w postaci jednorazowej wypłaty bądź w ratach – w przypadku śmierci do najbliższych wskazanych w umowie.

Ubezpieczenie zdrowotne – między innymi konsultacje lekarskie, badania, szczepienia czy rehabilitacja w ramach prywatnej opieki medycznej. Polisa dostępna od 38 zł.

NNW Szkolne – skierowane dla rodziców dzieci w żłobku, przedszkolu i szkole. Oferta obejmuje również studentów oraz grupy w placówce oświatowej. Produkt od 30 zł do ponad 100 zł rocznie. Zakres ochrony zależy wyłącznie od oferty danego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Zalety Rankomat

  • Szeroki wachlarz ofert
  • Stabilność
  • Polska firma

Wady Rankomat

  • Pośrednik

Kontakt Rankomat

Oficjalna strona rankomat.pl
 Adres ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail pomoc@rankomat.pl

Opinie o firmie Rankomat

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *