Pszczółka Pożyczki Logowanie

UWAGA! Spółka kontrolująca firmę Pszczółka Pożyczki tj. PSZCZÓŁKA PIECHOCCY SP. Z O.O. jest w likwidacji.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczkowymi!

pszczolka pozyczki logowanie


Warunki pożyczki w Pszczółka Pożyczki

Kwota 500 zł – 1000 zł
 Termin 90 dni
 RRSO 546.25 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Gotówka
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe, Gotówka
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 2 godziny
 Szybkość nadania kredytu 12 godzin
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 lat


O firmie Pszczółka Pożyczki

Pszczółka Pożyczki to usługi finansowe o charakterze ratalnym z wyłącznie polskim kapitałem. Pszczółka rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Siedziba firmy mieści się w Inowrocławiu. Grupą docelową są osoby, których dochód wzbogaca się o premie kwartalne.

Instytucja pozabankowa zapewnia o szybkiej realizacji procesu wnioskowania, minimalnej liczbie formalności oraz o prostych zasadach bez ukrytych kosztów. Firma oferuje swoje usługi finansowe mieszkańcom Inowrocławia, Torunia i Bydgoszczy.

Pszczółka Pożyczki zapewnia możliwość zarówno obsługi w domu klienta, jak i w placówce stacjonarnej. Do każdej oferty dołączają słodki upominek nawiązujący do logo instytucji – miód z własnej pasieki. Firma nie wymaga poręczyciela, a stali klienci płacący w terminie swoje zobowiązania uhonorowani zostają kartą rabatową zmniejszającą koszty każdej kolejnej pożyczki.

Firma nie sprawdza swoich klientów w rejestrach baz dłużników BIK, BIG, KRD czy ERIF (w przypadku skorzystania z opcji placówki i agenta). Dbając o komfort i możliwości finansowe konsumentów udzielają pożyczek nawet osobom z zajęciem komorniczym.

Oferty pożyczek w Pszczółka Pożyczki

Nowi klienci mogą pożyczyć kwotę o wartości od 500 zł do 1000 zł na okres 90 dni. Natomiast stali konsumenci mają możliwość wnioskowania o 5000 zł. Większe kwoty są rozpatrywane indywidualnie. Terminy spłat są stałe i niezmienne. Firma nie przewiduje pożyczek darmowych.

Na stronie internetowej instytucji znajduje się tabela informacyjna obrazująca przykładowe koszty całkowite pożyczki, a także raty dotyczące określonych wartości. Wystarczy kliknąć zakładkę Raty. Przykład reprezentatywny dla Pszczółki Pożyczki:

Jeśli osoba zainteresowana pożyczy 500 zł przy oprocentowaniu stałym 10% i Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania (RRSO) 546,40%, całkowity koszt pożyczki będzie wynosił 174,23 zł, odsetki 12,30 zł, natomiast całkowita kwota do zapłaty 674,23 zł.

Wnioskowanie pożyczki w Pszczółka Pożyczki

Wnioskowanie o pożyczkę jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę internetową e-pszczola.com.pl, po czym kliknąć zakładkę Złóż wniosek o pożyczkę. Następnie osoba zainteresowana powinna ustalić za pomocą wbudowanego, wirtualnego kalkulatora odpowiednią dla siebie kwotę. Poniżej warto przyjrzeć się informacjom na temat kosztów zobowiązania: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO), całkowita kwota pożyczki, całkowita kwota do zapłaty, oprocentowanie i całkowity koszt pożyczki. Kolejno należy wypełnić puste pola swoimi danymi osobowymi takimi jak:

 • Imię
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego
 • Kod pocztowy

Po wyrażeniu wszelkich potrzebnych zgód, między innymi RODO, polityki prywatności, a także regulaminu, klient musi kliknąć przycisk Wyślij wniosek. Na decyzję zwykle czeka się około 2 godzin od wysłania formularza, zaś określona kwota dociera do 12 godzin od momentu pozyskania pozytywnej opinii. Pieniądze otrzymuje się na konto bankowe lub w placówce stacjonarnej firmy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Pszczółka Pożyczki

Pożyczkę w Pszczółce Pożyczki może wziąć każdy, kto spełnia poniższe wymagania:

 • Posiadanie obywatelstwa polskiego
 • Mieszkanie na terenie kraju Rzeczpospolitej Polskiej
 • Posiadanie ważnego dowodu osobistego
 • Ukończone 20 lat
 • Udokumentowany stały dochód, między innymi umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, gospodarstwo rolne, własna działalność gospodarcza, renta i emerytura
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu i adresu e-mail
 • Zabezpieczenie w postaci weksla lub umowa przewłaszczenia

W razie opóźnień związanych ze spłatą zobowiązania zawartego w umowie Pszczółka Pożyczki zastrzega sobie możliwość wyciągnięcia konsekwencji w postaci naliczania odsetek, czynności upominawczych, windykacyjnych, a nawet postępowania sądowego. Klient zostaje obciążony wszelkimi kosztami.

Zalety Pszczółka Pożyczki

 • Długi termin spłaty (90 dni)
 • Możliwość otrzymania pożyczki w formie gotówki
 • Brak górnego limitu wiekowego

Wady Pszczółka Pożyczki

 • Mało znana firma

Kontakt Pszczółka Pożyczki

Oficjalna strona e-pszczola.com.pl
 Adres ul. Laubitza 2a, 88-100 Inowrocław
 Telefon 532 428 428
 Adres e- mail biuro@e-pszczola.com.pl

Opinie o firmie Pszczółka Pożyczki

500,00 zł - 1000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *