Pszczółka Pożyczki Logowanie

UWAGA! Spółka kontrolująca firmę Pszczółka Pożyczki tj. PSZCZÓŁKA PIECHOCCY SP. Z O.O. jest w likwidacji.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczkowymi!

zaloguj sie speedkredyt

pszczolka pozyczki logowanie


Pożyczka w Pszczółka Pożyczki

pszczolka pozyczki zaloguj

Warunki pożyczki w Pszczółka Pożyczki

Kwota500 zł – 1000 zł
 Termin90 dni
 RRSO546.25 %
 UzyskanieNa konto bankowe, Gotówka
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe, Gotówka
 Szybkość rozpatrzenia wniosku2 godziny
 Szybkość nadania kredytu12 godzin
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaMożliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 Wiekod 20 lat


O firmie Pszczółka Pożyczki

Pszczółka Pożyczki to usługi finansowe o charakterze ratalnym z wyłącznie polskim kapitałem. Pszczółka rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku. Siedziba firmy mieści się w Inowrocławiu. Grupą docelową są osoby, których dochód wzbogaca się o premie kwartalne.

Instytucja pozabankowa zapewnia o szybkiej realizacji procesu wnioskowania, minimalnej liczbie formalności oraz o prostych zasadach bez ukrytych kosztów. Firma oferuje swoje usługi finansowe mieszkańcom Inowrocławia, Torunia i Bydgoszczy.

Pszczółka Pożyczki zapewnia możliwość zarówno obsługi w domu klienta, jak i w placówce stacjonarnej. Do każdej oferty dołączają słodki upominek nawiązujący do logo instytucji – miód z własnej pasieki. Firma nie wymaga poręczyciela, a stali klienci płacący w terminie swoje zobowiązania uhonorowani zostają kartą rabatową zmniejszającą koszty każdej kolejnej pożyczki.

Firma nie sprawdza swoich klientów w rejestrach baz dłużników BIK, BIG, KRD czy ERIF (w przypadku skorzystania z opcji placówki i agenta). Dbając o komfort i możliwości finansowe konsumentów udzielają pożyczek nawet osobom z zajęciem komorniczym.

Oferty pożyczek w Pszczółka Pożyczki

Nowi klienci mogą pożyczyć kwotę o wartości od 500 zł do 1000 zł na okres 90 dni. Natomiast stali konsumenci mają możliwość wnioskowania o 5000 zł. Większe kwoty są rozpatrywane indywidualnie. Terminy spłat są stałe i niezmienne. Firma nie przewiduje pożyczek darmowych.

Na stronie internetowej instytucji znajduje się tabela informacyjna obrazująca przykładowe koszty całkowite pożyczki, a także raty dotyczące określonych wartości. Wystarczy kliknąć zakładkę Raty. Przykład reprezentatywny dla Pszczółki Pożyczki:

Jeśli osoba zainteresowana pożyczy 500 zł przy oprocentowaniu stałym 10% i Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania (RRSO) 546,40%, całkowity koszt pożyczki będzie wynosił 174,23 zł, odsetki 12,30 zł, natomiast całkowita kwota do zapłaty 674,23 zł.

Wnioskowanie pożyczki w Pszczółka Pożyczki

Wnioskowanie o pożyczkę jest banalnie proste. Wystarczy wejść na stronę internetową e-pszczola.com.pl, po czym kliknąć zakładkę Złóż wniosek o pożyczkę. Następnie osoba zainteresowana powinna ustalić za pomocą wbudowanego, wirtualnego kalkulatora odpowiednią dla siebie kwotę. Poniżej warto przyjrzeć się informacjom na temat kosztów zobowiązania: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO), całkowita kwota pożyczki, całkowita kwota do zapłaty, oprocentowanie i całkowity koszt pożyczki. Kolejno należy wypełnić puste pola swoimi danymi osobowymi takimi jak:

 • Imię
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego
 • Kod pocztowy

Po wyrażeniu wszelkich potrzebnych zgód, między innymi RODO, polityki prywatności, a także regulaminu, klient musi kliknąć przycisk Wyślij wniosek. Na decyzję zwykle czeka się około 2 godzin od wysłania formularza, zaś określona kwota dociera do 12 godzin od momentu pozyskania pozytywnej opinii. Pieniądze otrzymuje się na konto bankowe lub w placówce stacjonarnej firmy.

Wymagania uzyskania pożyczki w Pszczółka Pożyczki

Pożyczkę w Pszczółce Pożyczki może wziąć każdy, kto spełnia poniższe wymagania:

 • Posiadanie obywatelstwa polskiego
 • Mieszkanie na terenie kraju Rzeczpospolitej Polskiej
 • Posiadanie ważnego dowodu osobistego
 • Ukończone 20 lat
 • Udokumentowany stały dochód, między innymi umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, gospodarstwo rolne, własna działalność gospodarcza, renta i emerytura
 • Posiadanie aktywnego numeru telefonu i adresu e-mail
 • Zabezpieczenie w postaci weksla lub umowa przewłaszczenia

W razie opóźnień związanych ze spłatą zobowiązania zawartego w umowie Pszczółka Pożyczki zastrzega sobie możliwość wyciągnięcia konsekwencji w postaci naliczania odsetek, czynności upominawczych, windykacyjnych, a nawet postępowania sądowego. Klient zostaje obciążony wszelkimi kosztami.

Zalety Pszczółka Pożyczki

 • Długi termin spłaty (90 dni)
 • Możliwość otrzymania pożyczki w formie gotówki
 • Brak górnego limitu wiekowego

Wady Pszczółka Pożyczki

 • Mało znana firma


Kontakt Pszczółka Pożyczki

Oficjalna stronae-pszczola.com.pl
 Adresul. Laubitza 2a, 88-100 Inowrocław
 Telefon532 428 428
 Adres e- mailbiuro@e-pszczola.com.pl


Opinie o firmie Pszczółka Pożyczki

500,00 zł - 1000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *