Provident Logowanie

Provident maksymalnie ułatwił swoim klientom dostęp do swojego konta online. Aby się do niego zalogować, należy kliknąć napis “Zaloguj się”, który znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Zostaniemy przeniesieni do panelu logowania, gdzie wpisujemy swój adres e-mail oraz hasło.

provident logowanie


Pożyczka w Provident

provident login

Warunki pożyczki w Provident

Kwota 300 zł – 20000 zł
 Termin Od 3 do 48 mies.
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 2000 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Provident

Provident to najbardziej znana i najstarsza firma pożyczkowa w Polsce. Jest marką międzynarodowej grupy finansowej IPF, czyli International Personal Finance, która posiada również swoje oddziały w takich krajach jak: Czechy, Węgry, Rumunia, Bułgaria oraz Meksyk. Spółka posiada również markę Hapi Pożyczki.

Początki firmy w Polsce sięgają 1996 r. Od tego czasu Provident wyrobił sobie dobrą opinię oraz rzeszę klientów, których ciągle przybywa. Na początku swojej działalności firma dawała możliwość wzięcia pożyczki za sprawą przyjazdu pracownika do domu klienta. Obecnie wraz ze zmieniającymi się trendami jest możliwość skorzystania z usług firmy za pomocą internetu.

Swoje wieloletnie doświadczenie wpływa na wysoki poziom świadczonych usług. Nieoficjalnie mówi się, że instytucja, udzieliła w Polsce już 4 mln pożyczek, a zadowolenie klientów wynosi ponad 90 %.

Firma stawia na przejrzystą ofertę dostosowaną do potrzeb klientów. Provident jest pewną i stabilną firmą, która jeszcze przez długi okres czasu będzie z sukcesem świadczyć swoje usługi w naszym kraju, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu oraz ciekawymi ofertami.

Oferty pożyczek w Provident

Provident udziela pożyczek swoim klientom w wysokości od 300 do 20000 zł. Termin spłaty jest długi, bowiem najkrótszy wynosi 3 miesiące, natomiast najdłuższy 48 miesięcy. Przy wyborze drugiej opcji (48 mies.) nasze koszty związane z pożyczką będą o wiele mniejsze w przeciwieństwie do pozostałych terminów, bowiem w tym przypadku RRSO będzie wynosić 9.87 %.

Provident przygotował specjalną ofertę – „Pożyczka na Start”. Skierowana jest ona do nowych klientów. Kwota maksymalna wynosi 2000 zł, a maksymalny termin spłaty wynosi 5 miesięcy. Aby skorzystać z tej oferty, należy wejść na stronę główną firmy i kliknąć zakładkę “Pożyczka 5 × 0”. Firma oferuje również pożyczki dla firm – co jest rzeczą niespotykaną na polskim rynku szybkich pożyczek.

Jeśli zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki, to musimy pamiętać o jej terminowej spłacie. W innym przypadku firma nałoży na nas dodatkowe opłaty. Jeśli w dalszym ciągu nie zostanie uregulowane zobowiązanie, firma przekaże sprawę do windykacji, a następnie do sądu, który z kolei może przekazać sprawę do komornika.

Trzeba również pamiętać, że brak spłaty wpłynie na naszą zdolność kredytową, która będzie miała opłakane skutki, podczas brania kolejnych pożyczek bądź innych usług takich jak: abonament na telefon komórkowy czy telewizji. Bowiem nie będziemy mogli skorzystać z tego typu usług jeśli posiadamy złą opinię kredytową.

Wnioskowanie pożyczki w Provident

 1. Wybór kwoty i terminu spłaty na stronie firmy
 2. Wypełnieni formularza rejestracyjnego
 3. Czekanie na decyzję firmy
 4. Oczekiwanie na przelew (po pozytywnej weryfikacji wniosku)

Wymagania uzyskania pożyczki w Provident

Provident stawia przed swoimi klientami pewne wymagania. Przede wszystkim, należy mieć ukończone 18 lat, posiadać polskie obywatelstwo, telefon komórkowy, konto bankowe oraz dowód osobisty. Kolejnym wymogiem jest potwierdzenie regularnego źródła dochodów.

Warto zastanowić się nad ofertą Provident, ponieważ firma nie stawia dużych wymagań, aby skorzystać z jej usług. Sporym plusem jest fakt, że nie jest wymagane, podawanie celu pożyczki jak to bywa w tego typu firmach.

Zalety Provident

 • Pierwsza darmowa pożyczka dla nowych klientów (do 2000 zł)
 • Najstarsza firma na rynku
 • Oferta dla przedsiębiorców
 • Długi okres terminu spłaty

Wady Provident

 • Szczegóły oferty podawane są dopiero po wypełnieniu wniosku
 • Potwierdzenie źródła dochodu

Kontakt Provident

Oficjalna strona provident.pl
 Adres ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
 Telefon 600 200 200
 Adres e- mail bok@provident.pl

Opinie o firmie Provident

300,00 zł - 20 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

 1. Szybkość wydania pożyczki

  5

  Przejrzystość warunków

  5

  Jakość obsługi

  5

  Super firma. Weryfikacja trwała bardzo krótko a pieniadze miałam już na drugi dzień. Polecam Provident wszystkim
  Halina

  Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *