Provema Credit Logowanie

 

Aby zalogować się na swoje konto w Provema Credit, należy kliknąć napis “Zaloguj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu strony głównej.

Następnie zostaniemy poproszenie o podanie naszego PESEL – u.

provema credit logowanie


Pożyczka w Provema Credit

provema credit login

Warunki pożyczki w Provema Credit

Kwota 1100 zł -1500 zł
 Termin 6 mies.
 RRSO 280.00 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Na kartę
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 20 do 70 lat


O firmie Provema Credit

Provema Credit to młoda firma, która od niedawna działa na polskim rynku. Co prawda istnieje od 2015 roku, jednak pożyczek zaczęła udzielać dopiero od 2018 r. Siedziba instytucji znajduje się w Katowicach. Specjalizuje się w dość niestandardowych krótkoterminowych pożyczkach z niskimi kwotami. Ich propozycja to od 1100 do 1500 zł na 6 lekkich rat.

Posiada dość dobrze ugruntowaną pozycję wśród innych firm i dobrze sobie radzi na polskim rynku. Stawia na jasne i przejrzyste warunki. Ciekawą, prostą witryną i luźnym podejściem do klienta. Ofertę swoją kieruje do zainteresowanych małą kwotą pieniędzy na krótki okres. Nie posiada ukrytych kosztów ani nie ukrywa innych ważnych informacji z tym związanych.

Pożyczkodawca udostępnia infolinię dla klienta dostępną pod numerem telefonu  32 700 77 11 oraz adres e-mail biuro@provemacredit.pl. Jak przy każdej ofercie z instytucji pozabankowej pojawiają się plusy i minusy. Co do negatywnych aspektów można na pewno zaliczyć brak pierwszej darmowej pożyczki oraz niską kwotę wyboru. Przedsiębiorstwo ze swoimi usługami zwraca się przede wszystkim do osób, którym brakuje kilku złotych na nagłe wydatki lub świąteczne zakupy. Warto jednak jak przy każdej chwilówce czy pożyczce ratalnej od tego typu usługodawców podejść racjonalnie i przemyśleć fakt, czy będziemy w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie.

Oferty pożyczek w Provema Credit

Proponowana oferta firmy jest dość nietuzinkowa i zaskakująca. Minimalna kwota, jaką możemy pożyczyć to 1100 zł a maksymalna 1500. Nie przewidziano opcji pierwszej pożyczki za darmo. Bez znaczenia jest czy ubiegamy się o pożyczkę pierwszy, czy kolejny raz. Nadal minimalnie możemy pożyczyć 1100 zł a z każdą następną o 100 zł więcej. Górna granica w kwocie 1500 zł nadal pozostaje bez zmian.

W witrynie pożyczkodawcy nie znajdziemy suwaka w celu ustawienia terminu spłaty. Jest on niezmienny i wynosi 6 miesięcy niezależnie od kwoty. Raty regulujemy raz w miesiącu. Absolutnie każda pożyczka jest płatna. Koszty zobowiązania obejmują opłatę przygotowawczą i prowizję.

Wnioskowanie pożyczki w Provema Credit

Provema Credit opracował całą procedurę uzyskania pożyczki w bardzo prostych krokach. W pierwszej kolejności wybieramy kwotę, która nas interesuje. Następnie klikamy “Złóż wniosek”. Kolejno wpisujemy swoje dane osobowe oraz numer telefonu na, który otrzymamy kod autoryzacyjny. Podajemy stan cywilny, wysokość zarobków oraz nazwę pracodawcy. Potem przechodzimy do weryfikacji poprzez przelanie 1 gr z osobistego konta bankowego.

Gdy zostanie podjęta pozytywna decyzja, przelew trafi na nasze konto zależnie od godzin pracy banku.

Wymagania uzyskania pożyczki w Provema Credit

Firma Provema Credit nie posiada wyśrubowanych wymagań. Są one dość standardowe i zbytnio nie odbiegają od innych instytucji pozabankowych. Kredytobiorca nie może mieć mniej niż 20 lat i więcej niż 70. Powinien posiadać polskie obywatelstwo oraz aktualny dowód osobisty.

Wymagany jest także adres e-mail i numer telefonu. Składając wniosek w przedsiębiorstwie Provema, konsument zostanie sprawdzony w biurach informacji kredytowej. Takich jak:

  1. BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
  2. BIG InfoMonitor.
  3. KRD – Krajowy Rejestr Długów.
  4. KBIG – Krajowe Biuro Informacji Kredytowej.
  5. Rejestr dłużników ERiF.

W przypadku braku spłaty w terminie raty, firma podejmuje radykalne kroki, na które składają się sms – y ponaglające, maile, a nawet telefony. Wysyłane zostają monity, a w ostateczności sprawa zostaje przekazana do zewnętrznej firmy windykacyjnej.

Brak jakichkolwiek działań zmierzających do spłaty wymaganej wierzytelności może znaleźć swój finał w sądzie. Należy zatem w sposób rozsądny i roztropny podejmować decyzję o podjęciu pożyczki.

Zalety Provema Credit

  • Minimum formalności
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Długi okres spłaty (6 miesięcy)

Wady Provema Credit

  • Brak pierwszej darmowej pożyczki
  • Brak wyboru terminu spłaty zobowiązania

Kontakt Provema Credit

Oficjalna strona provemacredit.pl
 Adres ul. Konduktorska 33, 40-155 Katowice
 Telefon 32 700 77 11
 Adres e- mail provema@provema.pl

Opinie o firmie Provema Credit

1100,00 zł - 1500,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *