Profi Credit Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

profi credit logowanie


Pożyczka w Profi Credit

Warunki pożyczki w Profi Credit

Kwota 1000 zł – 25000 zł
 Termin od 6 do 48 mies.
 RRSO Od 0.00 % do 266.45 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Gotówka
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe, Gotówka
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 1 dzień roboczy
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 do 80 lat


O firmie Profi Credit

Firma należy do Profireal Group i jako jedna z niewielu instytucji pozabankowych posiada rozbudowaną sieć oddziałów, w których można zaciągnąć pożyczkę. Założona została w 1994 roku jako firma, której zadaniem było odzyskiwanie wierzytelności i skupowaniem nieruchomości. Dopiero w 2004 roku przekształciła się w instytucję pożyczkową. Firma wspiera również wiele akcji charytatywnych (Dziecięcy uśmiech, SOS Wioski dziecięce)

Siedziba Profi Credit znajduje się w Bielsku Białej na ulicy Browarnej 2.

Oferty pożyczek w Profi Credit

Profi Credit nie oferuje darmowych pożyczek. Niezależnie od tego, czy klient pożycza pierwszy raz czy kolejny, każda pożyczka ma swoją opłatę. Pożyczkobiorca może liczyć na pomoc finansową w kwocie od 1000 zł do 25.000 zł. Okres spłaty zobowiązania to maksymalnie 48 miesięcy. Wysokość zobowiązania i czas jej spłaty uzależniony jest od zdolności kredytowej klienta. Wyjątkiem w ofercie firmy jest pożyczka dla firm, a kwota maksymalna wynosi 6000 zł. Atutem jest to, że  firma posiada konto tylko w jednym banku (PEKAO),dzięki witrynie Blue Media, klient otrzyma błyskawicznie pożyczone pieniądze.

Wnioskowanie pożyczki w Profi Credit

Pożyczkobiorca na stronie internetowej firmy z pomocą łatwego kalkulatora powinien wybrać kwotę pożyczki (czas spłaty zobowiązania ustalany jest indywidualnie). Następnie klient wypełnia wniosek lub kontaktuje się z biurem obsługi klienta Profi Credit. We wniosku wypełnionym online, pożyczkobiorca umieszcza swoje dane, m.in numer dowodu, PESEL, adres zamieszkania i wysokość otrzymywanych dochodów. Wniosek złożony internetowo, pożyczkodawca rozpatruje za pomocą przelewu. W przypadku kiedy klient wnioskuje przez biuro obsługi klienta, pracownik firmy sprawdza zdolność kredytową wnioskodawcy i podejmuje decyzję o przyznaniu pieniędzy. Działanie to kończy spotkanie z doradcą klienta , aby dopełnić formalności związane z dokumentami. Po wszystkich czynnościach nastąpi wypłata gotówki na konto wnioskodawcy.

Firma zastrzega sobie prawo do sprawdzenia pożyczkobiorcy w bazach Krajowego Rejestru  Długów oraz w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej. Wszystkie informacje, klient ma możliwość sprawdzenia w „Panelu Obsługi Klienta„. Wstępna rejestracja klienta odbywa się podczas wnioskowania o pożyczkę. W razie problemów pożyczkobiorcy ze spłatą zobowiązania, firma zachęca do kontaktu, aby na podstawie zdolności kredytowej ustalić nowy plan działania. W sytuacji, kiedy pożyczkobiorca dłuższy czas nie spłaca rat pożyczki, powinien się liczyć z konsekwencjami. Firma wykona działania, w których to będzie dążyła do odzyskania długu (opłaty karne – 14% w skali roku, monity listowne i telefoniczne, sprzedanie długu firmie windykacyjnej, przekazanie sprawy do sądu i komornika ). Ostatecznie zadłużony klient trafia do Rejestru Dłużników, a do nie spłaconego zadłużenia firma dopisuje opłaty za postępowanie sądowe.

Wymagania uzyskania pożyczki w Profi Credit

Aby uzyskać pożyczkę w firmie Profi Credit, pożyczkobiorca powinien być w wieku pomiędzy 18 a 80 rokiem życia. Powinien również posiadać polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty, oraz określić o jaki rodzaj pożyczki wnioskuje tzn czy jest osobą prywatną (dowolny cel), czy przedsiębiorcą (działalność gospodarcza). Wymagane jest, aby klient posiadał adres zamieszkania i zameldowania na terenie Polski. Wnioskodawca powinien być posiadaczem konta w polskim banku oraz polskiego numeru telefonu komórkowego. Klient nie powinien posiadać żadnych długów i otrzymywać comiesięczne dochody.

Zalety Profi Credit

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Oferta dla firm
  • Fizyczne oddziały firmy

Wady Profi Credit

  • Duża liczba formalności

wniosek o kredyt


Kontakt Profi Credit

Oficjalna strona www.proficredit.pl
 Adres ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
 Telefon 801 805 806
 Adres e- mail info@proficredit.pl


Opinie o firmie Profi Credit

1000,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *