Profi Credit Logowanie

zaloguj sie speedkredyt

profi credit logowanie


Pożyczka w Profi Credit

profi credit login

Warunki pożyczki w Profi Credit

Kwota1000 zł – 25000 zł
 TerminOd 6 do 48 mies.
 RRSOOd 0.00 % do 266.45 %
 UzyskanieNa konto bankowe, Gotówka
 SpłataKonto osobiste, Konto bankowe, Gotówka
 Szybkość rozpatrzenia wniosku15 minut
 Szybkość nadania kredytu1 dzień roboczy
 Dokumenty Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmyCałodobowo
 Przedłużenie Tak
Historia kredytowaMożliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienieNie
 Wiekod 18 do 80 lat


O firmie Profi Credit

Firma należy do Profireal Group i jako jedna z niewielu instytucji pozabankowych posiada rozbudowaną sieć oddziałów, w których można zaciągnąć pożyczkę.

Założona została w 1994 roku jako firma, której zadaniem było odzyskiwanie wierzytelności i skupowaniem nieruchomości. Dopiero w 2004 roku przekształciła się w instytucję pożyczkową. Firma wspiera również wiele akcji charytatywnych (Dziecięcy uśmiech, SOS Wioski dziecięce)

Siedziba Profi Credit znajduje się w Bielsku-Białej na ulicy Browarnej 2.

Oferty pożyczek w Profi Credit

Firma nie oferuje darmowych pożyczek. Niezależnie od tego, czy klient pożycza pierwszy raz, czy kolejny, każda pożyczka ma swoją opłatę. Pożyczkobiorca może liczyć na pomoc finansową w kwocie od 1000 zł do 25.000 zł.

Okres spłaty zobowiązania to maksymalnie 48 miesięcy. Wysokość zobowiązania i czas jej spłaty uzależniony jest od zdolności kredytowej klienta. Wyjątkiem w ofercie firmy jest pożyczka dla firm, a kwota maksymalna wynosi 6000 zł.

Atutem jest to, że  firma posiada konto tylko w jednym banku (PEKAO), dzięki witrynie Blue Media, klient otrzyma błyskawicznie pożyczone pieniądze.

Wnioskowanie pożyczki w Profi Credit

Pożyczkobiorca na stronie internetowej firmy z pomocą łatwego kalkulatora powinien wybrać kwotę pożyczki (czas spłaty zobowiązania ustalany jest indywidualnie). Następnie klient wypełnia wniosek lub kontaktuje się z biurem obsługi klienta Profi Credit. We wniosku wypełnionym online, pożyczkobiorca umieszcza swoje dane, m.in. numer dowodu, PESEL, adres zamieszkania i wysokość otrzymywanych dochodów. Wniosek złożony internetowo, pożyczkodawca rozpatruje za pomocą przelewu.

W przypadku kiedy klient wnioskuje przez biuro obsługi klienta, pracownik firmy sprawdza zdolność kredytową wnioskodawcy i podejmuje decyzję o przyznaniu pieniędzy. Działanie to kończy spotkanie z doradcą klienta, aby dopełnić formalności związane z dokumentami. Po wszystkich czynnościach nastąpi wypłata gotówki na konto wnioskodawcy.

Firma zastrzega sobie prawo do sprawdzenia pożyczkobiorcy w bazach Krajowego Rejestru  Długów oraz w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej. Wszystkie informacje, klient ma możliwość sprawdzenia w “Panelu Obsługi Klienta”. Wstępna rejestracja klienta odbywa się podczas wnioskowania o pożyczkę.

W razie problemów pożyczkobiorcy ze spłatą zobowiązania, firma zachęca do kontaktu, aby na podstawie zdolności kredytowej ustalić nowy plan działania. W sytuacji, kiedy pożyczkobiorca dłuższy czas nie spłaca rat pożyczki, powinien się liczyć z konsekwencjami. Firma wykona działania, w których to będzie dążyła do odzyskania długu (opłaty karne – 14% w skali roku, monity listowne i telefoniczne, sprzedanie długu firmie windykacyjnej, przekazanie sprawy do sądu i komornika ). Ostatecznie zadłużony klient trafia do Rejestru Dłużników, a do niespłaconego zadłużenia firma dopisuje opłaty za postępowanie sądowe.

Wymagania uzyskania pożyczki w Profi Credit

Aby uzyskać pożyczkę w firmie Profi Credit, pożyczkobiorca powinien być w wieku pomiędzy 18 a 80 rokiem życia. Powinien również posiadać polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty, oraz określić, o jaki rodzaj pożyczki wnioskuje tzn. czy jest osobą prywatną (dowolny cel), czy przedsiębiorcą (działalność gospodarcza). Wymagane jest, aby klient posiadał adres zamieszkania i zameldowania na terenie Polski.

Wnioskodawca powinien być posiadaczem konta w polskim banku oraz polskiego numeru telefonu komórkowego. Klient nie powinien posiadać żadnych długów i otrzymywać comiesięczne dochody.

Zalety Profi Credit

  • Wysoka kwota pożyczki
  • Oferta dla firm
  • Fizyczne oddziały firmy

Wady Profi Credit

  • Duża liczba formalności

wniosek o kredyt


Kontakt Profi Credit

Oficjalna stronaproficredit.pl
 Adresul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała
 Telefon801 805 806
 Adres e- mailinfo@proficredit.pl


Opinie o firmie Profi Credit

1000,00 zł - 25 000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *