Proama Logowanie

Logowanie w Proama

W zależności od zapotrzebowania klienta na dany produkt oferowany przez firmę należy wejść na stronę proama.pl i wybrać dogodną polisę. Następnie przejść przez wszystkie etapy procesu rejestracyjnego za pośrednictwem wniosku online, rozmowy z konsultantem, który rozwieje wszelkie wątpliwości lub agenta czy też placówki znajdującej się w pobliżu miejsca zamieszkania osoby zainteresowanej.

W przypadku chęci ubezpieczenia pojazdu wystarczy kliknąć ikonkę samochodu, po czym wypełnić formularz, do którego konsument zostanie automatycznie przeniesiony.

Wymagane informacje dotyczą między innymi:

 • Rodzaj pojazdu
 • Marka
 • Rok produkcji
 • Pojemność silnika
 • Model
 • Wersja
 • Numer rejestracyjny
 • Przebieg
 • Rodzaj użytkowania
 • Dane właściciela lub ubezpieczyciela
 • Okres ubezpieczenia

Po zapoznaniu się z regulaminem i polityką prywatności, klientowi zostaje wybrać produkt oraz uzupełnić dane do polisy. Ostatnim etapem jest oczekiwanie na dopasowaną względem potrzeb ofertę, którą zaprezentuje konsultant.

proama logowanie


Ubezpieczenie w Proama

proama logo

Warunki ubezpieczenia w Proama

Możliwość rezygnacji z ubezpieczenia Tak
Historia kredytowa Nie dotyczy
Możliwość załatwienia formalności online Tak
Szybkość uzyskania ubezpieczenia 15 minut
Kalkulator online Tak
Obsługa klienta w domu Tak
 Dokumenty W zależności od wybranej oferty
 Czas pracy firmy Całodobowo
Polska firma Nie
Infolinia Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 18 lat


O firmie Proama

Proama działa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej od 2011 roku. Siedziba mieści się w Warszawie. Należy do grupy Generali – kluczowy gracz wśród instytucji ubezpieczeniowych w Europie. Firma oferuje wiele produktów dostępnych online, przez telefon oraz za pośrednictwem agentów i dealerów samochodowych. Oferta składa się z ubezpieczeń aut, mieszkań, ubezpieczeń osobowych, produktów dodatkowych, a także polis dla małych i średnich firm.

O wiarygodności i rzetelności Proamy świadczą liczne nagrody i certyfikaty, między innymi:

 1. Laur Konsumenta – przyznana w 2012 roku, firma została nazwana odkryciem podbijającym w stosunkowo niedługim czasie serca klientów
 2. Rynkowy Lider Innowacji 2012 – nagroda za jakość, kreatywność oraz efektywność
 3. Certyfikat Użyteczna Strona
 4. Gwiazda Jakości Obsługi 2014 – VII edycja Polskiego Programu Jakość Obsługi

Instytucja angażuje się w akcję pod nazwą Wrzucam na luz. Proama promuje kulturę jazdy na drodze wśród kierowców, motocyklistów i pieszych. Pragnie tym samym zwrócić uwagę na bezpieczeństwo oraz uprzejme zachowanie podczas korzystania z ruchu drogowego.

Oferty ubezpieczeń w Proama

Firma proponuje szeroki wachlarz ubezpieczeń dopasowanych do możliwości i potrzeb swoich konsumentów. W ofercie znaleźć można ubezpieczenia pojazdów, domu i mieszkania, podróży, firmy oraz osobowe.

Ubezpieczenie OC oraz AC wraz z dodatkowymi produktami

OC – pokrywa koszty zniszczonego mienia, także wyrządzonych osobom trzecim. 70% zniżki po 6 latach dla bezszkodowych kierowców.

AC – sprzedawane w pakiecie z OC, dotyczy wszelkiego rodzaju wydarzeń losowych, zapewnia również rekompensatę w przypadku kradzieży auta. 70% zniżki po 4 latach dla bezszkodowych kierowców.

Super Assistance – zapewnia pomoc w razie wypadku, awarii czy kradzieży auta. Obejmuje holowanie pojazdu w Polsce oraz za granicą do 500 km, naprawę, zakwaterowanie na okres do 7 dni, samochód zastępczy do 7 dni, paliwo, serwis informacyjny, a nawet tłumacza.

Autoszyby – naprawa lub wymiana szyb w przypadku uszkodzeń wywołanych przez osoby trzecie, gradobicie, gałęzie czy kamyki na drodze.

Midi Assistance – zestaw usług pomocowych w razie nieprzewidzianych okoliczności. Proama zapewnia zakwaterowanie na 3 dni, dostarczenie paliwa, pojazd zastępczy na okres 3 dni, holowanie do 200 km, naprawę samochodu i serwis informacyjny.

NNW w Pojeździe – obowiązuje na terenie kraju oraz większości państw europejskich. Obejmuje trwały uszczerbek na zdrowiu, a także śmierć w wyniku wypadku. Suma ubezpieczenia wynosi 20 000 zł lub 40 000 zł.

NNW poza Pojazdem – obejmuje całą rodzinę ubezpieczonego w sytuacjach niezwiązanych z użytkowaniem samochodu. Suma wynosi 20 000 zł.

Rzeczy Osobiste – ochrona przed kradzieżą rzeczy znajdujących się w pojeździe, na przykład laptop, portfel bądź sprzęt elektroniczny. Suma ubezpieczenia do 2 000 zł.

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Ubezpieczenie pod kredyt – wariant ekonomiczny. Obejmuje ochronę nieruchomości w przypadku wydarzeń losowych, typu pożar czy powódź.

Wariant Optimum – klient może dostosować ubezpieczenie do swoich potrzeb i indywidualnych oczekiwań. Jest to pakiet rozszerzony wariantu ekonomicznego.

Wariant Premium – wszelkie zdarzenia losowe, ochrona na ryzyko graffiti do 10 000 zł, szkody wyrządzone przez zwierzęta do 5 000 zł, a także zabezpieczenie na wypadek katastrofy budowlanej.

Ubezpieczenie podróży

Klient w zakładce podróże znajdzie możliwość ubezpieczenia siebie oraz swojej rodziny podczas wycieczki krajowej i zagranicznej. W zależności od wypadku przysługuje mu kwota do 1 200 000 zł. Dodatkowo Proama ubezpiecza również narciarzy.

Ubezpieczenie firmy

Obejmuje pakiet dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wymagania: wartość majątku nie może przekroczyć 15 000 000 zł, zaś obrót 20 000 000 zł.

Ubezpieczenie NNW

Całodobowa ochrona życia i zdrowia w razie nieprzewidzianych wydarzeń losowych.

Zalety Proama

 • Szeroki wachlarz ofert
 • Duża liczba oddziałów firmy
 • Stabilna firma

Wady Proama

 • Duża liczba skarg

Kontakt Proama

Oficjalna strona proama.pl
 Adres ul. Postępu 15B, 02-676 Warszawa
 Telefon
 Adres e- mail centrumklienta@proama.pl

Opinie o firmie Proama

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *