PrimeXBT Logowanie

Rejestracja w PrimeXBT

Dołączenie do grona traderów firmy PrimeXBT możliwe jest poprzez zarejestrowanie się na oficjalnej stronie. Wystarczy kliknąć Register i automatycznie pojawi się formularz rejestracyjny. Należy uzupełnić go swoimi prawdziwymi danymi:

 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Hasło

Ponadto, wymaga się zgody użytkownika na regulamin firmy oraz jej politykę prywatności. Zaleca się dokładne zapoznanie z tymi dokumentami, gdyż handel online zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Proces rejestracji trwa niecałe 3 minuty i jest wolny od wszelkich opłat.

Logowanie w PrimeXBT

Po pomyślnym procesie weryfikacji i przetworzenia danych oraz aktywacji konta, nowy klient może zalogować się do platformy. W tym celu w sekcji Log in wystarczy uzupełnić puste pola swoim adresem e-mail oraz wcześniej ustanowionym hasłem. Prowadzenie konta w PrimeXBT jest darmowe. Po ukończonym procesie rejestracji można przejść do realizacji swojej pierwszej transakcji.

primexbt logowanie


Warunki w PrimeXBTprimexbt logo2

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 0,001 BTC
Język polski Nie
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o PrimeXBT

Firma PrimeXBT jest platformą brokerską umożliwiającą swoim użytkownikom handel walutami wirtualnymi. Pomimo niedużego stażu na rynku oraz działalności w dość niszowej branży, PrimeXBT jest niezwykle dobrze prosperującym przedsiębiorstwem. Świadczą o tym liczne nagrody przyznane brokerowi na przestrzeni ostatnich lat. PrimeXBT działa legalnie a swoją siedzibę ma w Szwajcarii. Dostęp do oprogramowania można uzyskać w dowolnym miejscu na świecie, wystarczy jedynie urządzenie przyłączone do internetu.

Na rynku występuje autoryzowana aplikacja mobilna, którą klienci mogą pobrać ze sklepów internetowych App Store i Google Play. Oprawa graficzna programu jest bardzo przystępna i łatwa w obsłudze, a także zaprojektowana niezwykle estetycznie.

Oferta PrimeXBT

Firma PrimeXBT postanowiła dostosować swoją ofertę zarówno do niedoświadczonych, jak i bardzo zaawansowanych traderów. Na stronie internetowej można zapoznać się z głównymi punktami prezentowanej oferty:

 • Wysoka wydajność i szybka realizacja zleceń
 • Nieograniczony dostęp do światowego rynku i globalnych transakcji
 • Zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa
 • Niskie opłaty w serwisie

Atutem firmy są graficzne prezentacji wykresów giełdowych, które są na bieżąco aktualizowane i dostępne dla zalogowanych klientów. Tym sposobem, każdy z użytkowników może zanotować wzrost czy spadek cen na interesującej go giełdzie bez żadnego problemu. Automatyzacja oprogramowania natomiast, jest doskonałym rozwiązaniem dla niedoświadczonych, nowych w branży inwestorów. Dzięki zastosowaniu skomplikowanych i innowacyjnych algorytmów praktycznie cała praca w programie wykonywana jest za człowieka. Serwis sam podsuwa klientowi najlepsze rozwiązania, proponuje zakup czy sprzedaż po najlepszych możliwych cenach. Dzięki tak rozwiniętej platformie można oszczędzić dużo czasu i uczynić trading dodatkowym źródłem dochodu, poświęcając mu zaledwie kilkanaście minut każdego dnia.

W swojej ofercie firma zapewnia dostęp do następujących platform handlowych:

 • Prime XBT
 • Platforma Turbo
 • Convesting Platform, która stanowi substytut poprzednich, dedykowany dla zaawansowanych klientów.

Jeśli chodzi o instrumenty dostępne dla użytkowników w serwisie, to wyróżnić można:

 • Kryptowaluty
 • Akcje
 • Forex
 • Surowce naturalne

Na oficjalnej stronie zapoznać się można z listą wszystkich dostępnych instrumentów, w tym dostępnych walut, a także narzędzi inwestycyjnych dostosowanych do konkretnego instrumentu. Osoby zainteresowane możliwością pogłębienia swojej wiedzy w zakresie handlu walutami wirtualnymi, skorzystać mogą z bloga, na którym regularnie umieszczane są fachowe artykuły. PrimeXBT zapewnia także centrum obsługi klienta, które oferuje zaawansowane centrum F.A.Q. z gotowymi odpowiedziami na wszelkie pytania.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety PrimeXBT

 • Wielu użytkowników na całym świecie
 • Bezpieczeństwo środków
 • Ciekawa oferta inwestycyjna

Wady PrimeXBT

 • Brak polskiego wsparcia

Kontakt PrimeXBT

Oficjalna strona primexbt.com
 Adres Szwajcaria
 Telefon
 Adres e- mail support@help.primexbt.com

Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy.

Opinie o PrimeXBT

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *