Prime Advantage Logowanie

Rejestracja w Prime Advantage

Aby stać się jednym z użytkowników platformy Prime Advantage, należy wejść na stronę internetową kryptobolta tj. primeadvantagesys.com oraz założyć indywidualne konto transakcyjne. Osoby, które posiadają, chociażby podstawową umiejętność obsługi komputera nie powinny mieć większych problemów z zarejestrowaniem się. Następnie należy wypełnić dedykowany nowemu użytkownikowi kwestionariusz osoby, w którym należy podać dane takie jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail

Każdy użytkownik platformy transakcyjnej dysponuje utworzonym przez siebie hasłem, dzięki czemu może mieć pewność, że żaden nieproszony gość w postaci programów szpiegujących nie będzie mieć dostępu do danych osobowych inwestora. Niemniej jednak należy dokładnie zapoznać się z polityką prywatności oraz warunkami polityki prywatności, co pozwoli na uniknięcie wielu wątpliwości w odniesieniu do funkcjonowania platformy transakcyjnej.

Jeżeli użytkownik zaakceptuje warunki korzystania z serwisu oraz politykę prywatności, będzie mógł zostać przekierowany na kolejną stronę.

Logowanie w Prime Advantage

Po pozytywnym rozpatrzeniu prośby o założenie konta, użytkownik będzie mógł rozpocząć inwestowanie. Pierwszą czynnością jest przelanie depozytu o wartości 250 dolarów, które następnie będą poddawane kolejnym transakcjom handlowym. Natomiast jeżeli użytkownik ma większe możliwości finansowe wówczas może przelać kapitał opiewający na większą kwotę pieniężną. Nie unika wątpliwości, iż wysokość zarobków jest uzależniona od kwoty początkowej. Im wyższa, tym większy zysk.

Program tradingowy wykorzystuje możliwość wyboru drogi, jaką zostaną przekazane środki pieniężne użytkowników platformy – może być to m.in. za pomocą karty bankomatowej czy poprzez tradycyjny przelew.

Prime Advantage logowanie


Warunki w Prime Advantage

Prime Advantage logo

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wpłata 1000 zł
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
Program partnerski Tak
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek Od 18 lat

załóż konto


Informacje o Prime Advantage

Prima Advantage jest portalem transakcyjnym z branży tradingowej, który prosperuje z wykorzystaniem specjalnie do tego celu stworzonego algorytmu matematycznego, który wykorzystuje bazy danych obejmujące wszelkie oferty handlowe z zakresu inwestycji kapitałowych służących do obrotu kryptowalutami.

Oprogramowanie, sztuczna inteligencja, na której bazie funkcjonuje Prime Advantage zapewnia dokładne wykorzystanie zgromadzonych uprzednio informacji obejmujących inwestycyjne wahania rynkowe i kieruje je na różne korzystne dla danego inwestora transakcje.

Oferta Prime Advantage

Prime Advantage zapewnia możliwość samodzielnego doboru ustawień i zarządzania ewentualnym ryzykiem, którymi użytkownik platformy chce się posługiwać podczas doboru ofert m.in.:

 • możliwość ustawienia maksymalnej liczby transakcji dziennych
 • kwota wykorzystanego kapitału podczas jednorazowej transakcji.

Co więcej, użytkownik platformy może wybrać, czy będzie opierał się na zupełnym automatyzmie oprogramowania, który sam będzie dobierał najbardziej dogodne oferty czy będzie samodzielnie kierował swoimi inwestycjami, dzięki opcji manualnego sterowania platformą.

Praca w czasie rzeczywistym sprawi, że oferty badane przez algorytm transakcyjny są aktualne oraz dostosowane do potrzeb danego inwestora.

Oferta Prime Advantage jest charakterystyczna spośród innych portali z branży tradingowej m.in., dlatego że:

 • Strona kryptobolta jest przejrzysta i klarowna, dzięki czemu mniej zaawansowani użytkownicy z łatwością mogą odnaleźć wiadomości, jakimi są zainteresowani,
 • Zapewnia możliwość pracy z każdego miejsca na świecie przez maksymalnie godzinę dziennie,
 • Nie wymaga ponoszenia dodatkowych opłat za prowizje od wpłat i wypłat środków z konta,
 • Minimalny czas pracy nie jest wymagalny i w tym przypadku nie przekracza 1 godziny dziennie,
 • W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wykonaniem pierwszej transakcji, ale również na dalszym etapie prowadzenia niniejszego przedsięwzięcia inwestycyjnego, platforma zapewnia pomoc programistów będących specjalistami w branży tradingowej,
 • Oprogramowanie jest dostępne dla systemów takich jak PC, MAC, Android, IOS i inne, z każdego urządzenia stacjonarnego oraz mobilnego.

Każdy użytkownik musi mieć na uwadze, że handel kontraktami CFD jest obarczony ogromnym ryzykiem. Przed jakąkolwiek inwestycją warto zastanowić się, jak wielka może być ewentualna strata finansów.

Serwis speedkredyt.pl nie odpowiada za ewentualne straty związane z inwestycją.

Zalety Prime Advantage

 • Ciekawa oferta inwestycji
 • Całodobowa pomoc
 • Sprawny support

Wady Prime Advantage

 • Mało znana marka w Polsce

Kontakt Prime Advantage

Oficjalna strona primeadvantage.com
 Adres
 Telefon
 Adres e- mail

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

🕵️ Czy Prime Advantage to oszustwo?

Należy pamiętać, że inwestycja na giełdzie wiąże się z ryzykiem, ale wielu osobom udaje się zarobić ogromne pieniądze.

💻 Czy można założyć konto demo?

Tak

💣 Jak usunąć konto w Prime Advantage?

Jedynym sposobem na usunięcie konta jest kontakt z pracownikiem firmy drogą mailową.

💰 Jak zacząć?

Handlowanie na giełdzie jest proste. Wystarczy założyć konto oraz wpłacić depozyt.

Opinie o Prime Advantage

5

Ocena

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *