Pożyczkomat Logowanie

UWAGA! Firma Pożyczkomat.pl została zamknięta.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pożyczkowymi!

pozyczkomat logowanie


Pożyczka w Pożyczkomat

pozyczkomat wniosek

Warunki pożyczki w Pożyczkomat

Kwota 200 zł – 7500 zł
 Termin od 7 do 35 dni
 RRSO Pierwsza pożyczka RRSO 0,00% do 1500 zł.
 Uzyskanie Na konto bankowe
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 1 dzień roboczy
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Tak
 Wiek od 20 do 75 lat


O firmie Pożyczkomat

Pożyczkomat to firma spółki Friendly Finance Poland Sp. z o.o, która swoją siedzibę ma w Warszawie. Na rynku szybkich pożyczek istnieje od 2013 r.  Swoje doświadczenie uzyskała dzięki zagranicznym rynkom, na których również funkcjonuje: Hiszpania, Czechy, Słowacja. Swoją mocną pozycję na naszym rynku uzyskała dzięki bezpieczeństwu i przejrzystej ofercie.

Nieoficjalnie mówi się, że firma posiada już  1 milion klientów. Z pewnością jest to wielki sukces i gwarancja uczciwej współpracy. Ciekawą inicjatywą firmy jest założenie tzw. Akademii Domowych  Finansów, gdzie uzyskamy praktyczne porady dotyczące zarządzania domowym budżetem, oszczędzania i wydatków.

Oferty pożyczek w Pożyczkomat

Pożyczkomat oferuje swoim klientom pożyczki w kwotach od 200 do 7500 zł. Termin spłaty to od 7 do 35 dni. Dla nowych przygotowana została specjalna oferta, pierwszej darmowej pożyczki do kwoty 1500 zł  Trzeba przyznać, że konkurencja oferuje lepszą ofertę ze względu na wyższą możliwą kwotę wzięcia pożyczki.

Jeśli jednak skusimy się na skorzystanie z oferty Pożyczkomat, to należy pamiętać, aby pożyczkę spłacić w terminie. W innym przypadku zostaną doliczone koszty związane z pożyczeniem. Jest to jedyny wymóg do spełnienia, aby otrzymać pieniądze bez kosztów.

Wnioskowanie pożyczki w Pożyczkomat

Pierwszym krokiem w drodze do uzyskania pożyczki będzie założenie konta na stronie pozyczkomat.pl. Po podaniu naszych danych osobowych i potwierdzeniu wszystkich umów będziemy musieli zaakceptować naszą decyzję, klikając w wiadomość od firmy na naszej skrzynce pocztowej. Kolejnym etapem będzie wybór interesującej nas oferty. Na stronie głównej za pomocą suwaka wybieramy kwotę i termin spłaty, jaki nas interesuje. Kalkulator automatycznie wyliczy nam koszty związane z pożyczką. Jeśli zdecydujemy się na nasz wybór, musimy wysłać wniosek o pożyczkę.

Po ukończeniu tego etapu należy poczekać na decyzję firmy. Jeśli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to pieniądze powinny za niedługo trafić na nasze konto bankowe, które podawaliśmy we wniosku.

Podczas wnioskowania, należy pamiętać, że nasze dane są ściśle chronione i bezpieczne. Nie należy się obawiać o to, że zostaną one wykorzystane do niecnych czynów. Pożyczkomat nigdy nie udziela naszych danych osobom trzecim.

Wymagania uzyskania pożyczki w Pożyczkomat

Pożyczkomat.pl wymaga od potencjalnego klienta minimum formalności, jakie należy spełnić. Pierwszym z nich to wiek. Pożyczkobiorca musi mieć 20 lat, a maksymalna wiek nie może wynosić 75 lat. Kolejnym kryterium jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego, numeru telefonu i konta bankowego. Kolejnym wymogiem jest posiadanie stałego dochodu. W ten sposób firma zabezpiecza się przed osobami potencjalnie niemogącym spłacić swojego zobowiązania.

Oprócz wymienionych już wymogów należy posiadać polskie obywatelstwo i stałe miejsca zamieszkania. Ostatnią rzeczą jaką, należy spełnić to nie figurowanie w rejestrach dłużników,dlatego jeśli wiemy, że nasze dane widnieją w jednym z nich, to możemy być pewni, że nasz wniosek zostanie odrzucony.

Podczas brania jakiejkolwiek pożyczki, należy sprawdzić, czy dana oferta jest dla nas najkorzystniejsza i że będziemy w stanie ją spłacić. W innym przypadku możemy się narazić na spore kłopoty, z których trudno się wyplątać. Trzeba pamiętać, aby nie podejmować decyzji zbyt pochopnie a konkretną ofertę dobrze sprawdzić i przemyśleć.

UWAGA:

  1. Nigdy nie pożyczamy, wyższych kwot niż są nam potrzebne
  2. Nie zaciągamy kredytów dla spłaty innych pożyczek
  3. Zawsze czytamy wszystkie zapisy umowy

Zalety Pożyczkomat

Wady Pożyczkomat

  • Wysokie opłaty

Kontakt Pożyczkomat

Oficjalna strona pozyczkomat.pl
 Adres Złota 7/18, 00-019 Warszawa
 Telefon 22 112 0 112
 Adres e- mail kontakt@pozyczkomat.pl

Opinie o firmie Pożyczkomat

200,00 zł - 7500,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *