Pożyczkom Logowanie

Serwis pożyczkowy nie przewiduje możliwości zakładania konta na swojej platformie.

pozyczkom logowanie


Pożyczka w Pożyczkom

pozyczkom zaloguj sie

Warunki pożyczki w Pożyczkom

Kwota 1500 zł – 3000 zł
 Termin od 6 do 30 miesięcy
 RRSO Od 96.91 % do 261.54 %
 Uzyskanie Na konto bankowe, Czek GIRO
 Spłata Konto osobiste, Konto bankowe
 Szybkość rozpatrzenia wniosku 15 minut
 Szybkość nadania kredytu 15 minut
 Dokumenty  Dowód osobisty, PESEL
 Czas pracy firmy Całodobowo
 Przedłużenie  Tak
Historia kredytowa Nie możliwe ze złą historią kredytową
Oficjalne zatrudnienie Nie
 Wiek od 25 do 80 lat


O firmie Pożyczkom

Właścicielem portalu, za którego pośrednictwem, można wnioskować o pozabankową pożyczkę, jest Loando. S.C. To jednak nie ostatnia instytucja, z którą Pożyczkom współpracuje. Również firma SMS Kredyt ma spory udział w udzielaniu zobowiązań finansowych, gdyż to właśnie za jej pośrednictwem klient otrzyma informację o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę w Pożyczkom.

Następną instytucją jest Bank PeKao S.A., gdzie w jednym z oddziałów pożyczkobiorca może odebrać przyznane pieniądze, ale można także tego dokonać na Poczcie Polskiej za pomocą czeku GIRO.

Oferty pożyczek w Pożyczkom

Oferta Pożyczkom skierowana jest do osób, które ukończyły 25 lat, ale nie przekroczyły 80. Maksymalna kwota, o którą można wnioskować to 3000 zł a najdłuższy okres spłaty to 30 miesięcy. Firma udziela pożyczek osobom, które mają już inne zobowiązania finansowe, ale pod warunkiem, że tamte spłacają terminowo.

Pożyczkom nie sprawia klientowi problemów, gdy ten wychodzi z inicjatywą wcześniejszego uregulowania należności. Także rezygnacja z umowy jest prosta i przebiega bez zbędnych komplikacji, gdyż wystarczy, iż klient dokona jej w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy i oczywiście zwróci pożyczoną sumę ,a sam fakt rezygnacji nie przekreśla dalszej współpracy firmy z pożyczkobiorcą, ponieważ można wnioskować o nowe zobowiązanie finansowe.

Mając powyższe na uwadze, można by sądzić, że jest to instytucja bez skazy, jednak posiada wady np. brak możliwości przesunięcia terminu spłaty pożyczki ( można jedynie regulować wysokość rat) czy to, iż klient zawsze jest sprawdzany w bazach danych dłużników. Są to zabiegi ograniczające wyłudzenia czy przejawy wpadania przez klientów w błędne koło zadłużeń, czego żadna z firm pozabankowych nie życzy swoim pożyczkobiorcą.

Wnioskowanie pożyczki w Pożyczkom

Zainteresowane osoby pożyczką w Pożyczkom, powinny w pierwszej kolejności zaznaczyć kwotę, jaka ich interesuje oraz okres spłaty, w jakim są w stanie uregulować zobowiązanie. Klient ma na tyle ułatwione zadanie, że bez trudu – mając na względzie swoje inne zobowiązania, będzie mógł sam zweryfikować swoje możliwości kredytowania przed sprawdzeniem biura obsługi klienta, które wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, muszą jednak sprawdzać pożyczkobiorców skrupulatnie.

Wypełniając dalszą część wniosku, będą potrzebne takie dane jak na przykład: miejsce, w którym klient chce odebrać wnioskową kwotę (jak wyżej wspomniano, może to być oddział Banku Pekao S.A., Poczta Polska). Prawidłowo wypełniony wniosek podlega weryfikacji, której czas oczekiwania wynosi około 15 minut a po pozytywnej decyzji firmy, kontaktuje się z klientem doradca finansowy Pożyczkom, którego zadaniem jest przedstawienie warunków umowy, jego wad i zalet, terminów spłaty i wszelkich konsekwencji za nieterminową spłatę. Ta rozmowa jest konieczna i niezbędna, gdyż umowa zawierana jest właśnie drogą telefoniczną. Po doprecyzowaniu szczegółów pozostaje czas oczekiwania na środki finansowe.

Wymagania uzyskania pożyczki w Pożyczkom

Mimo nowatorskiego podejścia do klienta i do usług pożyczkowych firma nie stawia wymogów, których pożyczkobiorca nie byłby w stanie zrealizować. Są to na przykład wiek klienta, który wynosi od 25 do 80 roku życia, posiadanie dokumentu tożsamości w postaci dowodu osobistego, koniecznym wymogiem jest również podanie numeru telefonu do kontaktu, gdyż to za jego pośrednictwem można dokończyć cały proces wnioskowania o pożyczkę.

Należy także udokumentować swoje źródło dochodów, ale nie ma wymogu poręczeń dodatkowych czy zastawów.

Zalety Pożyczkom

  • Długi okres spłaty
  • Przejrzysta strona internetowa
  • Sprawne biuro obsługi klienta

Wady Pożyczkom

  • Brak darmowej pożyczki

Kontakt Pożyczkom

Oficjalna strona pozyczkom.pl
 Adres ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
 Telefon 61 110 04 15
 Adres e- mail

Opinie o firmie Pożyczkom

1500,00 zł - 3000,00 zł
5

Szybkość wydania pożyczki

5.0/5

Przejrzystość warunków

5.0/5

Jakość obsługi

5.0/5

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *